Marcello

please clean disc

Rekomenduojami pranešimai

Nuptachinau zaidima(gta papildyma) su wave 3 pacheriu ir is pradziu updatrina, paskui console restartinasi ir raso ,,cant update, please clean disc"

Mano frw yra senesenis nei 1.5, cdromas hitachi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia gali butidel to kad nupatchinai, Gali update atsisiusti is linkomanijos (bet niekas neseedina), arba isidet diska i PC, diske bus trys failai VideoTS, AudioTs ir Systemupdate, System update faila keli i flasha ir kisi i x'a.

Antras budas nezinau ar veiks, (nes pats dar neisbandziau), bet gali pabandyti, turetu veikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visgi neturi naujo update, teks updatint, bandyk kaip IGNOLTA sake padaryt, is disko issimk system update ir bandyk per usb flasha ji paleist :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad, kai nupatchinau to update kazkaip nebeliko prie mano atsiusto gta, tik dvd failiukas ir iso, o iso viduje tik video ir audio :)

Taciau is pradziu patchina,restartinasi ir raso ,,disk is unreadible", tda galvojau jog cdromas sunkiai skaito,tai isirasiau i hdd,taciau tas pats vistiek.

Redagavo Marcello

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad, kai nupatchinau to update kazkaip nebeliko prie mano atsiusto gta, tik dvd failiukas ir iso, o iso viduje tik video ir audio :)

Taciau is pradziu patchina,restartinasi ir raso ,,disk is unreadible", tda galvojau jog cdromas sunkiai skaito,tai isirasiau i hdd,taciau tas pats vistiek.

ne vistiek neiseina kaip IGNOLta sake , jokio updato neismeta kai ikisi usb rakta su tuo updaitu nukopintu is gta disko (arba man blogai gavosi)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne vistiek neiseina kaip IGNOLta sake , jokio updato neismeta kai ikisi usb rakta su tuo updaitu nukopintu is gta disko (arba man blogai gavosi)

O is viso nuskaito xboxas ta flasha? Nes flashas turi buti fat32, kitokiu x'as nenuskaito.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad, kai nupatchinau to update kazkaip nebeliko prie mano atsiusto gta, tik dvd failiukas ir iso, o iso viduje tik video ir audio :D

Taciau is pradziu patchina,restartinasi ir raso ,,disk is unreadible", tda galvojau jog cdromas sunkiai skaito,tai isirasiau i hdd,taciau tas pats vistiek.

jei dar turi ta gta kompe, su poweriso, ar kokia ten ta programa yra, atidaryk iso faila ir ten bus visi zaidimo failai ir ten turetu buti update ir t.t. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau ta update,bet nei is disko,nei is flasho neveikia.

Taciau isemus hdd zaidimas veikia, nes neranda kur rasyt update. Tai taip iseina, jog to update nereik norint zaist. BEt be hdd negalima seivint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.