Rekomenduojami pranešimai

nezinau kaip jums, cia kaip sako. bet man tai DR buvo normali tekken dalis ir dragunovas turejo lygiai tiek pat veiksmu kaip ir kiti zaidejai.. na is esmes tiek pat. taigi manau viskas buvo gerai. aisku tekken6 gali but praplestas sarasas judesiu bet reikai taipogi turet ribas nes koks reikalas turet 100 kombinaciju kai realiai naudoji koki 10 (vienintelis geras dalykas nebent tai kad gali susideti kaip nori jas ir pasidaryti siek tiek unikalu stiliu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo tikrai, tikrai nelbogai, paziurejus sita video dar labiau laukiu tekken :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo daug zadantis zaidimas, manau tikrai bus "must have" zaidimu sarase. Tikrai ismeginsiu zaidima ir manau nenusivilsiu, nes man visos tekken dalys yra nuostabios :) . Biski nelabai man patiko tekken serijai tie sautuvai, rodotai, bet nieko gal kaiptik bus geriau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

huh, kas cia situose screenuose, atrodo kaip koks modas is lygtais tekken 4 kur buvo nesibaigiancios bangos ar cia tipo tag temai ( po kelis zmones) ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uh, kažkaip galvojau "o kaip jėga bus Tekken6 žaist", bet va pažaidžiau UFC Undisputed, išbandžiau Friday Night Fight Round 4 demo ir pasidarė neįdomūs tokio stiliaus žaidimai kaip Mortal Kombat, Tekken, Street Fighter :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tu bandei visai kitokio stiliaus msutynes negu tekkenas... patikek bus verta :)

tai aš pilnai sutinku, kad Tekken6 bus labai geras :) pamenu kaip su PS1 kaldavau regis 3 dalį

bet va išbandžiau tas "realistiškesnes muštynes" ir dingo visa trauka link arkadinių :)

Nors su broliu tikrai smagu pažaisti Ragdoll Kung-Fu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aš pilnai sutinku, kad Tekken6 bus labai geras :) pamenu kaip su PS1 kaldavau regis 3 dalį

bet va išbandžiau tas "realistiškesnes muštynes" ir dingo visa trauka link arkadinių :)

Nors su broliu tikrai smagu pažaisti Ragdoll Kung-Fu :)

tai ta prasme tave pradejo trauk realistines tolyn nuo arkadiniu? man kartais tos realistines uzknisa tiesiog norisi padaryt gera 10 hit combo priesininkui ir po to pasokus rek OWNED :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

bet man vistiek keista,ziuri i next gen fightingo screenus ir taip galvoji,kad na tokie zaidimai visada parodyddavo graziausiu vaizdu ant tos konsoles nes na nereikia generuot jokiu open world ar pan dalyku,bet paziurejus matosi kad nei zoles nera,nei tikroviskos aplinkos,zeme lygi kai stiklas,zole net nesugeba "augti" kas dabar jau yra tikrai visur,kodel negalima padaryt tikroviskos ir interakyvios aplinkos bent jau,ar uztenka vien tik belekiek pizeliu sukist i personazu veida,akis ausis,ir kitas vietas i kurias tikrai zaidziant niekas nekreipia demesio. nzn kaip kiti bet as noreciau kokio havoc engine ten panaudojimo kad viskas kas yra palinkui naikintusi ir kad bent jau toj arenoj kurioj kaunies galetum viska sugriaut ,panaudot kaip ginkla ar pan.

as pvz nieko nematau cia geriau uz T5,nekalbu apie pixeliu skaiciu,tas visiskai cia ne prie ko.tai yra figthingas,ir jau tikrai tokie zaidimai galetu naudot vandens,oro efektus,realia fizika,pagaliau kuno pazeidimus,kaulai juk gali luzti,ta esam mate dar ps2,ir aisku aplinkos jau turetu buti ne tokios pigios ir lievai atrodancios :unsure: pagaliau juk yra tam skirti varikliukai tik paimi ir panaudoji,pritaikai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.