ech0

Guitar Hero World Tour Band Kit (Xbox 360)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Jau seniai svajoju apie šitą gėrį, bet, kiek matau, Lietuvoje jo dabar nelabai surasi, o EU parduotuvės nenoriai tokius didelius siuntinius siunčia. Tiesa, galima iš USA užsisakyt, bet sudėjus galutinę kainą su muito mokesčiais gausis labai nedraugiška suma...

 

Kur pirkot jūs ir kiek sumokėjot?

 

Šiaip iš tikrųjų pirkčiau ir dalimis, pradedant nuo būgnų :) Gal tokiu būdu pigiau galima susipirkti visą kit'ą? Žodžiu, būtų labai smagu, jei turintys patirties su šituo reikalu, ja pasidalintų :)

 

Ačiū!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as pirkau tik gitara, bet visai noreciau ir bugnu, o pirkau tai is Svedijos, gana pigiai gavosi, o siaip tau tai ziurint kur nori pirkt, jei uzsieni ar is kokio ebay'aus tai manau dalimis susipirktum pigiau, dar gali is kokiu pazystamu paprasyti, kad parvestu, jei negali is ebay'aus, tik pirk ne is ebay.com, o is ebay.co.uk :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gitara siūlyčiau pirkt iš ebay, bet pasimt kokia mad catz fender replica, su double strum bar, ir jos dydis 84% tikro fenderio, tai bent smagu laikyt, del bugnų nežinau, turėjau gh:wt bugnus, nepatiko, labai vaikiški atrodo kad greit sulūš, gal del to kad groju tikrais bugnais nežinau, rock band žymiai patikemesni ir jie pigesnis, be to prie rock band bugnų galima nusipirkt papildomų lėkščių, kurios tikrai žaidimą padarys įdomesnį, viską siūlau pirkt iš ebay.co.uk, pats naudoju elektrinius bugnus su gh:wt smegenim, tai čia žinoma nepalyginsi su gh:wt ar rock band bugnais, bet ir kaina 10 kart ar daugiau didesnė....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, labai išsamus ir naudingas atsakymas :D

 

Šakės, jeigu UK iš retail pirkti Rock Band būgnus, tai kaina vos 30 GBP! Turiu UK daug pažįstamų, bet greit pažiūrėjau siuntimo kainas, tai už pigiau nei 200 LTL neradau... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daryk taip, draugas iš uk nuperka bugnus, jiem atsiuntimas labai pigus, gal net išvis uždyka, o tau gali atsiųsti į lietuvą su mikro autobusu, sumokės koki 50lt, skelbimuose pasižiurėk, tikrai daug kas veža, aš mokėjau 110lt kai man elektrinius bugnus atvežė, o ten dėžė buvo milžiniška ir svėrė mažiausiai 40kg, o rock band drum kito dėžė nedidelė ir sveria nedaug :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daryk taip, draugas iš uk nuperka bugnus, jiem atsiuntimas labai pigus, gal net išvis uždyka, o tau gali atsiųsti į lietuvą su mikro autobusu, sumokės koki 50lt, skelbimuose pasižiurėk, tikrai daug kas veža, aš mokėjau 110lt kai man elektrinius bugnus atvežė, o ten dėžė buvo milžiniška ir svėrė mažiausiai 40kg, o rock band drum kito dėžė nedidelė ir sveria nedaug :)

Dėkui už patarimą, ateity galbūt dar teks pasinaudot :) O dabar su šituo reikalu susitvarkiau: pažįstamas iš UK į Lietuvą neužilgo atskrenda, tai paims dėžę su full Rock Band set'u kaip papildomą bagažą. Score!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu :), parašyk kai gausi ir kaip seksis. Reiks man kada kokia apžvalga padaryt del tų rock band ir guitar hero, nes dažnai žmonės klausia. Pats dabar labai laukiu Rock Band: The Beatles, instrumentai šakės kaip atrodo, bet ir kaina didelė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gal kada gyvenime sueisim kas nori ir sumesim koki rock band 2? Va dovydas uz drummeri, as pabuciau uz bass, dar vienas narys forume yra gal pabutu uz vokalista, ir gitaristo dar reik :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Vokalą betkuris X360 vartotojas gali būti, tereikia, kad turėtu X360 headset'ą <_< O aš galėčiau pabūti už gitarikę <_< arba vokalu blogiausiu atveju...
Redagavo slaptas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug kam su headsetu sunkiai dainuojasi, geriau mikrafonas normalus <_<, bet šiaip tikrai būtų smagu ką nors sugalvot <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.