seniecka

Žaidimai stringa / nepasileidžia? Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Laisvai gali but zaidimas. Su tais RBG tai bedele Lietuvoj... Pagaliau bent komponentiniu uzsiveze... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka daryt stringa filmukai ant ps2 zaidimu (pvz tekken 5, ar testdrive unlimited ir daug kt.) gal kam taip irgi buvo bandziau lazeri valyt bet nepadejo. ilgai nezaidziau su ps2 nes buvo sugedes telikas vienas (prie kitu neleido jungt ;)) ir dar psp. ir dabar uzsimaniau pazaist bet nervina tie filmukai kai stringa. tiesa stringa tik garsas vaizdas eina norm ;) laukiuū greitu atsakymu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pęzta lazeris gi juk :blink: nejau pats nemanai taip? Senatvė PS2 aplankė.. :lol: Gali aisq bandyt lazerio kampą reguliuot, gal dar padėtų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepastebejau seniau sios temos, cia del to, kad CD yra. Jį daugiau bėdos turi lazeris nuskaitydamas. Todėl rekomenduojama PSX/PS2 žaidimus esančius CD formatu rašyti DVD formatu taip palengvinant PS2 lazerio dalią. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba vakarą,

 

taigi, atsisiunčiau ir išsikepiau (tvarkingai, pagal gidą per Alcohol 120) žaidimą Burnout: Revenge (parsiųstas iš štai ČIA). Įsimečiau diską į PS2 - atsirado nemalonus akiai užrašas "This disc cannot be read". Kas žino, kokios gali būti šio neišsamaus užrašo atsiradimo priežastys? Prieš tai įrašiau dar parsiųstus Burnout: Dominator ir K-1 World MAX - veikia puikiai. PS2 storas, pas Edmą čipuotas (šiandien, bėje) su Matrix Infinity neoriginalu. Skaitau visą šį forumą, išsamiai informacijos ieškau, tačiau nelabai nutuokiu kokia čia problema gali būti ir tuo labiau, kaip ją išspręsti.

 

Ačiū už bet kokią pagalbą ir patarimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man midnight Club 3 Dub edi......krc,pastrigineja kartais ir smackdown vs raw,bet retai,o su kitais zaidimais viskas ok tai cia kaip iseina lazeriui blogai ar su zaidimais kazkas?

 

Playstation 2 storas,o diskai sony.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad žaidimai nestrigtų, matau, rekomenduojate rašyti 1x-2x greičiu. Iš čia klausimas - kaip tai padaryti? Nusipirkau TDK DVD-R diskų pakuote, ant jos užrašyta, jog galima rašyti greičiu nuo 1x iki 16x, bet bandant rašyti žaidimą į DVD-R per Alcohol 120% žemiausias greitis duodamas 4x. Kaip išspręsti klausimą ir rašyti 1x-2x greičiu (ne programą gi keisti, juk visi rekomenduoja Alcohol'į)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

x4 yra maximaliausias rekomenduotinas greitis, su juo dar esi "saugus", as viska kepu x4 - be problemu, o vat x8 - buvo problemu.. O lygtai mazesni dar greiti leidzia rinktis DVDDecrypter, pabandyk ja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal galetumet padeti del ps2. Man irgi nepasileidzia zaidimai. Mano ps2 cipuotas ir anksciau viskas veike gerai, o siomis dienomis man neveikia nei vienas zaidimas, prasau padekit man :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal galetumet padeti del ps2. Man irgi nepasileidzia zaidimai. Mano ps2 cipuotas ir anksciau viskas veike gerai, o siomis dienomis man neveikia nei vienas zaidimas, prasau padekit man :blink:

O kaip tau padeti? Priezasciu gali buti daugybe...

O ir is kur zinot gaudaisi tu technikoj ar ne? Ar lysi i vidu? Gali but lazeris, gali but chipas. Vezk tam kas chipavo, lai paziuri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal dar galit padeti, as esu naujokas su ps2 ir t.t taciau gal zinot programu kurios skirtos pravalyti ps2 lazeri .

Redagavo Puodelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.