Spyzius

Koki homebrew ant psp naudojat ir ka rekomenduojat

Rekomenduojami pranešimai

tai va visi zinom kad visi hakeriai hakina psp kad pavyktu paleisti namu gamybos programas (homebrew) tai vat kurias jus naudojat ir kurios jums labiausiai patinka parekomenduokit

as naudoju:

gba emu gbsp 0.9 veikia labai gerai jokiu bugu nepastebejau

deadalus r12 trumpai zaidziau mario 64 bet nelabai smagu zaist su lagu , beje isjungiant pakimba kartais

devhook ji naudoju tam kad galeciau pasiziureti kokios versijos praso zaidimas (suemulioju iso faila ir ten rodo ir update ant paprastos CF to nepamatysite)

 

tiek dabar jus rezkit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ptai nieko nenaudoju, neben tik CWCheat, bet pokolkas dar nebuwo progos pacytint, tik ant 300 march to glory, kleonu isivedes buwau :lol: o siaip norechau isbandyt N64 emuliatoriu jeigu toks yra veikiantis, tada pliekciau Star Warsu lenktynes :lol: nezinot ar yra koks? o tas deadlus tai ir yra n64 ane?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, as irgi nelabai prie homebrew linkes... vienintelis "hackas" pas mane tai, kad CFW yra :P

Bandziau iRShell'a naudoti, bet nepatiko, kad per daug MAN nereikalingu funkciju prigrusta, galu gale pirkau psp, kad galeciau geimus lost - jie veikia ir esu patenkintas.

Buvau isbandes keleta homebrew zaidimu, taciau nei vienas neuzkabino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS tai tik irshella naudojau ad per usb zaidimus pazaist kol korteles neturejau :P o siaip db arteja mokslo metai tai naudosiu trbut academic aid :) nebloga programele su formulem matematikai ir fizikai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai be custom firmware, dar karts nuo karto pažaidžiu su NES emuliatoriumi NesterJ ir Segos Mega Drive emuliatoriumi DGen. Smagu prisiminti senus laikus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ant psp tiek visko prikuria ,kad beveik kasdiena atsiranda koks naujas pataisymas ar zaidimas,ar programa,geriausia kad galima zaisti visus retro zaidimus SNES,GBA,N64,Sega,Amiga ir kitu,aisku svarbiausia kad gali zaisti ir psx,o programu tai pilna visokiausiu,psp pavercianciu ivairiausiu galimybiu aparatu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ant psp tiek visko prikuria ,kad beveik kasdiena atsiranda koks naujas pataisymas ar zaidimas,ar programa,geriausia kad galima zaisti visus retro zaidimus SNES,GBA,N64,Sega,Amiga ir kitu,aisku svarbiausia kad gali zaisti ir psx,o programu tai pilna visokiausiu,psp pavercianciu ivairiausiu galimybiu aparatu

Jo, visa kas isvardinta auksciau yra gerai, siaip dar naudoju guitar helper, paziuret akordams, basic calculator por**chai paslept;), dar remotke isbandziau, ant mano samsung plano tv tiko, tai kartais pajunginedavau ant prikolo, kai zmona ziuri koki realybes show ;) taip pat naudoju custom fw 3.52 M33, applecore xmb tema, custom gameboot'a, nes, snes, gba, sega, sega genesis, taip pat eile visokiu senu atari emuliu, laukiu nesulaukiu n64 fullspeed emuliatoriaus, tada galesiu pagainiot super mario64, kuris yra sedevras. irshell'a isimeciau tik paziuret, bet nelabai prilipo. dar turiu toki atseit pda, ten galima rasyt textus ir t.t. file menedzerius naudoju, kartais gerai nepatikusiams rom'ams istrint, kai salia nera kompo. nu daugiau dabar neatsimenu... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš viską ką inpeace(tik ne basic calculator xD,theme originalų naudoju ;) ;)(kažkaip kiti man neprilimpa,prie originalaus vis grįžtu) ) + dar iRShell,Doom PSP,Hexen 1.1,Quake. Dar kažką,bet dabar pamiršau ;)

EDIT:Aaaaa,va, Sleep'N'Wake 1.99 Multi 8,PSP Radio,PSPPlayer MT,SVC Player,PSP Filer,Tipster Unzip/Unrar Utility, ;)

Dar pluginus naudoju.

Va:

VSH:

LE * Recovery by theketchupman

VSHAnalog B

SVCCapture

SCEP ver 5 by valantin

GAME:

VSHanalog

Remote joy

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

inpeace gali duot linkus kokius i "guitar helper" visai praverstu man:) gal dar zinai kokiu programu gitarai? gal koks guitar pro perdarytas yra?? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

inpeace gali duot linkus kokius i "guitar helper" visai praverstu man:) gal dar zinai kokiu programu gitarai? gal koks guitar pro perdarytas yra?? ;)

manau per google kox "guitar helper psp" visai padetu, nes neatsimenu kur ji paroviau...

 

aš viską ką inpeace(tik ne basic calculator xD,theme originalų naudoju :grt:;)(kažkaip kiti man neprilimpa,prie originalaus vis grįžtu) ) + dar iRShell,Doom PSP,Hexen 1.1,Quake. Dar kažką,bet dabar pamiršau ;)

EDIT:Aaaaa,va, Sleep'N'Wake 1.99 Multi 8,PSP Radio,PSPPlayer MT,SVC Player,PSP Filer,Tipster Unzip/Unrar Utility, ;)

Dar pluginus naudoju.

Va:

VSH:

LE * Recovery by theketchupman

VSHAnalog B

SVCCapture

SCEP ver 5 by valantin

GAME:

VSHanalog

Remote joy

O ka daro vsh analog b?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sukeičia analogą ir d-pad. :grt:

Žaidimuose kur su d-pad tik valdosi naudoju ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau per google kox "guitar helper psp" visai padetu, nes neatsimenu kur ji paroviau...

O ka daro vsh analog b?

radau ir parsisiunciau ;) tikrai nebloga programa :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butu gerai jei prie programos parasytumet ka jin daro pvz ka daro Sleep'N'Wake 1.99 Multi 8,PSP Radio,PSPPlayer MT sitos programos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.