seniecka

Žaidimai stringa / nepasileidžia? Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Baikas, apie tai dar nieko nežinojau. Dėkui ;) Pasiskaitysiu ir kitą kartą žinosiu. O dabar žaidžiu 2xDVD5.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man gaila tu kurie pataria, o dar labiau gaila tu kurie "nuvale" savo lazerius. Tie "valantys" diskai yra skirti idiotams, kaip... Lazerio lesis buna padengtas kazkokia labai plona melsva plevele. Su "valanciu"disku butent ji yra ir nutarkuojama, o po to ta lazeri gali susikist nors ir i....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra Xploder PS2? Parsisiunčiau visą paką cheating device ir aplamai softo PS2. Buvo Xploder. Įsirašiau. Ir į DVD, ir į CD, bet vis tiek neveikia. DVD rašo, kad "This disc could not be read", o CD išvis rodo juodą ekraną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O seip del lenktyniu :D Visos lenktynes veikia iskyrus tokios kuriose gali po miesta vazinetis, Pvz.: Nfs , L.A. rush :| Kame cia beda ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimai ant ps2 strigineja tik del keliu dalyku,pirma diskai o antra manyciau cia pats tikimiausias tai yra pats dvd rekorderis,cia jau patikrintas variantas ir sakau is savo patirties,kad ta pati zaidima kuris ten lagina per intarpus ar loadina ilgiausiai,irasius su nauju rekorderiu tiesiog kad ir i prasta dvd ,viskas ein be problemu,taigi kam stringa ps2 zaidimai manau laikas butu rekorderi nauja isigyt,ir nenaudot vieno rekorderio viskam rasyt,filmam,muzikai,zaidimam,DL disku kept,nes tada jis ilgai nelaikys tikrai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet pas mane tas stringimas tai, pavaziuoji 5metrus -LOADING- vel biski pariedi -LOADING-. Tipo krauna aplinka :| Tai cia del to ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va turiu nucipinta ps2. Parsisiunciau kelis grajus ir bandziau irasyt. Taigi irasiau ir irasyti tegalejau 6x greiciu nors visi sako butinai maziausiai 4x greiciu reikia. Bet man tik toki maziausia teleidzia ka daryti ? As rasiau i DVD-R ir DVD+R 16x verbatim diskus ir tik kaip sakiau keli zaidimai veikia o kiti tiesiog kraunasi kraunasi ir pasidaro juodas ekranas ir nebeisijungia sad.gif Pasitaiko kad zaidimas jau paspaudi kad zaisti bet su lagais tas "main menu" buna ir pasidaro juodas ekranas ir pradeda ps2 leist garsus tarsi negali nuskaityt disko sad.gif nervas ima kai negaliu pazaist norimu graju. Pwz isirasiau graju ir filmukai grajaus stringa o zaidas ne irgi nesamone. man taip atrodo kad ciacdromo kalte kad neleidzia pasirinkt mazesnio nei 6x greicio. nes mano cdromas nera naujas jau gal kokie 3-4 metai. buciau dekingas jei kas padetu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Snd nusipirkau PS2,nezinau kur cipuotas,su kruva piratkiu, pvz MK Armagedon eina kaip bite,o DBZ budokai neuzloadina dazniausiai kai pasirenki su kuo mustis.Su tekken 5 same shit,nba2k9 veikia normaliai,nezinau ka daryt :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandyk persikepti geimus y verbatim dvd ant x4 greicio. jei neina tada tikrai ragas arteja/atejo lazeriui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai daug zaidu pakimba ce jauciu nuo laserio as pravaliau lazeri su mediciniu spiritu geriau ejo ,bet mano ps2 kaskodel labai burzgia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai daug zaidu pakimba ce jauciu nuo laserio as pravaliau lazeri su mediciniu spiritu geriau ejo ,bet mano ps2 kaskodel labai burzgia

Burzgia del to kad yra pilna dulkiu pridulkeja, atsidarytk ir prasivalyk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaskur pries 2 metus gavau ps2 slima ir turejau 3 orginaliu geimus ir neturejau atminties kortos (Ir dabar neturiu :)).... zaidziau tik juos nes nezinojau kad mano ps2 jau buvo nucipintas , ir aisq atsibodo man jis per 2 sav :) tik pries 2-3 sav suzinojau kad kai pirko man ps2 ji ir nucipavo , bet bandziau rasyt geimus i dvd-r, +r , dvd+r DL ir nepaleidzia ismeta play station®2 ir poto "Pakimba" nes rodo juoda vaizda ir nk nekrauna ... isbandziau 4 geimus isirasyt , poto tuos pacius gamus per usb bandziau paleist per usb advanceri

ir man ismezdavo "Please wait..." ir nk nekrove ... kas cia galetu but ? kox cipas idetas tai visiskai nenutuokiu nes kai jungiu game , jo neuzkrauna ir neparaso kox cipas ir kai isjungiu ir ijungiu laikydamas :) :) nk neisoka... Gal cipas lievas ar koncolei galas? nes cd diskus skaito ir dvd jauciu kad skaito bet nepaleidzia geimu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklausti, gal kas susidure su tokia situacija: mano PS2 fat pradejo nekrauti kai kuriu zaidimu, paraso Playstation2, pasirodo juodas ekranas ir viskas, zaidimai irasyti 2x greiciu i Verbatim AZO+ Advanced diskus, irasius i kita toki pati diska zaidimas jau pasileidzia, ar cia lazeris jau parejo ir ar imanoma sia problema isspresti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklausti, gal kas susidure su tokia situacija: mano PS2 fat pradejo nekrauti kai kuriu zaidimu, paraso Playstation2, pasirodo juodas ekranas ir viskas, zaidimai irasyti 2x greiciu i Verbatim AZO+ Advanced diskus, irasius i kita toki pati diska zaidimas jau pasileidzia, ar cia lazeris jau parejo ir ar imanoma sia problema isspresti?

 

Jei skaito kitus tai lazeris nekaltas gal tiesiog blogai įrašiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.