Rekomenduojami pranešimai

krc nekenciu db tos game.co.uk uzsisakiau sita zaida pries 14 sav. ir dar iki siol negaunu tai db laukiu ju atsakyma nu tipo patvirtinima ceki kad tikrai issiunte jei gausiu tai man pastas tures atidengti visas nuostolius o taip noriu pazaisti dar + isvaziuoju si sestadieni i palanga 10 dienu tai ir vel taip nepazaisiu savo gt5 dar man reik gauti is parduotuves bet nera ju dar nu ispirkta sake. anksciau man is game.co.uk budavo be jokiu problemu gaudavau per 5 dienas ir esu is ten uzsisakes 4 zaidimus db su 5 problema

uzsuk pas mane palangoj , palosim :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka pagaliau pagaliau po 6 men pertraukos kai uzsisakiau is game.co.uk sita super zaida pagaliau atsirado ir pas mane :D susizavejes situ zaidimu :D tik db uzknisa reikia siusti update bet nuluzta daznai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negaliu neuzklauses... :)

 

Isties tie paveiksleliai, video atrodo tiesiog!! na patys zinot :unsure:

 

 

bet siaip noreciau paklausti vieno dalyko: esu zaides GT2 dali (psx) ir tiek man tiek mano broliui itin patiko vienas toks dalykas>ne vien tai kad yra visos naujos masinos, bet ir tai kad galima isigyti senesniaja, gavus pinigu ideti geresnes dalis ir taip sakant siek tiek "paturbinti"... Ar tai imanoma GT5 dalyje, ar yra senu masinu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negaliu neuzklauses... :)

 

Isties tie paveiksleliai, video atrodo tiesiog!! na patys zinot :unsure:

bet siaip noreciau paklausti vieno dalyko: esu zaides GT2 dali (psx) ir tiek man tiek mano broliui itin patiko vienas toks dalykas>ne vien tai kad yra visos naujos masinos, bet ir tai kad galima isigyti senesniaja, gavus pinigu ideti geresnes dalis ir taip sakant siek tiek "paturbinti"... Ar tai imanoma GT5 dalyje, ar yra senu masinu?

ant sito gran turismo 5 prologue nera bent ant pilnos GT5 dar kolkas nera ziniu tik tiek kad bus 1000 masinu ir gali buti damage nu zodziu isleis tik po 1 metu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, si savaitgali ir pas mane atkeliavo sis zaidimas. Be abejo didziulis pliusas, tai jo nereali grafika ir valdymas. Isties ties siais GT kureju komanda isties pasistenge, na manau isties vertas zaidimo laiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nuostabus zaidas del sito zaido net nusipirkau logitech driving force pro vaira tai axujenai losiasi ^_^

nu jo su vairu tai gerai... beje yra kelios misijos (rungtys), kuriu regis kaip ir beveik neimanoma ivykdyti (per rata aplenkti visus 16 ir pan...)...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo tu senesniu masinu tai noretusi vel kad butu,bet jos buvo ir 4 dali siaip,jei isimtu is 5 dalies butu labai gaila,kalbu apie pilna 5 dali o ne dabartini prologa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo su vairu tai gerai... beje yra kelios misijos (rungtys), kuriu regis kaip ir beveik neimanoma ivykdyti (per rata aplenkti visus 16 ir pan...)...

viskas imanoma, net lengviau nei 3 ar 5 ratus pirmam atlekt :DD tipo reikia slsipstreaminti ir vsio... na zodziu sedi ant sikonos kitai masinai, pagauni oro tuneli ir taip aplenki, tokiu budu gaunamas maziausias oro pasi[priesinimas... FIZIKA :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perskaiciau lygtai viska apie GT-5 prologue,bet taip ir nezinau,ar tame zaidime yra licenziju laikymas ,kaip kitose GT dalyse?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perskaiciau lygtai viska apie GT-5 prologue,bet taip ir nezinau,ar tame zaidime yra licenziju laikymas ,kaip kitose GT dalyse?

nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera

Tai belieka laukti....tik neaisku ar ilgai ?:D

 

Radau parasyta:

The game is due for release on the PS3 on the 27/03/2009.

Tai dar ilgai laukti...:P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka kaip jums update ? trys naujos masinos

 

- Citroën / GT by Citroën

- Ferrari / Ferrari California

- Lotus / Evora

 

citroen tai galingas ojojoi :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka kaip jums update ? trys naujos masinos

 

- Citroën / GT by Citroën

- Ferrari / Ferrari California

- Lotus / Evora

 

citroen tai galingas ojojoi :ph34r:

Dziugu, kad atkeliavo update'as.

Masiniukai tikrai ispudingi, kolkas tik Lotus Evora teko isbandyti, renku credits'us Citroen GT isbandyt.

Dabar belieka damage sulaukti iki pilnos laimes...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dziugu, kad atkeliavo update'as.

Masiniukai tikrai ispudingi, kolkas tik Lotus Evora teko isbandyti, renku credits'us Citroen GT isbandyt.

Dabar belieka damage sulaukti iki pilnos laimes...

reiks ibandyti ir man...

 

beje kaip suprast> Dabar belieka damage sulaukti iki pilnos laimes...

:ph34r:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.