septyni

Zaidziam online nemokamai su Xlink kai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, ziauriai padaugejo xbox'eriams banu, tad siulau alternatyva Xbox live sistemai, tai Xlink Kai programa, su kuria galesite zaisti nemokamai. Panasi programa, kaip ir Leaf, tik patogumas tame, kad nereikia ieskoti per skype kas zais ir panasiai + Leaf'as susijungimo problemu turi. Cia paprasciausiai jungiesi ir zaidi. Norint zaisti uzsienio serveriuose, butinas pingas ne daugiau kaip 30 ms!!! Tarp Lt, pingas man buna max 15 ms. Sekmes ir junkites. mano nickas: septyni

Programos atsisiuntimas:

http://www.teamxlink.co.uk/

Cia youtube prisijungimo, naudojimo gidas:

http://www.youtube.com/watch?v=inqU3vqn0Xg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kdl, man neiseina atidaryt udp portu ir man vis meta Ui unreachable po kurio laiko? Kdl TCp atsidaro bet UDP niekaip...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo kiberboi man ta panasi problema. PC su Xbox visai nesijungia, bet su laptop puikiai. nzn kame cia diela.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandziau prisijunkt pire zaidimo viskas puikiai veikia sulosiau pora raundu nors xboxas pc neranda bet vistiek veikia

 

reikia daugiau zmoniu prikviesti kad naudotusi sita programa nes tikrai daug geriau uz Leaf net ner ka lygint

Redagavo kiberboi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kdl, man neiseina atidaryt udp portu ir man vis meta Ui unreachable po kurio laiko? Kdl TCp atsidaro bet UDP niekaip...

Man taip pat buvo, tai reikejo istrinti MAC adresa jei esi irases alternatyvu xboxe. Man tik tai padejo. Bet pries tai buvau isjunges firewall kompe ir forwardines 30000 porta. Bet nera ten ka vejkti, vis vien tik tuos uzdrocintus zaidimus galima zaisti, forzos nei fifa negalima. sux

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia versija siustis beta ar paprasta?

Pradzioje pasibandyk beta versija 7.4.18. As bent jau ja naudoju.

p.s. malonu matyti tiek zmoniu, jau 9 zmones susirinko ir losia, super!

Per Leaf kiek atsimenu vos 4-se galedavai surinkti ir tai 2 is ju nepasijungdavo

Redagavo septyni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo programos veikimas daug geresnis uz leaf ir nelušta. Plius nereikia tūkstančio networku ir bet kas gali hostint

Redagavo Lukrin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ten galima kokias grupes susikurt, ar šiaip susieit ir palošt su "lietuvišku" pingu? Nes kaip mačiau ten pas juos servai ar kas per do biesas arba amerikoj, arba japonijoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes turim lietuvos arena. Ties cod 6. Dabar 6 online.

Redagavo Lukrin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na gerai kad yra kazkokia alternatyva, pats kazkotokio jieskojau bet pabandyt galesiu tik gryzes i lt. bet vienas dalykas yra bendras leafui ir xlinkui, jei iseina naujas zaidimo update ir vieni ji turi kiti ne, jie nikekaip nesusijungs. su senais zaidimais gal problemu ir nebus, nes nebus jiem update'u, o baninti vartotojai ju vistiek negales atsisiust. bet jei dar live turi ir gauni update, su chebra nebepalosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.