Rest

Dėl PlayStation ... šešiolikmetis nužudė brolį

Rekomenduojami pranešimai

Čilėje šešiolikmetis paauglys nužudė savo brolį dėl to, kad šis be jo leidimo pasinaudojo jo žaidimo konsole „PlayStation“, informuoja BBC.

 

Čilėje per konfliktą dėl „PlayStation“ žaidimo šešiolikmetis nužudė brolį.

Paauglys įsiuto, kai jo 18 metų brolis neatsiklausęs įsijungė jam priklausančią „PlayStation“ žaidimų konsolę.

Paauglys iš virtuvės atsinešė peilį ir dūrė broliui į krūtinę.

 

Policijos pareigūnų teigimu, paauglys sakė, kad peilio griebėsi, nes situacija neva tapusi nebevaldoma. Pagal šiuo metu pateiktus kaltinimus, paaugliui gresia penkerių metų laisvės atėmimo bausmė.

Redagavo Rest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo, tai kai sunus kita karta mano tel paims irgi reikes paieskoti peilio! :) , jei zmogus nesivaldo tai kalejimas nepades, cia jau psichologu konsultaciju reiketu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėtų mirties bausmė būti ant tiek psichilogiškai nesveikiems žmonėms. Dėl tokių vien tik rūpesčiai, bėdos ir t.t... gyvenimo klaidos. Čia tokia mano nuomonė, žiauri, bet...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad taip man su broliu nebutu:DDD

joooo, dar sugebi is tokiu nelaimiu juoktis ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kaip tik noriu kaikada su broliu persimesti kases, o cia va nuzude.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei toks debilas užaugo, tai jis ir dėl kramtoškės gali nudurti iš nervų. Tiesiog šį kartą priežastis buvo PS.

 

P.S. O balsavimas čia visai ne vietoje ir dar su bukais variantais... IMHO.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalima šiaip sakyt kad dėl "kramtoškės" būtų nudėjas brolį, nes vistiek žaidimai skatina smurtą tai čia ne pats Playstation kaltas, o žaidimai kur papjauk žmogų ir išgelbėk pasaulį, tik vieni supranta kad čia tik žaidimas, o ne tikrovė, bet kiti kaip matome - ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia seip jei ka parasiau !!! ,jei kalta konsole buvo, tai bus viso priezastys Zaidimas PVZ (GTA paimkim) prisizaidzia visokiu nesamoniu ir paskui daro ,turbut jis isivaizduoja relem gyvenime kad cia zaidimas jiems,bet kai buna pasekmes ir paskui pagalvoja ka as padariau, tada jau nekas buna, tai tokiems jau reik pas psihologa lankitis , bet zinok kada jam susisuks smegenele.(Seip jau tokiu staipsniu yra panasiu, kad PS kaltas arba zaidimai kalti,aisku prisizaidzia ir paskui daro relem gyvenime)

 

As pvz toki zaidima kaip GTA neduociau vapse vaikams zaist, duociau nuo kokiu 21metu zaist , bet aisku as nieko nepadarisiu nes kaip sakoma pilnametis butu ir detu mane skersai isilgai,Bet aisku visi zaidzia cia tuos zaidimus kur skirta nuo 18metu, bet zaidzia ir 7metu vaikas o gal net ir jaunesni tokius kaip GTA

 

Aisku nesneku as apie save nes pats atsiminiau kaip kompiteriniai (senais laikais) ant PS1 zaidziau "Sillent hill 1" ir "Parasite eve(ipac sytas man patiko noreciau dabar sulost ant PS3 su nauja grafikite)" (kai pacukas dar buvau tikrai visokiu nesamoniu prisigalvodavau, bet gerai kad nieko nedariau proto dar turejau reiskes)

 

Gal supratot ka as cia rasiau

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis nepilnametis tai ir tik 5 metus,kaip kazkas jau sake.

Ne į temą

Pas mus Palangoj keturiese uzsparde zmogu,visiem tada 14 buvo kai sulauke 16 gavo visi po 7 metus sedet,skaite kaip grupini nuzudima. Debilai jie reketuodavo bomzelius kazkuris is ju nesusivalde ir pradejo dauzit,Lietuvos ryte dar rase.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.