LFXiksas

2010 metu PUPP

Rekomenduojami pranešimai

Iš pradžių galvojau recenzija rašyt, bet pagalvojau, kad nelabai aš ten tiek žodžių prirašysiu, tai nusprendžiau parašyt straipsnį. Kažkaip lengviai pasirašė man jis. O dėl kitos dalies, tai suvokimas toks ką žinau gana lengvas pasirodė, tik pasimečiau ant to kur reikėjo parašyt kalbines raiškos priemones, bet man ant galo išmasčiau, kad ten tas pats kas menines raiškos priemonės(ot painioja su tais pavadinimais) ir parašiau epitetas. Tokių durnų klaidų tik pridariau gramatikos teste. Na bendrai tai atrodo jog neblogai sekės :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia gimine? Jug ASMENUOJAMAS :thumbup:

as, tu, jis/ji, mes, jus, jie/jos

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia gimine? Jug ASMENUOJAMAS :thumbup:

as, tu, jis/ji, mes, jus, jie/jos

ai man kazkas uzplauke kad as parasiau jog turi skaiciu ir gimine :D nesiajudinu del to - klasioke kuri turi ~9-10 is lietuviu ta pati parase :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

priminkit man, kada kalbos ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

priminkit man, kada kalbos ?

birzelio 1 2.

 

veiksmazodis ten galejo turet gimine. nepamenu ten buvo apie gaisrininku vada, tai gaunas vyr. priklauso nuo konteksto kartais turi kartais ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasiau recenzija, nes kazkaip nesiliejo mintys nei apie individualuma nei apie draugyste. Klaseje dauguma rase apie draugyste ir remesi etikos ziniomis, paklausus mokytojos lietuviu ka apie tai mano iskart uzsigruzino, kad naudojos tik etikos ziniom :thumbup: Suvokimas buvo lengvas, bet sumaisiau as 1teksto 1klausima su rusim tai ismasciau akd lyrika :DDDD Pati gramatika visai nesunki buvo, tik keistai gavos, akd 2 prieveiksmiai vienas po kito buvo :D)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As rasiau ta 2 tema,atsiliepima apie knyga.O testas,ypac suvokimas bent man buvo labai lievas,turbut busiu ne kaip parases.

Redagavo pls

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

birzelio 1 2.

 

veiksmazodis ten galejo turet gimine. nepamenu ten buvo apie gaisrininku vada, tai gaunas vyr. priklauso nuo konteksto kartais turi kartais ne.

tai vat kad pagal konteksta turi jis abudu, tik atskirai aisku nieko neturi.

 

Rasiau recenzija, nes kazkaip nesiliejo mintys nei apie individualuma nei apie draugyste. Klaseje dauguma rase apie draugyste ir remesi etikos ziniomis, paklausus mokytojos lietuviu ka apie tai mano iskart uzsigruzino, kad naudojos tik etikos ziniom :D Suvokimas buvo lengvas, bet sumaisiau as 1teksto 1klausima su rusim tai ismasciau akd lyrika :DDDD Pati gramatika visai nesunki buvo, tik keistai gavos, akd 2 prieveiksmiai vienas po kito buvo :D)

ten atrodo buvo is eiles prielinksnis ir prieveiksmis :)

 

ir vistiek kas juokingiausia: kam viso sito reik. negi zmones skaito tekstus ir galvoja "um.... kokios grazios kalbines raiskos priemones sitame tekste".... tie teksto suvokimai isviso lempos. atskirsiu jau gal kaipnors romana nuo maximos bukleto... o ten epika ar lyrika ar dar kas yra man asmeniskai visiskai po}{.... svarbu kad tekstas butu su prasme ir idomus skaityti.

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat kad pagal konteksta turi jis abudu, tik atskirai aisku nieko neturi.

ten atrodo buvo is eiles prielinksnis ir prieveiksmis :D

 

ir vistiek kas juokingiausia: kam viso sito reik. negi zmones skaito tekstus ir galvoja "um.... kokios grazios kalbines raiskos priemones sitame tekste".... tie teksto suvokimai isviso lempos. atskirsiu jau gal kaipnors romana nuo maximos bukleto... o ten epika ar lyrika ar dar kas yra man asmeniskai visiskai po}{.... svarbu kad tekstas butu su prasme ir idomus skaityti.

Butent :D Tas musu LT svietimas .... krc isvis Lietuviu kalba pavaziavus :) trumpai ir aiskiai: spaudziam ant 5:45

Tokia teisybe sako :) myliu Ramanauska

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

draugas rase rasiny ir krc surinko berods 29/37

 

as savo suzinosiu turbut ketvirtadieni nes dvi dienas lt neturim taiso turbut

 

maciau atsakimus gramatikos uz lentele 1 bus ;DD is 3 ;//

uz kultura visi 5 turetu but nu siaip tureciau 15 - 22 is 27 surink.

 

is teksto suvokimo daugiausia tikiuosi.

 

va dar prisiminiau paprikolinau teksto suvokime

 

buvo klausimas apie ta bernioka kur mamos lauke

 

tai parasiau priedo po eilutem, kaip cia suprast lauki mamos, o gauni batona.. ;D

 

(tipo atvaziuos sveciu (galvojo, kad mama) pasake, kad grybu supirkt ir uz pinigus batona nupirks ir gal dar limonado :D jei geras bus)

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nu tu tai kiec, egzamine prikolina ten apie batonus :DDDD

nu nk jie nepadarys :DD as su tokiais prikolais gaunu gera pazimy teksto suvokime, pamokoj dar smailu pripaisau, sikart truputi santuriai be smailu ir daug komentaru apsiejau :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.