dudeperfect

Guitar Hero

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki iki kelintos dalies galima zaisti su pulteliu?

dar Aerosmith ir Most Wanted galima lost su dzoistiku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar Aerosmith ir Most Wanted galima lost su dzoistiku

Most wanted ? :) eina su pulteliu: GH1, GH2, GH3, GH rock the 80's, GH:aerosmith :)

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pacio paklausiu. Gal turit patarimu kaip "iskalt" gerai tas ilgas vietas kai greitai groja. Nes daznai i tarpa pataikau, o tutai uzrakinti pas mane.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pacio paklausiu. Gal turit patarimu kaip "iskalt" gerai tas ilgas vietas kai greitai groja. Nes daznai i tarpa pataikau, o tutai uzrakinti pas mane.

tai ne su pulteliu zaist reik :D ... o siaip tai bandyk, bandyk ir iseis :D tiesiog reikia treniruotis ir ismoksi :D taip as ismokau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Most wanted ? :rofl:

Ne į temą

ttp://thepiratebay.org/torrent/4627171/Guitar_Hero_Most_Wanted
Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ttp://thepiratebay.org/torrent/4627171/Guitar_Hero_Most_Wanted
:rofl: kaip tu nesupranti, kad cia yra custom dainos, cia neoficialus zaidimas, cia modintas guitar hero 2 :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Vaikų žaidimai ,pagalvojus dabar, yra tie visi gh, rock band. Pusantrų metų kaliau gh,rb, ir nesenai pradėjau grot bosine gitara. Pasiėmiau gh gitarą ir pirma mintis: wtf ? :rofl: Ritmui ir šiaip išmokt klausyt, gh,rb yra gerai, bet toliau geriau pirkit tikras gitaras, nešvaistykit laiko.Bet iš kitos pusės žiūrint, ačiū GH. Visomis prasmėmis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Vaikų žaidimai ,pagalvojus dabar, yra tie visi gh, rock band. Pusantrų metų kaliau gh,rb, ir nesenai pradėjau grot bosine gitara. Pasiėmiau gh gitarą ir pirma mintis: wtf ? :rofl: Ritmui ir šiaip išmokt klausyt, gh,rb yra gerai, bet toliau geriau pirkit tikras gitaras, nešvaistykit laiko.Bet iš kitos pusės žiūrint, ačiū GH. Visomis prasmėmis.
Ne į temą

Kaip vienas gitaristas pasake ''vaikai su sitais plastmases gabalais tik gadina savo rankas'' ;) As kai nesiruosiu su tikru instrumentu grot, tai man tinka ir Gh :rofl: o siaip manau, kad gh ir rb bugnai gali ismokyti daugiau nei ritmo jutimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai ta tutele prisipildo desinej, kaip ja atlaisvint, nes siame video matot x8 pasidaro

 

select spausk :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pacio paklausiu. Gal turit patarimu kaip "iskalt" gerai tas ilgas vietas kai greitai groja. Nes daznai i tarpa pataikau, o tutai uzrakinti pas mane.

Negarantuoju, bet man atrodo, jog su pulteliu ant expert fiziskai neimanoma tiek natu suspausti teisingai, su gitara - imanoma :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.