Myndazas

Xbox 360 patchinimas (ntsc)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,po siu visu ix versijos pasiketimu mazaik besuprantu apie kokybisko zaidimo irasyma ir buciau labai dekingas jai kas nors galetumet atsakyti i mano klausymus.

Zodziu mano boxas yra amerikietiskas ntsc,man idiege 1.6 ix versija ir pasake kad dabar jau veiks nauji zaidimai.

Bet isirasiau pora zaidimu kaip ir anksciau darydavau per imgburn programele,deja zaidimai neveikia.

Ir dabar nelabai suprantu kaip man isirasyt zaidimus kad galeciau palost.

Dar vienas atskiras klausymas. Ar man ant ntsc tiktu kai buna zaidimas region free pal? Kam tas region free jai dar prierasas pal?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad pal versija yra region free'ine, buna ntsc bet pvz veikia ant visu regionu, cia pagooglink region free xbox 360 games list ir rasi, siaip tai blogai gal irasei, pabandyk ntsc israsyt nepamirsk diskas dvd+dl (pliusinis) turi but, ir rasyk ant 2.4x jei gerai zinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo,su diskais ir greiciu viskas tvarkoje. Bet Sakai kad uztenka tiesiog irasyt kaip anksciau rasydavau? Nieko patchinti nereikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tie nauji zaidimai yra tekken ir koks cars race o rama, tai cia yra wave4 zaidimai ir jiems reik activate iso disko, kad veiktu :D ir beje, is kur siunti zaidimus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimus siunciu is linkomanijos,gal turi pasiulymu is kur daugiau siusti ntsc? :D

O kas tai (activate iso diskas) ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

activate iso naudojamas ant 1.6 ixtreme, kad si fw paleistu patchintus arba wave4 zaidimus :D siulau xbox-sky arba xboxiso.com. Tai kokie tie nauji zaidimai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas activate iso yra tik vienas, ji reik irasyt i DVD dl ir pries paleidziant zaidima ji idedi i xbox, ji paleidzia kaip dvd filma, tada ji istrauki ir dedi zaidima ir zaidimas turetu veikt :Dhttp://www.n-sistemos.lt/ftp/Activate.zip is cia siusk activate iso, kaip irasyti, cituoju:

 

1.Isigykite DVD diską DVD+R DL (tokį pat diską į kuriuos rašote žaidimus).

·

 

2.Atsisiūkite failą “Activate.rar” čia...

·

 

3.Išarchyvuokite (bus vienas failas “Activate.iso”).

·

 

4.Su NERO Burning Rom atidarykite “Activate.iso” failą.

·

 

6.Nustatykite, kad rašysite į DVD diską, o ne į CD diską.

·

 

5. Nustatyti įrašymo greitį x2.4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir as tikiuosiu kad padejai :D

Nori pirataut tai reikia daug zinot :D

Tik dar nesuprantu kuriuos zaidimus reikia patchinti kuriu ne. Turiu (Wave 4 to Wave 3 Patching guide) tik niekada juo nesinaudojau ir nezinau ar man jo prireiks,nes sakau esu zalias ant naujos zaidimu irasimo sistemos....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar kai siunti naujus zaidimus, skaityk aprasymus ir komentarus ir domekis, koks wawe ir t.t. :D bet jei pas taves 1.6 ixtreme, tai visus game rasyk kaip rasei, tik jei neveiks naudok activate iso... Ir dar kai ka atsiminiau, tikriausiai nenaudoji XBL, pabandyk is xbox.com update nauja parsisiust, turetu padet :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

man panasi problema. tik... zaidimas lyg ir veiktu, bet praso updeito. gal gali kas paaiskint kaip taisiklingai (nesinaudojant xbl) updeitint dashborda? nes bandziau irasyt i cd, idejau i konsole, ji skaito kaip mixed media disc ir niekas nesidaro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Myndazas, tau patchint nereikia, pas taves yra 1.6x ir tau tereik activate iso disko, su juo visi zaidimai veiks :) patchint reikia tik 1.51 ir zemesnem Wf :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.