dudeperfect

Keli naujoko klausymai

Rekomenduojami pranešimai

Ruosiuos imt xbox 360, koki patartumet imt? arcade, elite, premium?

 

Ir ar veiktu ant visu televizoriu. Nes mano kambari tai nors nesenas, bet maza istrizaine ir kainavo vos kelis simtus lt.

Redagavo Impaler
jokiu klausimu apie zaidimu siuntima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ruosiuos imt xbox 360, koki patartumet imt? arcade, elite, pro?

 

Ir ar veiktu ant visu televizoriu. Nes mano kambari tai nors nesenas, bet maza istrizaine ir kainavo vos kelis simtus lt.

 

Ir kur gauti zaidimu? Nes torrent.lt tai vos keletas.

elite brangiausias,bet geriausias, veiks, linkomanioj pilna yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patariu imt premium pilnai uzteks,jeigu televizoriuje yra scart arba 3 kistukai tulpems tai problemu nebus,zaidimu rasi linkomanije ten pilna :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imk premium sutaupytus pinigus nusipirk bent 19 monitoriu jei pas tave tas telikas 640x480 raiskos ir ieskok jasper box

Redagavo butas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu ankstesniam postui, žiūrėk, kad būtų Jasper. Jasper motinines pradėjo dėti kažkur 2008 metų gale, jei tiksliai pamenu, tačiau dėl saugumo imk tokį XBOX'ą kuris būtų pagamintas 2009 metais, o Arcade, Pro ar Elite - čia jau pagal tavo poreikius.

 

Pats sedėjau su Falconu (2008-03) ir gavau E74 šeštadienį.... :) :) :) :)

 

Jeigu kils dar klausimų mielai pakonsultuosiu, skype: vistekis_rs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimu gali gaut ir is tu paciu torrent.lt ir ten tikrai nera vos keli zaidimai. Tiek pat kiek ir LM`e yra, atidziau pasiziurek :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu ankstesniam postui, žiūrėk, kad būtų Jasper. Jasper motinines pradėjo dėti kažkur 2008 metų gale, jei tiksliai pamenu, tačiau dėl saugumo imk tokį XBOX'ą kuris būtų pagamintas 2009 metais, o Arcade, Pro ar Elite - čia jau pagal tavo poreikius.

 

Pats sedėjau su Falconu (2008-03) ir gavau E74 šeštadienį.... :thumbsup4::D:D:D

 

Jeigu kils dar klausimų mielai pakonsultuosiu, skype: vistekis_rs

Kiekvienas xbox gali gaut ta E74 ar RRoD, priklauso nuo to kaip priziuresi, kiek zaisi ir kt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įmanoma, tačiau rizika žymiai sumažėja ir čia nepriklauso nuo to kaip tu jį laikai. Aišku jeigu padėsi prie radiatoriaus arba įkiši į kokią skylę tarp spintelių, tai dėl to ir sukais, bet čia turi būt durnas.

 

Aš savo XBOX laikydavau ant stalo, aplink jį 360 laipsnių spinduliu nieko tokio kas jam trukdytų kvėpuot nebūdavo, telikas taip pat toliau nuo jo. Žaisdavau kartais daug, kartais mažai, bet ei, aš perku žaidimų konsolę, tai ką man dabar apsiribot po 2 valandas per dieną? Beto E74 gavau ne po ilgos sesijos, o po kokių 10-15 min nuo įjungimo.

 

Todėl galima sakyti, kad E74 ar "RROD" yra sekmės dalykas :thumbsup4: Tačiau su JASPER šansai gauti šį error'ą sumažėja žymiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne viskas cia yra tiesa apie rrod. Pvz as kai nusipirkau xbox , nezinojau nuo ko rrod gauni ir kas jis yra. Kai zaisdavau man garsas budavo didelis. Todel kokias 2 sav. ant xbox uzmesdavau koki ranksluosti ar treningo virsu, kad butu mazesnis garsas. :thumbsup4: O pas mane yra falcon, ji turiu daugiau nei puse metu. pfu pfu kolkas nesugedo. Nors zaidziu kartais nemazai , buna kad ir kokias 2 savaites isvis nejudinu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne viskas cia yra tiesa apie rrod. Pvz as kai nusipirkau xbox , nezinojau nuo ko rrod gauni ir kas jis yra. Kai zaisdavau man garsas budavo didelis. Todel kokias 2 sav. ant xbox uzmesdavau koki ranksluosti ar treningo virsu, kad butu mazesnis garsas. :) O pas mane yra falcon, ji turiu daugiau nei puse metu. pfu pfu kolkas nesugedo. Nors zaidziu kartais nemazai , buna kad ir kokias 2 savaites isvis nejudinu. :)

sekmės toliau užmetinėjant, ilgai nelaikys. ;DD

 

Arcade yra geras, jei turėjai seniau boxą ir yra likę priedų. Jei neturėjei boxo, arcade yra posh, nes realei neturėsi nei hardo - nieko. Bus pačiam boxe 400mb atminties, kurios tikrai neužtenka + negalėsi įsirašinėt žaidimų ir/ar papildymų. Žodžiu, ribotas editionas.

 

Premium - nežinau tų naujų, bet kiek seniau būdavo tai su 20gb HDD, kurio PILNAI užtenka. Pas mane patį toks HDD, ir galiu pasakyt, kad užtenka, aš net žaidimų nebeįrašinėju, nes aj načiort, tingiu laukt. ;DD Bet seivam naudoju nemažai, papildymai surašyti yra ir pnš. : ) O į 20GB HDD 2-3 geimus gali įsirašyt, agrinde ką rašęs esu tai RPG ir racingus, kad greičiau prasuktų. :]

 

Elite - piece of shit už daug pinigų. Hardas? Tą hardą gali pasidrayt 5 kart pigiau, dar gidas yra.

 

Premium - optimaliausias variantas jei neturi priedų, arcade - jei bent hardą papigiam iš kur gaut gali. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

torrent.lt irgi pilna zaidimu.jei reik pakvietimo rayk man i PM.turiu gal koki 20 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.