no0ne

Pasiulykit zaidima

Rekomenduojami pranešimai

Pasiulykit koki FPS zaidima ;) kad kaina nevirsytu 200lt.nes jau lenktynes atsibodo negyvai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiulykit koki FPS zaidima ;) kad kaina nevirsytu 200lt.nes jau lenktynes atsibodo negyvai...

o nenori isleisti 150 ir daugiau neleisti pinigu zaidimam ? tau geriau zaidimus kelis turet ir neturet ka zaist?

keisti tie zmones ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o nenori isleisti 150 ir daugiau neleisti pinigu zaidimam ? tau geriau zaidimus kelis turet ir neturet ka zaist?

keisti tie zmones :mellow:

VISISKAI nesupratau ka parasei ! pasiulyk zaidima iki 200lt,nes dbr tik tiek turiu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VISISKAI nesupratau ka parasei ! pasiulyk zaidima iki 200lt,nes dbr tik tiek turiu :mellow:

 

Tai jau visai negerai tai tu nusiflashink arba cipink xbox ir nebereiks tau pirkt tu zaidimu po 200lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar zaidziu Stranglehold tai idomus, bet jauciu uz 200lt neiseis, siaip siulau kaip ir visi nusiflashint xbox 360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jus b* nesuprantat.. flashink flashink...nenoriu as flashint ! flashini=garantija OFF.jau geriau palaukt metelius ir palost LIVE,o poto flashint,negu nusiflashint,ir jei RRoD tai fsio,det tortus y kelnes gali jau... kam gadint gera daigta ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmones nusiperka x360 ir klausia ka jam dabar pirkti uz 200 kad pazaist galetu kokia savaite laiko :mellow:

o kaip del to kad 150 viena karta sumoketi ir daugiau nesukti sau galvos del to ka zaisti,jei jau tik viena zaidima gali isigyti

o aplamai,jei jau perki konsole,turi zinot apie zaidimus,dometis jais,tokiu atveju tikrai nereiktu klausti zmoniu koki zaidima man dabar zaisti butu galima,o jei nezinai kurie zaidimai geri,reiskia nesidomi visai zaidimu pasauliu,tai kam ta konsole tada reikalinga,nesuprantu sunku kasdiena nueit i kelis puslapius ir vis pasiskaityt apie zaidimus,pasiziuret bent jau picus ju,video pasiziuret,tada zinosi kas patinka o kas ne,ir nebus tokiu klausimu isvis,geda to klausti turint zaidimu konsole manau

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalman,bla bla :mellow: nieko naujo nepasakei.As tikrai x360 neflashinsiu iki tol kol man garantija nesibaigs,o del zaidimu,tai as zinau ko noriu(COD 3),bet cia jau esu klauses,tai ZZ1 mane ismuse is veziu isvis.As apie zaidimus(kurie mane domina) patikek zinau dagiau negu tu manai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalman,bla bla :lol: nieko naujo nepasakei.As tikrai x360 neflashinsiu iki tol kol man garantija nesibaigs,o del zaidimu,tai as zinau ko noriu(COD 3),bet cia jau esu klauses,tai ZZ1 mane ismuse is veziu isvis.As apie zaidimus(kurie mane domina) patikek zinau dagiau negu tu manai.

tai tada kam klausti koki zaidima zaisti jei zinai jau pats,o ka kiti mano apie ta zaidima tai cia visiskai nieko nereiskia,nes kiekvienam savo kaip sakant,nepasikliaunu nei kitu argumentais nei reitingais,ir manes tai niekaip neveikia,juk kai zinai ko nori tai na koks skirtumas ar kitam tai patiko ar ne

o del garantijos tai jei seges tai suges manau greiciau nei per metus tikrai,o jei veiks tai veiks taip pat ir flashintas

nezinau as kazkaip priprates kad sony man niekas negenda tai nepagalvoju gal,kaip sakant kol pats neparagavau tai netikiu

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka parasei tai as taip pat galvoju,bet noriu suzinot jusu nuomone ka pasiulytumet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka parasei tai as taip pat galvoju,bet noriu suzinot jusu nuomone ka pasiulytumet.

is idomiausiu man tai siulyciau Bioshocka,nes tai ne ra vien tik FPS ,oi ne

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiulykit koki FPS zaidima :) kad kaina nevirsytu 200lt.nes jau lenktynes atsibodo negyvai...

Dėl kainos nežinau, bet man The Darkness labiau patiko nei Bioshokas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl kainos nežinau, bet man The Darkness labiau patiko nei Bioshokas

Ne į temą

nors jei per tiek laiko atsibodo jau lenktynes tai neaisku po kiek laiko atsibos kitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O isvis gi yra tas cipas kazkoks kiek zinau kur atsijungia jei i xboxlive eini nu tipo nepagaunamas tik nezinau jo kainos..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.