BlueSing

Xbox 360 pirkimas.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki Playmanai. Taigi, ryzausi nusipirkti xbox 360 koncole.... Viska apgalvojau.. Pirksiu Arcade, (manau pradziai tikrai turi uztekti), HDD dasipirksiu kiek veliau. Stai: http://www.reklama netoleruojama/?id,27 pirksiu is siu pardaveju, flashintos tikrai neimsiu ( megstu viska uzsidirbt saziningai). Tik va vienas klausimas.

 

Ar sitie pardavejai patikimi ar ju konsoles geros...

Kas pirko? Ar likot patenkinti?

Taip pat jei ko neapgalvojau prasau sakyti. Patarimai tikrai tik i nauda. :) :) :):unsure::) :)

Dekui is anksto.

 

Ir dar... Ar sitos konsoles JASPER... Nes jei ne tai is kart perku is kitur.... Gedimu nenoriu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali pirkti is amazon.co.uk gan pigiai ten 120 svaru ir greitas atsiuntimas nuo 3-10 dienu

mhm zinai kiek siuntimas kainuos ? ...

Na manau, kad jie patikimi, bet kiek zinau uz 800 lt ar 900lt (nebepamenu) imanoma nauja elite nusipirkt, tai gal geriau pataupyk litus ir nusipirk elite, pigiau iseis :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rokaslt1:

 

is uzsienio pirkti nenoriu nes labiau noriu su garantija, o jei kas ne taip tai paskiau labai daug bedu...

 

 

LFXiksas:

 

Nezijau elite uz tiek tikrai galima rast, bet man atrodo man nereikia tokio ( bent jau dabar ) pasitaupyt jau kaip ir tingiu, taupau gal metus :unsure:

tai butu mano pirma koncole apskritai, taip tai visada naudojau pc bet man reikia kazko kas galetu vezti tokius zaidimus kai GTA 4 MW2 ir kt, full grafika..... Nu vienu zodziu arcade man butu geriausias varijantas, kadangi neflesinsiu tai kol dar ta 256 mb atminti isnaudosiu su kokiais 5 zaidimais tais... :)

Tik va man dabar idomu ar ten JASPER... :)

 

Gal kas zino?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NU amazon.co.uk tai ten jasper yra ir jasperiai apskiritai negenda beveik .O ten kur tu rasei ta tinklalapi tai nzn .O garantija tai suteikiama tik jei sugestu reiktu jiems siusti atgal.

Redagavo rokaslt1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rokaslt1:

 

is uzsienio pirkti nenoriu nes labiau noriu su garantija, o jei kas ne taip tai paskiau labai daug bedu...

LFXiksas:

 

Nezijau elite uz tiek tikrai galima rast, bet man atrodo man nereikia tokio ( bent jau dabar ) pasitaupyt jau kaip ir tingiu, taupau gal metus :)

tai butu mano pirma koncole apskritai, taip tai visada naudojau pc bet man reikia kazko kas galetu vezti tokius zaidimus kai GTA 4 MW2 ir kt, full grafika..... Nu vienu zodziu arcade man butu geriausias varijantas, kadangi neflesinsiu tai kol dar ta 256 mb atminti isnaudosiu su kokiais 5 zaidimais tais... :)

Tik va man dabar idomu ar ten JASPER... :unsure:

 

Gal kas zino?

Tai zinoma, kad jasper :) falconu nauju ir ypac arcade variantu, nerasi, visi dabar tik jasper :) Na jei zadi naudoti Live, tikrai vietoj taves pataupyciau ir pirkciau elite arba nusipirkus arcade is kur nors pigu 20gb hdd nusipirkciau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu geriau placiau papasakok apie garantija is tavo duoto linko :) idomu butu labai isgirsti :)

 

Du metai kas negerai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai zinoma, kad jasper :) falconu nauju ir ypac arcade variantu, nerasi, visi dabar tik jasper :) Na jei zadi naudoti Live, tikrai vietoj taves pataupyciau ir pirkciau elite arba nusipirkus arcade is kur nors pigu 20gb hdd nusipirkciau :)

Vat ir as taip galvoju... Radau 20 gb uz 150 lt.... Live zaisti ruosiuosi, tik kiek veliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Du metai kas negerai?

:) sutikciau su tuo jeigu duotu normalu pardavimo dokumenta - ceki/sf.... cia garantija bus manau salygine (nepykit jei klystu) - as taip pat galiu duoti salygine 5 metu garantija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) sutikciau su tuo jeigu duotu normalu pardavimo dokumenta - ceki/sf.... cia garantija bus manau salygine (nepykit jei klystu) - as taip pat galiu duoti salygine 5 metu garantija :)

Manau koki lapeli tikrai turetu israsyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.