Rekomenduojami pranešimai

WTF? Iki kur nueis kurejai? Kad reikes kokius bulius spardyt, kad y garda yvaryt? Nu dabar kurejai isvis pamirso toky dalyka kai aplinkos.

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymų Fighting turi buti Fighting.

Pvz Street Fighter IV nelabai pasižymi grafiką ar panašiai, bet vistiek vienas iš geriausių fighting žaidimų. Manau Tekken kurėjams reikia pagalvoti ar tobulinti grafiką, ar tobulinti žaidimą kad jis būtų idomus. Iš tikrujų paskutinis Tekken, kurį žaidžiau kaip manjakas - buvo TTT (Tekken Tag Tournament).

Iš tikrujų combo sistema nedaro gerų dalykų - sprendžiu aš tai, pažaidęs Tekken 5 DR.

Nusibosta greitai. Norėsi daugiau taktikos.

Suprantu kad combo atrodo gražai, bet žaidimas juk neturi buti vien tik combo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Published by: Namco Bandai

Developed by: Namco

Genre: Fighting

Number of Players: 1-2

Release Date:

US: Q4 2009

Japan: Q3 2009

Europe: Q4 2009

Australia: Q4 2009

Citata

A must-have for Tekken aficionados, TEKKEN 6 sees the return of many familiar faces as well as new characters to create the largest line-up the series has ever seen. With a growing roster of fighters, each equipped with their own deadly techniques, martial art moves, and attack combinations, TEKKEN 6 will be the best “King of Iron Fist Tournament” yet. Adding to the already rich gaming experience, a deeper character customization feature will only enhance the incredible fighting intensity as players go mano-y-mano.

 

Optimized for the PSP system, TEKKEN 6 will not only contain all the explosive action of its home console brethren but also feature additional stages, content, items, and an ad-hoc multiplayer mode. Fighting amongst friends is encouraged as players can battle wirelessly against each other using original or fan favorite characters. Rounding out its list of impressive features is the return of the “Ghost” Infrastructure mode, which allows players to upload their “ghost” character data and download others’ from the Internet onto their PSP system. When players have reached the height of their TEKKEN fighting skills, they will be able to see how they stack up against others through the game’s network support.

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi veikejai bus galimi naudot nuo pradziu, nereikes lost daugybe kartu kad atrakint kelis zmogeliukus :whistling:

 

The age-old tradition of featuring unlockable characters in fighting games is “outdated” and “no longer useful,” according to Tekken series director Katsuhiro Harada.

 

Speaking to VideoGamer.com via translator at a Namco Bandai Europe event this week, Harada-san explained that the unlock process was originally intended to increase the longevity of coin-op arcade machines.

 

“Why we locked the characters originally was that in the arcades, it was kind of to extend the life of the game by gradually unlocking characters. And also with the home versions as well, because you can rent games or whatever, it was to protect us against that.

 

“That’s kind of outdated now though, especially with online play. If we were to have locked characters it would irritate a lot of people, to be playing against others online and to not have all the characters available. So I think it’s no longer useful.”

 

Street Fighter IV is among the more recent fighters that have used unlocking, requiring multiple completions to activate nine of its 25 playable characters.

 

The home console version of Tekken 6 will feature a whopping total of 40 fighters, all available from the get-go.

beto nezinau kodel ebt manau man patiks lost su tuo vyruku baltais marskinukais virsutiniuose screenuose, manau jis bus gan galingas..

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip lievai, kad bus jau visi unlocked , visas smagumas po viena atsirakinti isbandyti nauja kovotoja, o dabar ant lekstutes. fe.

 

uztat gerai, kad bus daugiausia kovotoju kiek tik yr buve per tekkena, saunu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip lievai, kad bus jau visi unlocked , visas smagumas po viena atsirakinti isbandyti nauja kovotoja, o dabar ant lekstutes. fe.

 

uztat gerai, kad bus daugiausia kovotoju kiek tik yr buve per tekkena, saunu!

man irgi keistai kaip ten vienas is kureju kalbejo kad tipo tie laikai kai reikejo visus unlcokint praejo,tipo cia buvo paimta is arcade versiju sitas ir dabar kai galesi lost multiplayer,tipo tas negerai nes negalesi iskart rinktis visu veikeju. :thumbup: biski keista tai jie dabar nauja tekena padare tik losti mp rezimui,tipo kaip mp shooteriai,griebiai sautuva ir pirmyn,taip ir cia bus? kazkaip nelabai man toks dalykas limpa,niekas nesistengs losti labai daug tada,gausis toks zaidimas,kuri bet kada pasiemei ,palosei 10 min numetei ir tiek,vistiek nera ka veikti per daug :)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai didelis smagumas žaidimuose yra unlockables (aišku, vertingi, ne visokie paveiksliukai), tai sad, kad viskas iškart atrakinta...

