Rekomenduojami pranešimai

;)

 

Dar vienas SUPER dalykas: Viska ka jus GT5: prologue gausite (masinos, ir uzdirbti kreditai (tipo pinigai)), viska galima bus perimti pilnoje GT5 versijoje. Vo tai GT5 galima bus iskarto gazo duoti! hehe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

;)

 

Dar vienas SUPER dalykas: Viska ka jus GT5: prologue gausite (masinos, ir uzdirbti kreditai (tipo pinigai)), viska galima bus perimti pilnoje GT5 versijoje. Vo tai GT5 galima bus iskarto gazo duoti! hehe

na va jauciu del tokiu zaidimu ir pirksiu vasara PS3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padėkit...Nedaro update ;) Kame gali būt problema? Užkrauna biški ir stovi vietoj...Wireless'o lemputė retkarčiais pamirgsi ir nustoja..Su wired connection same... ;(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man iš ketvirto karto tik padarė update'ą, kai išmeta error eik vėl į news ir vėl siųsk update'ą, ir taip daryk kol parsius visą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man iš ketvirto karto tik padarė update'ą, kai išmeta error eik vėl į news ir vėl siųsk update'ą, ir taip daryk kol parsius visą.

Oba, atsinaujino :D Ačiū labai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nafik pasirodo mano siuntinys dingo lygtai ne i ta lektuva idejo siuntini tai db turesiu rasyti laiska paieskos tarnybai tai dar jauciu turesiu laukti sito zaidimo 2 sav ir isviso busiu sulaukes per 1 men 1 sav jauciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Reiktu susikurt nauja tema

2. Susitart del pastovaus laiko kada pradedam.

 

Sendien po darbo gryzes isvis paziuresiu kaip ten online galima losht, bo dar tik 3 dienas turiu GTm, ir aptarsim naujoje temoje ka darysim (apie 10 vakaro geriausia).

 

 

P.S.

Kazkodel jungiantis online meta klaida kad data ir laikas blogai nustatytas. Gal zinot koki laika reik nustatyt???

Redagavo Jonis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Reiktu susikurt nauja tema

2. Susitart del pastovaus laiko kada pradedam.

 

Sendien po darbo gryzes isvis paziuresiu kaip ten online galima losht, bo dar tik 3 dienas turiu GTm, ir aptarsim naujoje temoje ka darysim (apie 10 vakaro geriausia).

P.S.

Kazkodel jungiantis online meta klaida kad data ir laikas blogai nustatytas. Gal zinot koki laika reik nustatyt???

Visu pirma del laiko , tj daugumai tjp yra , jis pacio zaidimo neitakoja , tj tiek to .

O del tokio wat susiejimo palosti , bus sunkiai susitikti tame paciame serverije , nes private serverio vis dar negalima kurti , o per globalinius serverius , kiekvienas zaidejas yra imetamas random budu, i random serverius . Tj kazin ar kas cia gausis :D

 

Belieka laukti update .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Belieka laukti update .

Vakar atsisiunciau pagaliau update ir pilnai pritaiu kolegai del loshimo kartu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del laiko tai pacioje konsoleje valanda atsukau atgal ir tarp zaidimo viskas tinka dabar :D

 

O del online palosti tai galima tik reikia vienu metu visiem listi i tapacia trasa ;) as su draugu bandziau mums pavyko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O del online palosti tai galima tik reikia vienu metu visiem listi i tapacia trasa :D as su draugu bandziau mums pavyko.

Cia idomiai , reiktu kada babandyti taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krc nekenciu db tos game.co.uk uzsisakiau sita zaida pries 14 sav. ir dar iki siol negaunu tai db laukiu ju atsakyma nu tipo patvirtinima ceki kad tikrai issiunte jei gausiu tai man pastas tures atidengti visas nuostolius o taip noriu pazaisti dar + isvaziuoju si sestadieni i palanga 10 dienu tai ir vel taip nepazaisiu savo gt5 dar man reik gauti is parduotuves bet nera ju dar nu ispirkta sake. anksciau man is game.co.uk budavo be jokiu problemu gaudavau per 5 dienas ir esu is ten uzsisakes 4 zaidimus db su 5 problema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.