xNingenx

FIFA World Cup 2010

Rekomenduojami pranešimai

Tai vat, įdomi man jūsų, krepšinio šalies gyventojų nuomonė, kas jūsų manymu laimės šių metų futbolo pasaulio čempionatą? (argumentuokit)

 

Aš galvoju, kad Italija, nes Italai šių metų sezone parodė klasę :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip Argentina turi nebloga komanda. Taciau Maradona manau suvels kokia nesamone ir nelaimes. Siaip esu uz Ispanija, bet dar vienais is favoritu laikau vokiecius ir brazilus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką šeip palaikot? Kokias varžybas žiūrite, ar išvis nesidomite pasaulio čiampionatu? :(

Aš pats tai sergu už Brazilus, dar visai patiko Vokiečių žaidimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip esu už Dramblio Kaulo Kranto rinktinę, tačiau manau, kad laimės Argentina. Kaip bebūtų Messi nerodo tokio žaidimo koks iš jo tikimasis, o ir Ispanai sugebėjo pralaimėt Šveicarams, todėl staigmenų man atrodo bus dar daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Megstamiausios tai Brazilija, Portugalija, Prancuzija :lol: bet favoritais laimet laikyciau brazilus vokiecius ir argentiniecius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As asmeniskai nusivyliau portugalais ir ispanais.. Siaip as pagal zadima manau kad laimes vokieciai arba brazilai, nors sis pasaulio cempionatas labai jau daug staigmenu pateikia, tai cia dar neaisku, kuri komanda kada issaus, kad ir tokia kaip Urugvajus gali labai toli nukeliaut :notworthy:

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip už Anglija, bet matosi, kad nuo premier lygos labai fiziškai ir morališkai nusikalę, tai nelabai sekasi jiems. Dar palaikau Nyderlandus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip už Anglija, bet matosi, kad nuo premier lygos labai fiziškai ir morališkai nusikalę, tai nelabai sekasi jiems. Dar palaikau Nyderlandus.

Po vakar isvis apie anglus nezinau ka ir besakyt. Nebuvo ten futbolo. Heskis pora kartu pavojingai kamuoli atemes buvo, bet daugiau kad kazkas grazaus butu tai nemaciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.