scalman

Nintendo 3DS konsolės naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Na ką, 10 dienų postų nebėr :thumbsup4:

 

Neužmiršk taisyklių laikytis, nes čia visgi ta pati bendruomenė, 10 dienų tai čia baika, būna kitų forumu databaze užlūžta ir išvis visa info dingsta, tada jau bėda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas turit 3DS? butu galim apsikeist FC

 

Tu ja turi? Is kur pirkai? Kiek mokejai? Kaip 3D efektas? Na ir siaip papasakok ispudzius :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kokia informacija dėl žaidimų kortelėse? Kortelių tai pilna 3DS, o roms'u nemačiau dar niekur, jokio žaidimo įkelto..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip nesąmonė, kad Nintendo gali nuotoliniu būdu užblokuiti 3DS, nes žaidimų neperku, per brangūs. Tikiuosi Sony nesugalvos ko nors panašaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas turit 3DS? butu galim apsikeist FC

 

Kita savaite atkeliaus ir pas mane sitas geris, galesim pasikeist FC :skritulys:

 

Šiaip nesąmonė, kad Nintendo gali nuotoliniu būdu užblokuiti 3DS, nes žaidimų neperku, per brangūs. Tikiuosi Sony nesugalvos ko nors panašaus.

 

1. Kad ir blokuos, tai tik su updeitais - zodziu isejus updeitui reikes neskubeti darytis ^_^

2. Kazkur skaiciau, kad ta informacija saugoma SD korteleje. Jei taip, pries updeita FORMAT ir vojlia.

3. Isleisdama 3DS Nintendo atsikando labai didele rinkos dali (ir toliau sekmingai kanda). O kur pinigai ten ir seselinis verslas (kalbu apie piratus) - sukasi milijonai $$. Manau tik laiko klausimas kada iseis nulauzti ROM'ai. Juolab, kad naujosiose kortelese pagrinde skiriasi tik shifravimo chipas ir duomenu konteineris (zaidimas gali uzimti iki 8 GB).

4. Ir paskutinis, manau tikrai ne tragedija nusipirkti kelis tikrai gerus zaidimus, kuriuos butu galima losti Online rezimu. O visokius keliu dienu pykst pokst, bent ash, planuoju siustis kai tik "pasirodys". :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu ja turi? Is kur pirkai? Kiek mokejai? Kaip 3D efektas? Na ir siaip papasakok ispudzius :skritulys:

 

teta parveze is amerikos. mokejau 600 LT. tas 3D yra bet ne kaip kine. bet jauciasi kad tikrai yra. AR Cards smagu zaist. kai truputi pereini tai atrakini parduotuve korioje gali pirk uz nueitus virtualius pinigus. smagu pazaist. kameros levos. nuotraukoms nelabai. bet pvz Face Raiders tai visai normaliai. bet levai tas nera chato kad pvz draugas prisijunges tai negali jam nieko parasyt. tos 2gigu kortos uztenka. ji TOSHIBA. nu man tai asmeniskai kietas daiktas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

The Sun stepped up its slagfest towards Nintendo's 3DS today, subjecting a self-less volunteer to two hours of 3DS gaming to show just how bad the console may be for your health.

 

After yesterday's spat in which the tabloid claimed retailers had received huge levels of 3DS returns - heavily disputed by Nintendo and retailers alike - The Sun appeared to have backtracked by updating its online version of the story.

 

Today however, the paper has struck again, this time with the headline "Nintendo 3DS is a game for a barf".

 

In the article, the tabloid's in-house medical expert runs a few tests on 22-year-old Lee Price as he plays Super Street Fighter IV 3D and PES 2011 3D.

 

After playing for four 30 minute periods, Price had a high pulse and increasing blood pressure. "If this was your resting rate, I'd recommend you saw a GP about high blood pressure", said doctor Carol Cooper. "If this rate is sustained for a long period it could damage circulation".

 

Who has a "resting rate" when playing videogames? Surely, the whole point is that they stimulate and excite.

 

In response to the paper's earlier claims, Nintendo said "when viewing any kind of 3D images, including movies and on TV, some people might experience minor discomfort. The effects are short term and have no lasting effect; most people can continue after taking a break."

