ch0k3

Perku/Renkuosi Televizorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

Klausimas ne apie tv, bet vis tiek sia linkme. Turiu galimybe atsinaujinti esama 4k monitoriu(U28D590) i Samsung C**HG70

Taigi klausimas 27 ar 32 coliai? Ka manot, kuris bus geriau. As bijau del 32 coliu ppi, ar nebus kaip peilis akim, po 4k ekrano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas ne apie tv, bet vis tiek sia linkme. Turiu galimybe atsinaujinti esama 4k monitoriu(U28D590) i Samsung C**HG70

Taigi klausimas 27 ar 32 coliai? Ka manot, kuris bus geriau. As bijau del 32 coliu ppi, ar nebus kaip peilis akim, po 4k ekrano.

Čia 2560x1440 144hz? Aš asmeniškai imčiau 27, bet aišku geriausia būtų kažkur gyvai pasižiūrėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia 2560x1440 144hz? Aš asmeniškai imčiau 27, bet aišku geriausia būtų kažkur gyvai pasižiūrėt.

aga. 1440p 144hz. ziurejau ziurejau as i 27 ir 32 parduotuvei, bet nezinau kaip ant stalo sedes. Anyway pasiemiau 32". vidury kitos savaites turetu prstatyti

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, atveze mano C32HG70. gal biski ir per didelis. 28" 4k daug maloniau akiai buvo. bet 144hz. oh jeh....  sedziu no monitoriaus per istiesta ranka, Labai padeda kad curved :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuris geriau jūsų nuomone ir kodėl?

samsung ue75nu8002

sony kd75xf8596

Redagavo FeD3x

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, galvoju pagaliau pereiti nuo monitoriaus ant televizoriaus su savo ps4 pro (juolab kad monitorius tik 1440p) ziuriu toki piguti SAMSUNG UE50NU7472 ka manote?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, galvoju pagaliau pereiti nuo monitoriaus ant televizoriaus su savo ps4 pro (juolab kad monitorius tik 1440p) ziuriu toki piguti SAMSUNG UE50NU7472 ka manote?

Normalus variantas, gali būti ir blogiau. :D Tik man rodos juose bloatware kažkiek prikrauta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar 80cm telikų būna 4k? Ar tik nuo metro? Bent vienoj mėgstamoj parduotuvėj aštuoniasdešimtiniai tik hd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie 3 savaites pardaviau savo 4k 55 coliu LED TV, taigi no gaming for now. Dabar suku galva searchinu info del 65 coliu OLED su HDMI 2.1 ateiciai, beabejo cia 2019 m. modeliai. Gal kas koki turit, pasidalinkit patirtimi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

17 metu lcd technologiju raidos, ir CRT vis dar karalius. oled turi ir tuos pacius lcd trukumus

 

Buvo kuriama technologija, kuri pilnavertiskai pakeistu crt ekranus, vadinasi: fed ir sed. Bet technologija taip ir nepajudejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

17 metu lcd technologiju raidos, ir CRT vis dar karalius. oled turi ir tuos pacius lcd trukumus

 

Buvo kuriama technologija, kuri pilnavertiskai pakeistu crt ekranus, vadinasi: fed ir sed. Bet technologija taip ir nepajudejo.

 

Mačiau, kad Digital Foundry su CRT mėgaujasi :D, nes tik dabar atėjo laikotarpis kai galima pilnai išnaudoti CRT galimybes :D Aš šiaip laukiu Dual Layer LCD ir Mini LED ir aplamai tai ką išleis Hisense ir TCL, nes kai Kinijos valdžia investuoja tiesiog milžiniškus resursus į savo šalies kompanijas tai progresas itin išauga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačiau, kad Digital Foundry su CRT mėgaujasi :D, nes tik dabar atėjo laikotarpis kai galima pilnai išnaudoti CRT galimybes :D Aš šiaip laukiu Dual Layer LCD ir Mini LED ir aplamai tai ką išleis Hisense ir TCL, nes kai Kinijos valdžia investuoja tiesiog milžiniškus resursus į savo šalies kompanijas tai progresas itin išauga.

 

tai visa laikais crt geris buvo. filmus belekaip faina ziuret per crt. Reikia paciam pamatyt. per tiek laiko zmones uzmirso, kaip crt gerai atrodo. Tokios atmosferos nepajusi su lcd ar oled. is savo patirties sakau.

 

tik reklamos ir "apzvalgos" praplove mum galvas.

 

Redagavo liencas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.