 

Ne į temą

Beje, kažką reikėtų daryti, ir žinau, kad Impaler žadėjo, dėl tų pačių temų apie žaidimus skirtinguose forumuose...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

omg, tas charas su kardu (ir dvigubais kardais)... TEN YOSHIMITSU???? ir kas ten per vienas virsutiniuose scrn, kur juodai/raudonai apsirenges awesum

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kiler01 parašė:

omg, tas charas su kardu (ir dvigubais kardais)... TEN YOSHIMITSU???? ir kas ten per vienas virsutiniuose scrn, kur juodai/raudonai apsirenges awesum

jo ten Yoshimitsu,o virsutiniam ten naujokai Lars ir Alisa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas tešliukas tai man toks kaip iš Street Fighter IV nukopintas, tipo reikėjo character, kuris storas būtų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tekken 6 GameStop Preorder Bonusai:

The Tekken 6 Pre-Order Package includes…

Citata

Limited Edition Tekken 6 Samurai Pack Downloadable Content:

The downloadable content pack includes an official Cardboard Tube Samurai outfit designed by Penny Arcade exclusively for Yoshimitsu. Turn the legendary samurai into the dual-cardboard-tube-wielding warrior as featured in Tekken 6! The pack also includes limited edition Samurai Battle Banners with which you may customize each of the 40 fighters in Tekken 6. Transform your favorite characters with the Samurai Pack show and show-off your supremacy online!

Limited Edition Tekken Calendar:

The collectable calendar features the hottest characters of Tekken with incredible graphic detail!

dar yra Hori Limited Edition Wireless Fight Stick Bundle

The Hori Wireless Fight Stick, Collectible Art Book and Tekken 6 Game:

The premium bundle includes the Tekken 6 game, limited edition wireless fight stick crafted by Hori and collectible Art book. Reserve your Tekken 6 Limited Edition Wireless Fight Stick Bundle while supplies last!

Sita rinkini gali isigyt GameStop, BestBuy, GameCrazy, amazon.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai skaiciau kazkas skundes del grafikos, tai tikrai as pritariu

ir ka pats manau:

 

as apamenu kai persokau nuo t3 i ttt - ispoudis = WOW next gen

paskum seke T4 labai patiko paplinkos itraukimas ir mastelis, toks grynas arcade = savitas geras taciau TTT man visviena grazesnis pagal vaizda

teken5 nesuprantu kas yra bet jis man kazkoki atgyvenusi grafini varikli naudoja , man TTT graziau a trodo ryskios aiskios spalvos fonai grazus gyvi jokiu piestiniu ar paletiniu spalvu

 

tekken6 omg DedorAlive grindios ikiso..................

tekken6 o kokios shudinos grindinio teturos....

o kai dar pagalvoju apie xbox, tai taip ir gaunas arba vienam kurtas o kitai sistemai dakistas ir nedadarytas...............

 

vieninteles viltys pati kvoos sistema gal bus enuvilianti, o siaip grazi animacija labai plastiski ir gyvi zaidejai atrodo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai skaiciau kazkas skundes del grafikos, tai tikrai as pritariu

ir ka pats manau:

 

as apamenu kai persokau nuo t3 i ttt - ispoudis = WOW next gen

paskum seke T4 labai patiko paplinkos itraukimas ir mastelis, toks grynas arcade = savitas geras taciau TTT man visviena grazesnis pagal vaizda

teken5 nesuprantu kas yra bet jis man kazkoki atgyvenusi grafini varikli naudoja , man TTT graziau a trodo ryskios aiskios spalvos fonai grazus gyvi jokiu piestiniu ar paletiniu spalvu

 

tekken6 omg DedorAlive grindios ikiso..................

tekken6 o kokios shudinos grindinio teturos....

o kai dar pagalvoju apie xbox, tai taip ir gaunas arba vienam kurtas o kitai sistemai dakistas ir nedadarytas...............

 

vieninteles viltys pati kvoos sistema gal bus enuvilianti, o siaip grazi animacija labai plastiski ir gyvi zaidejai atrodo

Ne į temą

na kol zaidimo patys neismeginam tai sunku cia albet ziurint tik i picus ir video,visada kol nepalosi buna svarbu grafika,gali kabinetis prie detaliu ir pan,bet buna kad kai zaidima paimi ir jis uzveza gerai tada viskas buna idealu,nes ne grafika svarbiausia ir niekad nebuvo,a kiekvienas matom kitaip,dar ziurint kokia vaizduote pas zmogu.jei kalbet apie zaidima sausa tehnine grafikos kalba tai kam ji tada lost isvis,reiskia arba jis tau visai netiko arba tu zaidimui netikai.o norint tai gali prikibt prie visu zaidimu be isimties.bet tai ar mum buna svarbu kaip atrodo geros knygos lapai kai ja skaitom,ar mum svarbu kas ten parasyta ir ka mes is to isgyvenam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.