LiquiD

Patarkit dėl šunų

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, aš norėjau pasiteirauti dėl gražių meilių šuniukų- BullDog'ų. Aš neseniai įsigyjau sodybą ir velniškai noriu šuns. Pirmoje vietoje buvo Sibiro Haskis, bet su juo bus labai daug vargo todėl renkuosi antrą vietą- BullDog'ą, bet niekaip neišsirenku ar pirkt "Anglą" ar "Prancūzą". Paskutinias dienas apie anglų ir prancūzų buldog'us skaičiau daug, bet negaliu apsispręst kas man labiau patinka: ar anglas, ar prancūzas. Parašykit info (t.y. pliusus ir minusus), bei savo nuomonę.

 

Anglų BullDog'as: NuotraukaNuotrauka

 

Prancūzų BullDog'as: NuotraukaNuotrauka

 

Off-Topic'as nepageidaujamas.

 

Ačiū už pagalbą!

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man gal irgi... nzn... Ir dar vienas blogas dalykas apie buldog'us: jie knarkia ir bezda :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aga anglu grazesnis,ir mano seima gavojo pirkt bulldoga,bet pasiimem sarpeju toki biski maisyta :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir anglu bulldogas labiau kazko man prancuzu tos ausys pasistojusios nepatinka. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas prancuzu toks pukuotas ir beveik vienos spalvos tai i bulldoga nepanasus :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

variantas dar vienas y kuri niex neatkreipe demesio, o gal ir atkriepe bet nepasake - pas prancuza maziau zubai yra nutyse. :unsure: Grazhu abudu sheip.

 

Ne į temą

man teko dar girdet kad labai geri, nereiklus, zodziu vos ne idealus shunys yra Jack Russel'o terierai. Pamenat Mailo ish the Mask, maskes shuny? :) tipo jam mazai prieziuros, mazai est ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai prancuzu bulldog'as grazesnis. :unsure:

Redagavo Phosphor

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai irgi prancuzu grazesnis, o tas angu kaskokios keistos jo ausys :unsure: Vienas pazystamas turi ta prancuzu keistas kaskoks ateini net neloja :)

Ne į temą

P.S. Nepaprasciau butu nueit i koki weba kur gyvunu myletojai, o cia tai visi savo konsolem labiau rupinas negu augintiniais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gyvūnų globos namuose radau prancūzą juodą, gražų. Tikriausiai jamsim jį, nes jau paaugęs, psikeitę dantys ir svarbiausia- nemyž namie. Bėje globos namie šunys nemokamai o veislynuose nuo 1000 iki 10000 o gal ir daugiau.

Ne į temą

Tie kur foto prancūzai blogioau nei tikrovėj atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man nei tas nei tas negrazus snukis nutyses...

 

Ne į temą

Pas mus gyvena 2 lietuvos lenciuginiai ;) ir vienas shkotu terjieras ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Buvau gavęs prancūzą pavedžiot tai stipresnis už dvigubai didesnį dvarnių. Reik net įsispirt į žemė ir laikyt jei kur eina ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia reikia rinktis pagal savo gyvenimo stiliu.

Anglu buldogas yra tinginiu suo, su juo net begiot negalima, tik ilgi pasivaiksciojimai rekomenduojami. Jam sirdies infarktas gali but nuo per didelio kruvio.

Prancuzu buldogas daug aktyvesnis ir judresnis suo. Reiskia teks daugiau pajudet su suniu.

 

Man asmeniskai anglu buldogas labai grazus suo, daug grazesnis uz prancuzu. Jei tik is situ dvieju, as rinkciausi anglu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.