mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Tas MAgnitai būdas labai geras ;)

Joa žaiuriai durnai, kad kainas pakėlė dvigubai ;/ Tik priartėjam ir vėl jie taip, kad kuo mažiau žmonių ką paimtų ir, kad jiems nuostolis kuo mažesnis būtų...

Aš ir ant xboxo taupau, ant dienos kokias 3 h prasuku filmukus, kol prie pc sėdžiu ir gerai, dabar vistiek rinksiu taškus ir xboxui, kuo didesnes nuolaidas bandysiu išpešt ;D Spėju vėl padaris kokią maklę, kad vėl daxuja taškų susirinktumėme ir vėol kainas pakels ;/

Flight - ne visi šiais "krizės metais" gali susirasti darbą, kai net normalūs žmonės negauna darbų, tai jau geriau porą menesėlių paaukot, nesikankinant, ką beveik dykai pasiimt ;D O šeip tai aišku, būtų gerai padirbėt ir nusipirkt ką gero ;P

Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del darbo ta ir norejau pasakyt. Apie 300tukst zmoniu stovi darbo birzoj dabar Lietuvoj prisiregistrave, o kiek dar kaimuose neprisiregistravusiu ir seip zmoniu a? Dabar sunku zmonem su neblogu stazu rast darbo, o manai moksleiviam bus lengviau? Jai gausi darbo, tai tikrai net ne uz ta minimuma kadangi cia bananu respublika ;) Vnz gerai , kad taip padare netaip velai po pranesimo apie 5x ir ne tada kai didizoji dalis video praziureta ir pries pat pradedant siusti i europa. Nu ka kaip ir minejau beliks tik ant zaidimu lesit taskus jai aisku necancelins arba reedeemuose kazka bandyt, kas mano manymu yra beveik neimanoma dabar, kai web'e 16mil registruotu wartotoju, o prizu ideda normaliu 10000 kartu maziau..

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent, jei man perves 25$, tai užteks išviso kokių 35k ptz, kad už visus iš jų gautus pinigus nusipirkčiau xboxą ;DD

O redeemuos kaip sakė, nereik sėdėt 24/7 tiesiog turėt reikia kokį alerterį, kad garsu praneštų kada restokas ir tiek ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent, jei man perves 25$, tai užteks išviso kokių 35k ptz, kad už visus iš jų gautus pinigus nusipirkčiau xboxą ;DD

O redeemuos kaip sakė, nereik sėdėt 24/7 tiesiog turėt reikia kokį alerterį, kad garsu praneštų kada restokas ir tiek ;D

O kam tau USA xbox'as ir dar slimas? Gi nenulauztas ir orgus turesi pirkt is USA kol nulaus..

 

Beto kokie alerteriai cia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Del darbo ta ir norejau pasakyt. Apie 300tukst zmoniu stovi darbo birzoj dabar Lietuvoj prisiregistrave, o kiek dar kaimuose neprisiregistravusiu ir seip zmoniu a? Dabar sunku zmonem su neblogu stazu rast darbo, o manai moksleiviam bus lengviau? Jai gausi darbo, tai tikrai net ne uz ta minimuma kadangi cia bananu respublika ;) Vnz gerai , kad taip padare netaip velai po pranesimo apie 5x ir ne tada kai didizoji dalis video praziureta ir pries pat pradedant siusti i europa. Nu ka kaip ir minejau beliks tik ant zaidimu lesit taskus jai aisku necancelins arba reedeemuose kazka bandyt, kas mano manymu yra beveik neimanoma dabar, kai web'e 16mil registruotu wartotoju, o prizu ideda normaliu 10000 kartu maziau..

Kas iesko - tas randa. Pilna skelbimu su darbo siulymais internete. Psedejau diena, apskambinau zmones ir sekancia diena gavau siulyma darbeliui. Aisku nelegalaus - nes apie toki siais laikais tik ir galima sneket, naivu tiketis gauti darbo officialioje imoneje, be aukstojo ir be sazo, taciau nelegalu (be sutarciu) laisvai. Paprasta darbo jega daug kam pravercia, as skaldau malkas, draugas zemes kasa. Nu kaip sakiau noresi - rasi, tik reik ieskot. Tik reik susitart su darbdaviu ir viskas ciki.

 

O kam tau USA xbox'as ir dar slimas? Gi nenulauztas ir orgus turesi pirkt is USA kol nulaus..

 

Beto kokie alerteriai cia?

Daugelis alerteriu veluoja, bent is tu populiariausiu kiek pamenu, gal db jau patobulejo jie.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam tau USA xbox'as ir dar slimas? Gi nenulauztas ir orgus turesi pirkt is USA kol nulaus..

 

Beto kokie alerteriai cia?

