seniecka

Žaidimai stringa / nepasileidžia? Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

o man veiktu grajai jei istatyciau originalius zaidimus?

O tas Dima profas? ar koks kreivarankis?

Redagavo Puodelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man dabar iskilo tokia problema su gt 4 is linkomanijos siunciausi 3,1 gb kazkur uzeme nu idejau veike normalei veliau vel norejau palosti ir ismete raudona screena su disk error kazkokiu niekados taip nebudavo ! o daugiau kai gt4 pasikraudavo po play station 2 parodydavo raides ir poto juodas screenas uzsimet ir viskas nieko nebeatsiranda ! niekados taip nebuvo. visi grajai eina PUIKIAI.tik va sove tokia mintis i galav gal blogas torrentas ar kas nes gt 4 tur dagiau uzimti nei 3,1 gb bet gal intro movie iskirpo ar kasnors panasaus nes gt4 tikrai daugiau uzema negu 3,1gb

Mano PS2 slim tik 1 metai nemanau kad cia ps 2 kalte

patarkit ir padekit ispresti sia problema

Cipas Matrix Infinity

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dima prašo už taisymą 250 lt :huh: , jeigu problema su lazeriu tai kainuos 250 LT, o jeigu su mikroschemom tai kainuotu apie 50 lt, damn, reikia taupyti . :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man yra didele problema.

Kai siunciuos geimus is linkomanijos dazniausiai taip buna kad kai irasai i Verbatima ir idedi i konsole buna juodas vaizdas ir po kiek laiko raso kad negalima nuskaityt. O kai rasau i acme viskas be problemu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man yra didele problema.

Kai siunciuos geimus is linkomanijos dazniausiai taip buna kad kai irasai i Verbatima ir idedi i konsole buna juodas vaizdas ir po kiek laiko raso kad negalima nuskaityt. O kai rasau i acme viskas be problemu...

Tu kur tu matai bėdą? Veikia su akme - džiaukis! Jie gi pigesni. Aš tai PS1 žaidus visus į Akmenis surašiau ir visi puikiai an veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lazeris drožias jei jį droži. Jei diską normaliai skaito, o ne s*** begalybę laiko, kol perskaito tarkim garso failą nedidelį, viršgarsiniu greičiu, reiškias nedrožia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau dar pasiklausti. I mano ps2 letokai loadina kai kuriuos zaidimus, ypac SvR 07, gal zinot kodel taip letai loadina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir svr 07 ir 08 taip loadins nes kitoki varikliuka naudoja vaizdo. O naudoja kitoki del to kad jis yra perkeltas nuo x360 ar ps3.

specialiai ps2 jo nekure

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienzodz yr problemele... zaidziau zaidima, uzsinorejau kita pazaist, idejau diska - raso kad ne PS2 formato diskas. cipas neatjungtas, bet neskaito neoriginaliu. Cipui buvo menuo amziaus kaip idetas... Cipas neapsviles... originalius skaito, ijungiant konsole rodo cipo logo. Gal kam yra panasiai buve? kiek kainuotu taisymas (jei apsimoka taisyt)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad cia tikrai cipas tai jei ciaps suejes tai apie 130lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taisymas nemanau kad brangiai atsieitu. del subtilybiu skambink meistram - klausk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.