SilentMove

[Gidas] Neįsirašo žaidimas, nors viską atlieku gerai – write error, I/O device ir t.t., ką daryti?

Rekomenduojami pranešimai

bet visalaik naudojau tuos diskus gal 30 be problemu irasiau bet dabar su tai naujais zaidimais kas daros neispirmo karto isiraso arba isvis neisiraso. kuo naujasnis imgburn ir zaidimai tuo sunkiau i tuos diskus isiraso . ir dar vienas pastebejimas kai irasinejo ir ant alo pastrikdavo tai dvd rom pradedavo trukciau disko kasko neskaito matyt garsas lyg kaip masina ziema nesikuria ispradziu bando uzkabint kaska o poto isvis uztyla.

Ir juos ant to pacio pc irasei ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, atsitiko man tokia problema. Pastaruoju metu kiek rasau zaidimu visi isiraso o ant xbox raso kad subraizytas diskas. Jau taip 3 zaidimai kiek per rasau vis taspats. Gal diskai blogi bet kiek anksciau irasinedavau tai visi ok isiraso. Gal ant naujo kompo dvd romas kinietiskas koks tai lievai raso , nes ant seno kompo tai visi isirasydavo su pioner dvd romu. Gal zinot kas gali but ? gal blogai atriso kaska kai perrasinejo i lt+ ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

greiciausiai del prastos kokybes disku taip yra ,kokios firmos naudojis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

greiciausiai del prastos kokybes disku taip yra ,kokios firmos naudojis?

Omega . bet as ju jau per 30 rasiau visi ok isirase tik dabar kaskas daros meta lentele ant xboxo kad subraizytas diskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu tuos 30 disku irasei su nauju PC? Nes jei koks kaip tu sakei kinietiskas dvd romas ten, tai ir po tu 30 disku sunkiai irasineja pigius diskus, mano patarimas butu toks, pabandyk viena verbatim diska irasyt ir zinosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu tuos 30 disku irasei su nauju PC? Nes jei koks kaip tu sakei kinietiskas dvd romas ten, tai ir po tu 30 disku sunkiai irasineja pigius diskus, mano patarimas butu toks, pabandyk viena verbatim diska irasyt ir zinosi.

Nu as visus 30 virs disku su senu kompu . ten buvau keites dvd roma pirkta is bms. ir irasinejo kaip bite. o sitas ant naujo tai praeina gal kokia 1.5min kol dl diska uzkrauna. gal man pabandyt seno kompo dvd roma i nauja idet ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as visus 30 virs disku su senu kompu . ten buvau keites dvd roma pirkta is bms. ir irasinejo kaip bite. o sitas ant naujo tai praeina gal kokia 1.5min kol dl diska uzkrauna. gal man pabandyt seno kompo dvd roma i nauja idet ?

Tai jei zinai, kad senas gerai veikia su DL diskais, tai tada isidek ir naudok sena.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vakar nusiflesinau xbox 360 elite buvau isirases du diskus bet ne vieno nepaleidzia buvau irasinejes 2.4 greiciu bet dabar pastebejau kad mano dvd romas gali tik 6x irasineti kaip suprantu ? Jau gal 3 verbatim diskus sugadinau

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui, reikia isbandyt. Man is pradziu mesdavo ta "device" errora, o paskutiniu metu irasinejant, kad ir senus zaidimus i TDK DVD-R DL diskus rasant ImgBurn kai 100% jau buna irasyta ismeta kad Failed.. o CloneCD iraso pilnai bet idejus i XBOX'a ar ta rasyta ImgBurn ar sita su CloneCD DVD-ROM'as kokia 3 sekundes "patarska" ir nutyla, o gali tik "Open Tray". Ot beda, jau apie 5 diskus ismetes.

 

EDIT: Velnias kai Everest'e paspaudziu ant savo DVD-ROM'o Matshita DVD-RAM UJ-860S ATA "Informacija apie produkta" arba "Firmware download" tai atidarineja "http://www.panasonic.com/industrial/computer" kuriame "The system cannot find the file specified." :innocent:

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasinaudokit Google panaudodami DVD-ROM pavadinimą ir prirašykit Updater. Manau ką nors atras.

 

Gal pasikartosiu, bet as nuflesinau xboxa i lt3, zaidmas tavrkingai nupachintas, yrasant viskas i siraso, bet tikrinant nuo 49 procentu pradeda metyti ta klaida. Isidedu i xboxa rasau i hdd ir ties 51% pakimba ir raso kad dirty disc. DVD room neseniai pakeistas i liteona kad lt3 gamus isirasyciau, img burneris naujausias, nustatymai geri. Gal kad windausai senai perinstalioti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal pasikartosiu, bet as nuflesinau xboxa i lt3, zaidmas tavrkingai nupachintas, yrasant viskas i siraso, bet tikrinant nuo 49 procentu pradeda metyti ta klaida. Isidedu i xboxa rasau i hdd ir ties 51% pakimba ir raso kad dirty disc. DVD room neseniai pakeistas i liteona kad lt3 gamus isirasyciau, img burneris naujausias, nustatymai geri. Gal kad windausai senai perinstalioti?

 

pas mane šviežūs windows, ta pati problema. Kas gali padėti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, as kaip per everest spaudziu ta update firmware, nieko nesidaro, tik ismeta svetaine kurioje raso kad tokios svetaines nera. Nu kitaip langa nauja ir kad nera tokios svetaines, meginau per google ieskoti. Parasiau   TSSTcorp CDDVDW SN-208AB firmware update ir ten svetainei firmware radau savo cdroomo firmware, bet va parsisiunciu, ir raso kad negalima nes pas mane kazkodel negalima updatinti sito... gal galit padeti ? nes man lb reikia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.