mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Tai kaip supratau baigesi 4 kartu video perziura? O kur zadetas menesis? Ar cia kazko Shot nenuskaite? Ar cia jau menesis man nematant prabego? :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip supratau baigesi 4 kartu video perziura? O kur zadetas menesis? Ar cia kazko Shot nenuskaite? Ar cia jau menesis man nematant prabego? :lol:

Ale tirkai baigesi.. Nors turejo but menesi! Sakyciau buciau blogai perskaites kad iki menesio galo, bet... Va naujiena:

 

PLAY on! You can now watch every video in PLAY up to 5 times, racking up PTZ every time you watch! Earn more. PLAY more. For one month only.

 

1 week, 6 days ago

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ale tirkai baigesi.. Nors turejo but menesi! Sakyciau buciau blogai perskaites kad iki menesio galo, bet... Va naujiena:

 

PLAY on! You can now watch every video in PLAY up to 5 times, racking up PTZ every time you watch! Earn more. PLAY more. For one month only.

 

1 week, 6 days ago

Na, tada taip iseina, kad ir Lockerzu saite stebuklu buna. :lol:

 

EDIT////:

Dabar ziuriu ir video, kuriuos reikejo perziureti 4 kartus, visi zali. Nieko sau pokstininkai.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, jei as per ta viaddress pasidaryciau kad man is lockerz shopo atsiustu pvz dvd filma kiek kainuotu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ziuriu jie tikrai nesveiki Ple.. Kazkokie. Kai buvo 69 uz mano Xboz, dabar jau visi 100 stuku tasku. Ner komentaru....................

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo.. nesamones grynas daro paziesim kaip redeem bus speju ir vel nk gero viska tiem kas is shopo pirko atiduoda jauciu dar si redeem palaukiu nu sio men jei nk nepajemu tj viskas metu lockerz :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo.. nesamones grynas daro paziesim kaip redeem bus speju ir vel nk gero viska tiem kas is shopo pirko atiduoda jauciu dar si redeem palaukiu nu sio men jei nk nepajemu tj viskas metu lockerz :yes:

Reikes ir man tapati. Tik redeemo nelauksiu nes aisku, kad is jo nieko niekas nepaims. Buciau zinojes, kad jie taip darys, buciau net nepradejas sitos nesamones. Negalvojau, kad ir Amazon kurejai tokias nesamones gali daryti lankytojams. Lietuviskas menas sakykime.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joo, kainas tai nežmoniškai vakar užsikėlė, net iphone skinas 65k, gryna pieva :DD

Dabar visas dėmesys mano ant redeemų ir vsio ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xDD taip ir maniau kad lockerz koki bairi nuskels, gerai kad neseejau as tam locekrz per dienas ir neziurinejau tu video kai kaikurei :P 100k uz ps3.. :X jau senai visi ant to lockerz nuleido rankas iki gruodzio kaskur buvo imanoma dar pasimt paypal ar dar ka menkesnio.. dabar isvis only usa viska gauna o dar ir tai uzkele kainas nezmoniskas :P oij vaikai visa vasara vargo ir jiems spyga parode :yes: jau geriau butumet 2men padirbeja ledus pardavineja ar reklama nesioje butumete ir ta xbox 360 pasieme.. :) ar ko jus ten norit :) ir dar butumete maziau varge negu per dienas prie pc ir vis tuos video ziurinet, cia praita reedema palaukiau bet pamates situoacija kas per reedemai tai nieko ir neapsimoka daryt ...

Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu čia kaip kas sugeba suktis , aš pavyzdžiui nieko nedarydamas beveik, du kartus šiais metais paypal pasijamiau ;P

Apie šopą, tai buvo galima tikėtis, kad kai atidarys interniational brangs viskas, nes teip vos ne dykai dalino, tai iškart būtų bakrutavę , bet ne šitaip žiauriai ;D

Aš tai pvž, tikrai nesgailiu, kad porą sav turėdamas laiko žiūrėjau video ir susirinkau 15k, iš kurių vos 10k beliko ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xDD taip ir maniau kad lockerz koki bairi nuskels, gerai kad neseejau as tam locekrz per dienas ir neziurinejau tu video kai kaikurei :) 100k uz ps3.. :X jau senai visi ant to lockerz nuleido rankas iki gruodzio kaskur buvo imanoma dar pasimt paypal ar dar ka menkesnio.. dabar isvis only usa viska gauna o dar ir tai uzkele kainas nezmoniskas :) oij vaikai visa vasara vargo ir jiems spyga parode :) jau geriau butumet 2men padirbeja ledus pardavineja ar reklama nesioje butumete ir ta xbox 360 pasieme.. :) ar ko jus ten norit :) ir dar butumete maziau varge negu per dienas prie pc ir vis tuos video ziurinet, cia praita reedema palaukiau bet pamates situoacija kas per reedemai tai nieko ir neapsimoka daryt ...

Tj as net ir neziurejau tu klipu nes tingejau :DD net nekiekviena diena ten uzsuku ir beja del tu skrajuciu nesiojamo domejausi jau birzelio pradzioj uz viena men 400 lt tj visai zjbs tiesa tu sakai kad gal reikejo tj dbr ir xboxa tureciau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

trabir,

Ne į temą

kur domėjaisi, kad būtų galima nešioti skrajutes?
Skelbimuos ir pazystamas 1 men dirbo bet daugiau isvare i uzsieni .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.