 

It seems The Sun really has Nintendo in its sights over this one, though. There is only one way to settle this… ®

na nepalieka 3DS ramybej vistiek. dabar jau ir sirdies rimta pakelia bei kraujospudi. aisku cia ne del 3D ,nors kadangi mes nieko kito neturim su 3D glassfree ekranais tai negalim aisku patys palygint ir pasakyt kas ten kaip. idomu palosus geras 5 val kokias kaip ten savijauta buna. tikrai ne tas pats kas 3D TV su akiniais ziuret.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kam idomu kaip nuhakinti zingsnius tai labai paprasta. tik reik 3DS ilgai nesmarkiai pakratyt is apacios i virsu. kad girdetusi toks lyg varzteliu trankymasis i kazka plasmasinio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kam idomu kaip nuhakinti zingsnius tai labai paprasta. tik reik 3DS ilgai nesmarkiai pakratyt is apacios i virsu. kad girdetusi toks lyg varzteliu trankymasis i kazka plasmasinio.

 

Čia greičiau hardwarinis-mechaninis nulaužimas. Geriau nepraktikuoti tokio niekada niekada.

 

P.S. gavau šiandien jau siuntinį - 3DS. ;) Whohooo, vakare išbandysiu ir parašysiu atsiliepimus. Nusimto geras savaitgalis!

 

Čia greičiau hardwarinis-mechaninis nulaužimas. Geriau nepraktikuoti tokio niekada niekada.

 

P.S. gavau šiandien jau siuntinį - 3DS. ;) Whohooo, vakare išbandysiu ir parašysiu atsiliepimus. Nusimto geras savaitgalis!

 

Na ką, išbandžiau. Rezultatas pranoko lūkesčius. Bet apie viską iš pradžių. Įsijungiu savo 3DS'ą, kažkuriame iš tutorial žingsnių spaudžiu Enable 3D.. ir rodo man kažkokį neaiškų judantį nintendo paveikslėli, 3D ale.. na jaučiasi efektas, bet ne kaži kas. Užsivarau maksimalų 3D gylį ir maigau toliau. Ir taip gal po penkių minučių, kol matyt apsiprato akys, ir tada Wow Wow Wow. Detalės ryškios, spalvos taip pat, 3D efektas išvis nerealus. Pirmas sumestas žaidimas - Face Riders ar kaip jis ten vadinasi, jau įdiegtas į 3DS. Linksmas toks, nusifotografuoji savo veidą ir tada skraido jisai po kambarį, su propeleriu viršugalį. Ir tipo reikia nušauti aną.. ir aišku viskas 3D! ;) Taip bešaudant pramušiau kambario sienoje kelias skyles.. toliau nespoilinu, žodžiu linksma. :) Kas čia dar, išmėginau kartu pirktą 3DS žaidimą - Star Wars III. Pirkau, nes esu fanas šios sagos. Pažaidžiau gal 30 min., tai nelabai dar ką galiu pasakyt apie patį gameplay, viskas gražu, 3D, veiksmo užtenka, reikia ir pagalvoti vietomis. Bet bent jau pradžioje kažko lyg trūksta, galėtų būti daugiau taškymosi. Bet čia gal tik pradžia tokia. Žodžiu apie patį žaidą parašysiu vėliau, kai pereisiu, ir jeigu kažkam bus įdomu. ;) Rezumuojant 3DS pliusai mano akimis:

1) 3D - nerealu. Nėra net su kuom sulygint, nes skirias ir nuo 3D kino, ir nuo TV.

2) Detalės, spalvų ryškumas.

3) Tai, kad galima daryti 3D nuotraukas. Nufotkinau katiną, atrodo gerai.

4) Super patogus valdymas, kalbu apie circle pad.

 

Kas užkliuvo:

1) Neturėjau nei DS nei DSI prieš tai, bet tikėjausi jautresnio antrojo ekrano. Ypač prie dabartinių technologijų. Toks jausmas lyg būtų poros metų senumo resistive ekrano technologija..

2) Tirkai silpnos kameros. Vat čia aš įtariu nintendo klastą. Manau second edition šios konsolės bus būtent su tokiu patobulinimu ;)

 

Na bet esu labai patenkintas. Iš tikro labai dvejojau ar pirkti. Ir kai nusipirkau, dar pora dienų belaukdamas galvojau ar tik neprašoviau. Dabar drąsiai galiu pasakyti ne. Nes bendras vaizdas užgožia tuos du minusiukus.

 

P.S. jokio svaigulio ar pykinimo kolkas nepajaučiau, nors be pertraukos pramaigiau gal valandą. Tik tiek, kad reikia kokių 5 min. kol įsivažiuoji į pilną 3D vaizdą..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia greičiau hardwarinis-mechaninis nulaužimas. Geriau nepraktikuoti tokio niekada niekada.