Tai man nedega tas boxas, nes maniškis vos vos gyvas, nes rrod turėjo ir buvau susitvarkęs, prieš tris mėnesiukus kokius, tai dabar veikia dar ;D

Slimo tai norėčiau, nes gražiai atrodo ;D O tai jei nulauš kada, region free žaidimus siųsiuos iš trakeriu ir ramiai žaisiu ;D O matblokį tik nuo seno prisijungčiau ir gerai, nors dabar pagalvojau gal slimui netiktų, bet vis vien ;D

O dėl alerterių, tai talkprizes pasieškok ;D

 

Flight - nu yra ir gerų pora nemokamų ;D

Ne į temą

O dėl darbo, tai didesniam mieste rastum gal, bet mažiasniam tai nelabai tikrai ;/
Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai man nedega tas boxas, nes maniškis vos vos gyvas, nes rrod turėjo ir buvau susitvarkęs, prieš tris mėnesiukus kokius, tai dabar veikia dar ;D

Slimo tai norėčiau, nes gražiai atrodo ;D O tai jei nulauš kada, region free žaidimus siųsiuos iš trakeriu ir ramiai žaisiu ;D O matblokį tik nuo seno prisijungčiau ir gerai, nors dabar pagalvojau gal slimui netiktų, bet vis vien ;D

O dėl alerterių, tai talkprizes pasieškok ;D

 

Flight - nu yra ir gerų pora nemokamų ;D

Ne į temą

O dėl darbo, tai didesniam mieste rastum gal, bet mažiasniam tai nelabai tikrai ;/

papostink man i pm alerteriu tu geru pora pavadinimu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebutu taip pikta jai visa tai butu padare pries idedant sita nesamone su 5x video arba po internation shop test'o.. o dabar.. buvau surinkes ~85% tasku ant ps3, dabar tik 52% ir reiktu moket 144$, o surinksu visus taskus maxsimaliai, praziurejus visus visus video ir ilgus ir trumpus uz 38k , tureciau moket ta 100$.. Vnz varkt neapsimoka perkant koki stambu elektronikos daikta, labiau apsimoka smulkius imt kaip zaidimus..

Teisybe sakai. Nezinau kaip su manim, bet gal buciau spejas viska susitvarkyti ir dasiekti ta reikiama tasku kieki. Dabar toks jausmas kaip kas nuo piramides butu numetes. Dabar maciau reikia isleisti beveik 2$ ir i Shopini redema galima bus papulti. Jei pagal ta video tikrai tiek yra zmoniu prisireginusiu, tai cia grina lupimo masina. Atrodo kas tie 2$, bet kad ir Limonas zmoniu juos isleidzia, tai ohoho pinigai. Kur dar reklamos ir visa kita. Mes nieko negaunam. Mums dar ir pakelia.

 

Tas Magnitai būdas labai geras :)

Neblogas neblogas. Cia is serijos, tu sukurei, as patobulinau truputi. ;) tik ant ilgesniu video naudok sena buda. Jau buvo, kad nudegiau, ir net 4 atsidares. Tai neprieme kodo, tai klaida issimete ir panasiai.

 

As nesupratu kiek jus dar tikesit tuo lockerz... Nieko nemokamo siame pasauli nera... Gavot keliasdesimt doleriu dovanu ir db tikit, kad gausit viska. Gaut imanoma, bet kiek nervu ir laiko sugaistat. Vat pse vasaros prasvaistot, kai eitumet dirbt ir tam ps3 per menesi uzsidirbtumet, o kiek laiko lockerz gaistat? 3 men? Pusmeti? As po pirmu keliu men supratau, kad nieko is ju nepesiu. Ka gavau? Laikrodi, ir 75dol, ir cia tik 2009 metais, po to trys redeemai buvo tokie, kad ka nors paimt reikejo budet 24h prie pc ir melstis, kad tavo internetas nepaves - uzkniso. Zodziu, reziume - menesis legalaus darbo ir jusu kisenei minimum 700lt. Zodziu negaiskit laiko, nes ta ps3 ar kita vertingesni daikta uzsidirbsit tik po keliu men, jei busit aktyvus. Man nesvarbu istikro, tik gaila jusu laiko ir nervu islietu sitam forume :) zodziu sekmes ir pamastykit ar verta sedet puse metu, kai per menesi biski paprakaitavus, galit tai turet.

Suprantu ka nori pasakyti. As gi irgi skaldziau malkas vienam. Aisku tada mane isnaudojo, nes mokejo maziau negu turejo, bet tada toks protas buvo. Siaip Lockerzai turetu laisvalaikio praleidimo vieta buti, o ne laiko gadinimas. Aisku nesamones del tu video, jie eda laika. Bet as kaip ir Narkase, prisedu kai yra laiko. Maloniau gauti kai uz dyka.

 

Beje, idomus klausimas siandieninis. Kaip matosi visi nori tu zaidimu. Tik dabar klausimas kiek duotu PTZ. Jei butu kaip tas seniau zaidimas, kai tik prisiregini, purske pinigus ir gaudai, tada ne kas.

