septyni

Zaidziam online nemokamai su Xlink kai

Rekomenduojami pranešimai

Ateikit zaist i X-link, vakar vienas visa diena prasedejau :D

KUR JUS????? PiktaZZ laukia :D

septyni?

Milleniumas?

auris25?

daref?

domaika?

DrunkMasster?

esatho?

featfest?

HomerasLT?

jenkinsas?

Kadras?

Lauris53777?

manta5?

PoSiTivE1989?

PukisLT?

RobertasL?

RomanasLTU?

Snikerzz?

svajux?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu vakar jau tryse varem, tai siandien gal dar daugiau prisijungs :)

Redagavo magu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip cia chebra losiat jus?Reiktu ir man pamegint su tuo xlink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

KUR JUS????? PiktaZZ laukia ;)

septyni?

Milleniumas?

auris25?

daref?

domaika?

DrunkMasster?

esatho?

featfest?

HomerasLT?

jenkinsas?

Kadras?

Lauris53777?

manta5?

PoSiTivE1989?

PukisLT?

RobertasL?

RomanasLTU?

Snikerzz?

svajux?

Sveiki, as asmeniskai dabar losiu SP zaidimus, tad prie MP nelendu. Tik pries kelias dienas baigiau losti AC2, o speju kiti dabar losia Army of Two (2), tad prie xlink sesiu uz kokio menesio, kai pereisiu AOT2 ir MW2 (single player)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek ziuriu taip apmires tas Xlink Kai, tai pagalvojau kodel gi nepabandzius zodziu sakau sitaip: jei yra tokiu kuriem nusibodo SP, neranda su ko pazaist xlink (nepataiko i laika) ar tesiog turi visas reikmenys, bet nesugeba pasijungt tai siulyciau pradet reikstys.

Kaip siandienai siulyciau visiems pasijungt apie : 20:00 MW2(ModernWarfare2 lietuviu kanale) ir ten aptartume situacija :)

Butu gerai jei zinute rasydami gale paliktumet savo Xlink Kai XTaga

Prasau nepradet floodint/flaming ar dar kaip plusti i sia tema, administracija jei manot jog sita tema netinkama ar tesiog pasikartojo kelkit ja ten kur reik... :)

Kvieciami visi :)

Redagavo Sleepyfan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik siandien prisjungiau ir man idomu, ar jau nelosiat visai, ar daugiausiai vakarais? CoD MW2. Gerai butu, kad nors vienas ateitu, isbandyti ar veikia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu klausima jai naudoju xbox wireles antena ar galima tiesiog paleisti programa kompe ir jungtis per xlink ar butina laidu jungti prie kompo? nes man nepatinka laidai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano konsolė nėra baninta, tad nenoriu prarasti HDD funkciju. Ar naudotis šia programa yra "saugu" tiems kurie dar nėra baninti?

beje, kaip tai padaryti, pas mane nešiojamas kompas, bute internetas bevielis. Stovi routeriukas, bet vos įkišiu kabeliuką į routerį kad sujungti su kompu, pasijungs live ir pareis bannas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Renkames, renkames! MW2 vakarais (nuo 18-19) ateina 2-3 zmones, ateikit dar bus idomiau!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, jei jau sia problema issiprenet, bet cia daug puslapiu skaityti tai paklausiu cia. Noriu as su x360 ant xlink kai pazaisti ir reikia man antros neto plokstes. Dabar mano neto plokste yra integruota i motinine plokste tai man tiesiog reikia nusipirkti dar viena neto plokste ir galesiu zaisti xlink? Aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, jei jau sia problema issiprenet, bet cia daug puslapiu skaityti tai paklausiu cia. Noriu as su x360 ant xlink kai pazaisti ir reikia man antros neto plokstes. Dabar mano neto plokste yra integruota i motinine plokste tai man tiesiog reikia nusipirkti dar viena neto plokste ir galesiu zaisti xlink? Aciu.

Klausimas gal ne i tema, bet ar dashbordo update'as kuri gali parsisiusti is torrentu netures reikiamu failu kad butu atjungta HDD galimybe?

O del tu AUTO atjungimu ir prijungimo prie live, atsimenu kabeli buvau istraukes tai padarydavau auto disable bet visvien mesdavo kad negali prisijungti mano prfilio. tai jei padaryta kad nesijungtu kokio velnio dar bande prisijungti? tad klausiams tas, ar galiam jungti per routeri ar tiesiogiai per kompa kad zaisti online per sia programa? Ar pakaks ir per routeriuka pajungt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.