 

P.S. gavau šiandien jau siuntinį - 3DS. :) Whohooo, vakare išbandysiu ir parašysiu atsiliepimus. Nusimto geras savaitgalis!

 

 

 

Na ką, išbandžiau. Rezultatas pranoko lūkesčius. Bet apie viską iš pradžių. Įsijungiu savo 3DS'ą, kažkuriame iš tutorial žingsnių spaudžiu Enable 3D.. ir rodo man kažkokį neaiškų judantį nintendo paveikslėli, 3D ale.. na jaučiasi efektas, bet ne kaži kas. Užsivarau maksimalų 3D gylį ir maigau toliau. Ir taip gal po penkių minučių, kol matyt apsiprato akys, ir tada Wow Wow Wow. Detalės ryškios, spalvos taip pat, 3D efektas išvis nerealus. Pirmas sumestas žaidimas - Face Riders ar kaip jis ten vadinasi, jau įdiegtas į 3DS. Linksmas toks, nusifotografuoji savo veidą ir tada skraido jisai po kambarį, su propeleriu viršugalį. Ir tipo reikia nušauti aną.. ir aišku viskas 3D! :whistling: Taip bešaudant pramušiau kambario sienoje kelias skyles.. toliau nespoilinu, žodžiu linksma. :) Kas čia dar, išmėginau kartu pirktą 3DS žaidimą - Star Wars III. Pirkau, nes esu fanas šios sagos. Pažaidžiau gal 30 min., tai nelabai dar ką galiu pasakyt apie patį gameplay, viskas gražu, 3D, veiksmo užtenka, reikia ir pagalvoti vietomis. Bet bent jau pradžioje kažko lyg trūksta, galėtų būti daugiau taškymosi. Bet čia gal tik pradžia tokia. Žodžiu apie patį žaidą parašysiu vėliau, kai pereisiu, ir jeigu kažkam bus įdomu. :) Rezumuojant 3DS pliusai mano akimis:

1) 3D - nerealu. Nėra net su kuom sulygint, nes skirias ir nuo 3D kino, ir nuo TV.

2) Detalės, spalvų ryškumas.

3) Tai, kad galima daryti 3D nuotraukas. Nufotkinau katiną, atrodo gerai.

4) Super patogus valdymas, kalbu apie circle pad.

 

Kas užkliuvo:

1) Neturėjau nei DS nei DSI prieš tai, bet tikėjausi jautresnio antrojo ekrano. Ypač prie dabartinių technologijų. Toks jausmas lyg būtų poros metų senumo resistive ekrano technologija..

2) Tirkai silpnos kameros. Vat čia aš įtariu nintendo klastą. Manau second edition šios konsolės bus būtent su tokiu patobulinimu :thumbsup4:

 

Na bet esu labai patenkintas. Iš tikro labai dvejojau ar pirkti. Ir kai nusipirkau, dar pora dienų belaukdamas galvojau ar tik neprašoviau. Dabar drąsiai galiu pasakyti ne. Nes bendras vaizdas užgožia tuos du minusiukus.

 

P.S. jokio svaigulio ar pykinimo kolkas nepajaučiau, nors be pertraukos pramaigiau gal valandą. Tik tiek, kad reikia kokių 5 min. kol įsivažiuoji į pilną 3D vaizdą..

 

Dekui uz mini review :) Lauksim daugiau atsiliepimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

 

Na ką, išbandžiau. Rezultatas pranoko lūkesčius. Bet apie viską iš pradžių. Įsijungiu savo 3DS'ą, kažkuriame iš tutorial žingsnių spaudžiu Enable 3D.. ir rodo man kažkokį neaiškų judantį nintendo paveikslėli, 3D ale.. na jaučiasi efektas, bet ne kaži kas. Užsivarau maksimalų 3D gylį ir maigau toliau. Ir taip gal po penkių minučių, kol matyt apsiprato akys, ir tada Wow Wow Wow. Detalės ryškios, spalvos taip pat, 3D efektas išvis nerealus. Pirmas sumestas žaidimas - Face Riders ar kaip jis ten vadinasi, jau įdiegtas į 3DS. Linksmas toks, nusifotografuoji savo veidą ir tada skraido jisai po kambarį, su propeleriu viršugalį. Ir tipo reikia nušauti aną.. ir aišku viskas 3D! :thumbsup4: Taip bešaudant pramušiau kambario sienoje kelias skyles.. toliau nespoilinu, žodžiu linksma. :) Kas čia dar, išmėginau kartu pirktą 3DS žaidimą - Star Wars III. Pirkau, nes esu fanas šios sagos. Pažaidžiau gal 30 min., tai nelabai dar ką galiu pasakyt apie patį gameplay, viskas gražu, 3D, veiksmo užtenka, reikia ir pagalvoti vietomis. Bet bent jau pradžioje kažko lyg trūksta, galėtų būti daugiau taškymosi. Bet čia gal tik pradžia tokia. Žodžiu apie patį žaidą parašysiu vėliau, kai pereisiu, ir jeigu kažkam bus įdomu. :whistling: Rezumuojant 3DS pliusai mano akimis:

