Rekomenduojami pranešimai

Paskutinieji picai - Tekken Force?

Ir kaip matau dviese galima dar...

Va tai viena iš naujienų jeigu tai tikrai taip yra, kurios aš laukiau visą tą laiką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, ismeginau, viskas tvarkoj, veikia, Tekkenas kaip Tekkenas, karjeros ar kito brudo nemeginau, tik tradicini 1 vs. 1. Tiesiog geras fightingas, tik kazkodel man pritruksta greicio kapojantis, palyginus su Tekken 5-4.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm, raso tipo kad cia wave4, ir tureti atleast ix6. nu bet ix6 tai ir tuo paciu atice.iso, ane ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isbandytas, smagus zaidimas. Su draugu kai prisedom tai tik po poros valandu baigem kapotis. Tik story mode nepatinka man. Labai nepatinka. Bet svarbu yra versus. Tikiuosi bus ir toks dalykas kaip tekken ball mode kaip ant tekken 3 buvo :o.

 

Su grafika viskas lyg ir gerai, tik pasigedau antialiastingo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia pagalbos.

 

Patchinau į wave3, tada į wave2, įsirašiau, bet įdėjus kompaktą rašo, kad reikia update'o, o iš kompakto neupdatina. Įsirašiau activate.iso, bet jį įdėjus nieko nevyksta: parašo "open tray" ir viskas.

 

Ideas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prašau Outsider pasikurti temą X'o firmware forume kalboms apie wave downgreidus. Čia kalbam tik apie patį Tekken VI.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kalbu apie tai, kaip paleisti būtent Tekken 6, o ne kaip downgrade'inti.

 

EDIT: Susitvarkiau be jūsų pagalbos. Reikėjo iš http://update.xboxmarketplace.ru/ parsisiųsti patchą ir tiek, o aš 2 DVD sugadinau.

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ah.. nesamone, buvau nusiteikes jau su draugu pazaist co op campaign, bet neina ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip uzhsikelti didesni nej 1dan'a ? nes jau gal 250 win yra ir 90 loose ant vieno playerio ir visvien tik pirmas danas. nebekyla : )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamates ka pateike per toki ilga laika ir su tokia grafika ir nekokiu online , palauksiu kol nupigs dar zemiau negu 80 Lt.

graudu ziureti , labai graudu :[

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamates ka pateike per toki ilga laika ir su tokia grafika ir nekokiu online , palauksiu kol nupigs dar zemiau negu 80 Lt.

graudu ziureti , labai graudu :[

pritariu, galbūt pačio žaidimo rankose neturėjau, bet nuomone jau teko susidaryt... iš visų komentarų skaitytų > "galėjo būti geriau", "prasta grafika", "nuvylė", "po tekken3..." ir t.t., žinoma tai tikrai geriau nei ką ps3 vartotojai turėjo prieš tai, bet visgi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas labai geras, per online yra lagas, bet tuoj sutvarkys. grafika gera, bent man tikrai pakanka. Scenario campaing galejo but geresnis, bet glaima zaisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas labai geras, per online yra lagas, bet tuoj sutvarkys. grafika gera, bent man tikrai pakanka. Scenario campaing galejo but geresnis, bet glaima zaisti

žaidimas gan geras, bet ar išties patvirtino tuos lūkesčius, kuriuos kėlė daugelis, ypač ps3 user'iai (ypač iki kol buvo exclusive'as)?

 

Ne į temą

žinoma, aš kaip Tekken fan'as tikiuosi šį žaidimą taip ar taip gauti, kada nors... kaip Kouzmich sake...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.