 

Ir man prasyciau i PM tada pora tu saitu. Idomu kas ten kaip. :)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisybe sakai. Nezinau kaip su manim, bet gal buciau spejas viska susitvarkyti ir dasiekti ta reikiama tasku kieki. Dabar toks jausmas kaip kas nuo piramides butu numetes. Dabar maciau reikia isleisti beveik 2$ ir i Shopini redema galima bus papulti. Jei pagal ta video tikrai tiek yra zmoniu prisireginusiu, tai cia grina lupimo masina. Atrodo kas tie 2$, bet kad ir Limonas zmoniu juos isleidzia, tai ohoho pinigai. Kur dar reklamos ir visa kita. Mes nieko negaunam. Mums dar ir pakelia.

Neblogas neblogas. Cia is serijos, tu sukurei, as patobulinau truputi. :) tik ant ilgesniu video naudok sena buda. Jau buvo, kad nudegiau, ir net 4 atsidares. Tai neprieme kodo, tai klaida issimete ir panasiai.

Suprantu ka nori pasakyti. As gi irgi skaldziau malkas vienam. Aisku tada mane isnaudojo, nes mokejo maziau negu turejo, bet tada toks protas buvo. Siaip Lockerzai turetu laisvalaikio praleidimo vieta buti, o ne laiko gadinimas. Aisku nesamones del tu video, jie eda laika. Bet as kaip ir Narkase, prisedu kai yra laiko. Maloniau gauti kai uz dyka.

 

Beje, idomus klausimas siandieninis. Kaip matosi visi nori tu zaidimu. Tik dabar klausimas kiek duotu PTZ. Jei butu kaip tas seniau zaidimas, kai tik prisiregini, purske pinigus ir gaudai, tada ne kas.

 

Ir man prasyciau i PM tada pora tu saitu. Idomu kas ten kaip. ;)

 

Nezinau ar ta nesamone buvo galima pavadint zaidimu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dar tą būdą patobulinau tada: visada atsdarau per fierefoxą view- page style - no style, ir visada veikia, ant ilgesniu video dar geriau, nes nereik teip greit captcos vedinėt ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dar tą būdą patobulinau tada: visada atsdarau per fierefoxą view- page style - no style, ir visada veikia, ant ilgesniu video dar geriau, nes nereik teip greit captcos vedinėt ;D

Tobulumui ribu nera. :) che che.. Galetu dar buti, kaip neziurint video suvesti tuos kodus. Tada butu vienas malonumas juos "ziureti". Na, kaip siandienines nuotaikos? Atsikeliau ir puse velnio ryte buvo. Kazkaip nuslugo tie piktumai. Aisku nakti dar pagalvojau kaip ta Lockerz bustine galima butu uzminuoti, bet ai.. Kam tiek vargo del ju. ;D

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tobulumui ribu nera. :) che che.. Galetu dar buti, kaip neziurint video suvesti tuos kodus. Tada butu vienas malonumas juos "ziureti". Na, kaip siandienines nuotaikos? Atsikeliau ir puse velnio ryte buvo. Kazkaip nuslugo tie piktumai. Aisku nakti dar pagalvojau kaip ta Lockerz bustine galima butu uzminuoti, bet ai.. Kam tiek vargo del ju. ;D

Tada nebūtų možna išvis nieko gaut ;DD

Aš tai labai ir nepyktas ir buvau, nes numaniau, kad turėtų kainas pakelt, kai visi laisvai galėjo nemokamai tada ps3 ar xboxą pasiimt, biški padirbus ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas jei galit atsiuskit pakvietima i warneks@gmail.com

 

O is kur postal/zip coda savo traukt?

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas jei galit atsiuskit pakvietima i warneks@gmail.com

 

O is kur postal/zip coda savo traukt?

Nusiunčiau, o postal code tai iš post.lt r kaip ten pašto svetainė ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada nebūtų možna išvis nieko gaut ;DD

Aš tai labai ir nepyktas ir buvau, nes numaniau, kad turėtų kainas pakelt, kai visi laisvai galėjo nemokamai tada ps3 ar xboxą pasiimt, biški padirbus ;D

Nu jo, Nada bila Rabotat Rabotat i Rabotat. :) nu bet zinai, tau dar visai gerai, tu turi pinigeliu prisikaupes. Tai dar padori ta kaina. Bet kaip man, tikrai jau Basta. ;D nezinau net kaip cia ka daryti reiks. Kiek cia desimtmeciu reiks rinkti, kad bent jau priarteciau. Beje, ziuriu musu Shot visai dingo. Ar tik neisvyko i USA jis aiskintis? lol P.S. Pasto kodas rasomas ir ant komunaliniu paslaugu siunciamu voku. Pvz., uz vandeni ar dujas kokias. O gal ir klystu.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.