1) 3D - nerealu. Nėra net su kuom sulygint, nes skirias ir nuo 3D kino, ir nuo TV.

2) Detalės, spalvų ryškumas.

3) Tai, kad galima daryti 3D nuotraukas. Nufotkinau katiną, atrodo gerai.

4) Super patogus valdymas, kalbu apie circle pad.

 

Kas užkliuvo:

1) Neturėjau nei DS nei DSI prieš tai, bet tikėjausi jautresnio antrojo ekrano. Ypač prie dabartinių technologijų. Toks jausmas lyg būtų poros metų senumo resistive ekrano technologija..

2) Tirkai silpnos kameros. Vat čia aš įtariu nintendo klastą. Manau second edition šios konsolės bus būtent su tokiu patobulinimu :)

 

Na bet esu labai patenkintas. Iš tikro labai dvejojau ar pirkti. Ir kai nusipirkau, dar pora dienų belaukdamas galvojau ar tik neprašoviau. Dabar drąsiai galiu pasakyti ne. Nes bendras vaizdas užgožia tuos du minusiukus.

 

P.S. jokio svaigulio ar pykinimo kolkas nepajaučiau, nors be pertraukos pramaigiau gal valandą. Tik tiek, kad reikia kokių 5 min. kol įsivažiuoji į pilną 3D vaizdą..

 

o kaip tau AR Cards? man tai smagu tik kartais nervina kiekviena karta kovot su drakonu. idomu kaip su narsykle bus. Redagavo okakoe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip tau AR Cards? man tai smagu tik kartais nervina kiekviena karta kovot su drakonu. idomu kaip su narsykle bus.

 

AR Cardu dar nebandžiau, pasilikau savaitgaliui . Ai dar perskaičiau User Agreement. Dėl konsolių blokavimų vis dėlto negandai. Yra paminėta, kad Nintendo turi teisę, jei vartotojas atlieka nelegalius HW ar SW veiksmus, naikinti nelegalų "content'ą", blokuoti konsolę programiškai ar net įrangiškai (HW) per system update, o taip pat ir nuotoliniu būdu, be jokio perspėjimo. Be to rašoma apie sisteminius atnaujinimus, leidžiamus tik su tuo tikslu, kad patikrinti ir blokuoti. Bet tai nesutinki su agreementu ir jie nieko padaryti negali. Tik tiek, kad nesutikus neveikia jokie network/nintendo service'ai :) Ir dar galima sutikt, pasinaudot, o po to nutraukt. Ir vėl sutikt.. Ai ir dar, tipo jei kažkuri dalis pažeidžia tos šalies įstatymus, tai ji automatiškai negalioja. Žodžiu slidus reikalas. Geros dienos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

topo centre 3DS kainuoja 999+sims3 uz 1ct(sims 3 atskirai 179.99) o as pirkau uz 600 lt. tai truputi skirtumas yra...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

topo centre 3DS kainuoja 999+sims3 uz 1ct(sims 3 atskirai 179.99) o as pirkau uz 600 lt. tai truputi skirtumas yra...

 

Už 600 pirkai, nes iš JAV. O ten, kaip žinia, nėra PVM mokesčio arba kai kuriose valstijose jisai simbolinis. Pridėk prie savo konsoles PVM'ą ir gausi normalią europietišką kainą. Aš už savo mokėjau 750 + siuntimas. Na, o Topo centras gi nepelno siekianti organizacija, uždirbt irgi nori. Man tai pikčiausia, kad lyginant su pajamomis mes už tokius dalykus mokam kelis kart brangiau nei vakarai. Ir vistiek nesam nintendo regionas.. už promotions PIN tokius smagius dalykėlius būtų galima pasipūst :grt: Na bet tema ne apie tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.