SudraSkytaS

Nesusipratimai is Shopu/Muitiniu ir t.t.

Rekomenduojami pranešimai

O šiaip tai šiuo metu muitinė sulaikė visas siuntas ir prašo dokumentų. Čia man ir mano pažįstamiem taip pat yra. O šiaip siuntos dažniausiai nebūna išpakuojamos, bet visos yra tikrinamos taip kaip bagažas oro uostuose.. Nes jie gi nežino ką jūs siunčiat - galbūt narkotikus... :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmv siaip jau yra paprasta parduotuve,kuri pardavineja ir internetu,teko joje pirkt londone,tai irgi paskutini turejo tai dezute is lentynos,zaidimas maiselyje is po stalo.taigi perki internetu prekes is ju parduotuves,viskas normalu cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krch, muitinė už Hevy Rain priskaičiavo 49.25Lt WTF? Žaidimo kaina + siuntimas, sudarė maždaug apie 170Lt, tai iš kur tokios sumos muitų?

Bandau susisiekti su muitine ir išsiaiškitni, bet kažkaip be šansų jiems prisiskambinti.... :/

----

UPDATE (11:28) - Nuo ~11val. bandau prisiskambinti dviem numeriais - arba užimta, arba niekas nekelia. Užp*so jau telefoną prie ausies laikyti... :)

----

UPDATE (11:40) - Prisiskambinau, vienu iš nurodytų ant pranešimo, numeriu ir papuoliau į Tarptautinių pašto siuntų skyrių. Ten gražiai man paaiškino, kad mano klausimu reikia skambinti į Muitų skyrių, padiktavo numerį (2306641). Prisiskambinau be jokių problemų, bet deja, pasirodo vėl ne čia reikia kreiptis, ir padiktavo Muitų apskaitos ir bla bla bla numerį (2356353). Bandau laimę. Kolkas nesėkmingai. :D

----

UPDATE (12:32) - Pgaliau prisiskambinau... Žodžiu daug nesiplečiant, man paaiškino kodėl gali būti priskaičiuotas muitas net siunčiant prekes iš Anglijos.

Jeigu pvz.: HMV sandeliai yra Virginojos salose (priklausoančiose UK) tai muitas yra skaičiuojamas kaip ir siunčiant iš JAV. Jeigu aš esu įsitikinęs, kad siuntinys buvo siųstas būtent iš UK, tai galiu rašyti prašyma Vilniaus teritorinės muitinės viršininkui, ir tada bus peržiūrėti visi dokumentai ir panaikintas muitas.

 

Žodžiu pi*nios labai daug, ir turint noro ir laiko, galima būtų bandyti iškovoti tuos nelemtus 50lt, bet bbd... Sumokėsiu aš tuos litus, kad ramu būtų... Žaidimas kainuos tiek, kiek sumokėčiau LT parduotuvėse... :D

Istorijos moralas: Jei nori papildomų problemų - susigundyk HMV siųlomom nuolaidom ir akcijom. :mellow:

Nors kažkada GTA4 SE atkeliavo pas mane be problemų, bet GOW3 preorderį iš HMV jau atšaukiau.

 

Tikiuosi informacija bus kažkam naudinga. Gal kažkas ir pasimokys iš mano klaidų. :D O jei ne, tai linkiu jums išvengti tokių problemų. :D

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sheip keista is kur tokie moekschiai ir tokios problemos apskritai. Ash jau gan senokai siunchiausi ne ish europos, bet kiek pamenu paskutinio siuntinio metu (apie pusmeti atgal) ish jav, muito mokeschiai sudare pvm % suma, bet chia su salyga jog siuntinio verte virshyja 160 (ogal 170) lt. Jei siuntinio verte yra iki tos sumos, jokie muitai nera skaichiuojami (siusta n kartu). Kaip bebutu, beveik 30% muito mokeschiu yra gerokai per daug (nebent kazhkas pasikeite muitu istatymuose).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinoka labai nesiaiškinau dėl ko būtent tokią sumą priskaičiavo, man įdomiausiai buvo kodėl išvis tas muitas priskaičiuotas... Kad suma kažkokia neaiški gaunasi, tai faktas. Gal čia jie dar "pripaišė" kaip komercinę siuntą, iš kurios dar yra priskaičiuojami PVM'ai ir kiti mokesčiai... Krch, realiai nėra jau noro gilintis. Čia, blin, reikia geležinių nervų norint išsiaiškint viską. :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kaskur skaiciau buten kas uzsisakinejo Hevy Rain is HMV ,tai sake dauk kas broblemu turejo net patis UK keikia ja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, grįžau iš pašto. Gavau smulkesnę sąskaitą, tai pasirodo:

Mokestis muitinei (PVM) - 35.00

Tarpt.pšt.siunt.pateik.muit. - 14.25

Vat ir suma susidaro...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiseke, kad uz tarpininkavima nereikejo damoket nes kai Wii atejo is lockerz vien uz tarpininkavima 50 Lt isplese.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiseke, kad uz tarpininkavima nereikejo damoket nes kai Wii atejo is lockerz vien uz tarpininkavima 50 Lt isplese.

kaip su wii is lockeriu kiek gavos viskas bendrai tau ? ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip su wii is lockeriu kiek gavos viskas bendrai tau ? ;]

173 Lt. PVM - 113 Lt, muitines tarpininkams - 50 Lt ir muitinei uz saugojima - 10 Lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bfbc2 kodas (bent ea puslapio) neveikia, pati dezute nebuvo pradiniam ipakavimia (celofane) sekmadieni reiks paziuret ar ir VIP codas panaudotas ar ne. Suerzino negyvai shopto.net :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc uzsisakiau xbox ausines is flop.lt, sumokejau ir viskas. Nieko negirdeti. Jau gal savaite praejo nei i laiskus atsako nei nk...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bebad4fun Jei neveiks, tai rašyk jiems laišką ir aiškinkis, turėtų viską sutvarkyti. Šiaip shopto bent jau man pasirodė rimčiausiais šopas, iš kurių teko pirkti. Nors buvau ir aš gavęs kelis žaidimus iš jų išpakuotus, bet nesimatė, kad žaidimai būtų naudoti, ar kokios knygutės sulankstytos... Viskas kaip nauja, tik, kad be plėvelės.

Coxas

Paskaičius komentarus kažkaip iškarto noras atšoktų pirkti. Bent jau man. Sorry, bet jei net nesidomi kokiai "firmai" moki pinigus, tai... Na, bet žmonės lyg ir gauna prekes (po kelių mėnesių) tai gal ir tavo atkeliaus iki vasaros. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai ka man daryti,man siunta is shopto.net nepareina daugiau nei menesi,jie man nieko neatraso,uzpildziau kad lt grazintu,nieko,ignoruoja liktais,as nebezinau:((

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SudraSkytaS

 

Aš tuos komentarus tik po apmokėjimo pastebėjau, nes džiaugiausi, kad radau xbox ausines. Bet kiti gavo, kad ir po mėnesio tai ir as gausiu :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.