Rekomenduojami pranešimai

Taip samgu! :) :) :) Jei pastebejot yra is vice city pagrindinis charekteris ir CJ is gta sa,man taip atrodo.Taip samgu butu jei visi susirinktu is praitu daliu(kaip kokiam fast five).Zinoma bus los santos,o kartu san adrejasas ir neparodyti las vegasas ir san franciskas.Lenkiu galva pries rockstarus,nes jie moka nustebint :)

 

Cia jau kazkuriam zaidimu saite radai ane ? :) Seip visko gali but bet labai tuo abejoju nors nesiginciju tai tikrai butu smagu pamatyti veikejus is senesniu daliu. Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai panašu į gta sa, grįžta tiuningas, sporto salė ir dar daug visokių įdomių dalykų ko nebuvo 4 dalį, labiausiai laukiu pamatyt ne vien miesta, o daug kalnų, bekelės, toki žemėlapį koks buvo sa.

 

taip taip, tas uzmiestis is sa man labai ystrigo, tie keliai tokie sutrukineja nuo saules ir vazinejimo, zvyrkeliai tie visi, na o dabar bus viskas ant ps3 su superine grafika, tai net neina apsakyti koks bus fakin awsome game playus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas uzsisakys, prasyciau dvi kopijas :dribble: pervesiu pinigus litais y saskaita :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo... Labai patiko trailer, bet tikėjausi, kad nebus San Andreas. Norėjau Vice City, bet vistiek manau bus šaunus žaidimas! Beja aš norėčiau, kad pagrindinis veikėjas butu baltaodis... Kaip čia kažkas sakė, kad gali būti iš Airijos, tai būtu cool... Man šiaip IV geriau nei SA.

 

Ne į temą

Viskas žinau ką pirksiu kitais metais. :dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Irgi norejau Vice City, ziauriai norejau, bet San Andreas buvo numeris 2, todel jauciuosi gerai. aciu dievui ilgam baigta su liberty city miestu, kurio tikrai nekenciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Irgi norejau Vice City, ziauriai norejau, bet San Andreas buvo numeris 2, todel jauciuosi gerai. aciu dievui ilgam baigta su liberty city miestu, kurio tikrai nekenciu.

 

110 proc pritariu,ba ba liberty city :D Aš asmeniškai SA norėjau,nes GTA SA yra man vienas iš geriausių žaidimų pasaulyje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar labai noreciau kad kaska pakeistu su masinom, kad nebutu taip lengva jas vogti ir nieko uz tai negauti, noreciau kad labiau butu prisirisama ties viena masina, o ne keitalioji, vagi ir t.t panasiai kaip RDR su arkliuku, susvilpi o jis atbega, nu aisku masina neatvaziuos bet kad su ja nuvaziavus rastum ja :D nors ir gta4 taip buvo bet mane uzknisdavo kad ko usimanai nubegi, duodi y snuki ir jau turi, ir del to net mentai negaudo jei nepamato ir t.t :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nieko įspūdingo trailerį nepamačiau be grafikos,pasirodė daugiau to pačio.bet kadangi nesu GTA fanas,tai fanams čia tikras nerdgasm. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry jei ką, ir tikiosiu už reklamą nepriimsite.

detali GTA V trailerio apžvalga:

http://www.gameblog.lt/2011/11/02/gta-v-trailerio-apzvalga/

 

Bet siaip kazkokios nesamones vietomis parasytos..

"Tatuiruotas veikėjas, dar viena užuomina apie veikėjų modifikaciją, grįžta sraigtasparniai, ir ar tai galimas pagrindinis veikėjas?"

Is kur tie sraigtasparniai grizta? Jie tiek SA, tiek GTA IV buvo.

 

"Gatvėmis vėl vaikščios naktinės plaštakės!"

GTA IV irgi buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar labai noreciau kad kaska pakeistu su masinom, kad nebutu taip lengva jas vogti ir nieko uz tai negauti, noreciau kad labiau butu prisirisama ties viena masina, o ne keitalioji, vagi ir t.t panasiai kaip RDR su arkliuku, susvilpi o jis atbega, nu aisku masina neatvaziuos bet kad su ja nuvaziavus rastum ja :) nors ir gta4 taip buvo bet mane uzknisdavo kad ko usimanai nubegi, duodi y snuki ir jau turi, ir del to net mentai negaudo jei nepamato ir t.t :)

 

Pritariu 100% galetu del masinu padaryt kaska, kad butu sunkiau gaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar labai noreciau kad kaska pakeistu su masinom, kad nebutu taip lengva jas vogti ir nieko uz tai negauti, noreciau kad labiau butu prisirisama ties viena masina, o ne keitalioji, vagi ir t.t panasiai kaip RDR su arkliuku, susvilpi o jis atbega, nu aisku masina neatvaziuos bet kad su ja nuvaziavus rastum ja :) nors ir gta4 taip buvo bet mane uzknisdavo kad ko usimanai nubegi, duodi y snuki ir jau turi, ir del to net mentai negaudo jei nepamato ir t.t :)

 

gal pamiršai kaip vadinasi žaidimas? Grand Theft Auto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.