xNingenx

FIFA World Cup 2010

Rekomenduojami pranešimai

Man atrodo kad bus taip:

 

1.Olandija

2.Ispanija

3.Vokietija

 

Urugvajus neturi sansu pries vokiecius mano manymu :whistling:

Na Vokiečiai tai tikrai turėtu imti trečią vietą, bet Urugvajus irgi neblogai žaidžia, bet Vokiečiai turėtu susitvarkyti.

Ispanija-Olandija. Rungtynės turėtu būti neblogas, na aišku finalas ir mano mėgstamiausia komanda - Ispanija. Aš negalėčiau dabar imti ir drąsiai pasakyti kas laimės, bet tikiuosi, kad Ispanai. Olandija Europos čempionate manau visus nustebino ir stebina šiame čempionate, o Ispanai irgi stebina, bet deja labiau blogąją prasme. Ateis rytojus ir sužinosime čempionus! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Vokiečiai tai tikrai turėtu imti trečią vietą, bet Urugvajus irgi neblogai žaidžia, bet Vokiečiai turėtu susitvarkyti.

Ispanija-Olandija. Rungtynės turėtu būti neblogas, na aišku finalas ir mano mėgstamiausia komanda - Ispanija. Aš negalėčiau dabar imti ir drąsiai pasakyti kas laimės, bet tikiuosi, kad Ispanai. Olandija Europos čempionate manau visus nustebino ir stebina šiame čempionate, o Ispanai irgi stebina, bet deja labiau blogąją prasme. Ateis rytojus ir sužinosime čempionus! :whistling:

Jei Olandai nebutu paeme Brazilu ir butu iseje kitu keliu i finala, tada sakyciau kad Ispanai ims, bet dabar astunkojis tas, ir dar tokia forma olandai rodantys vercia abejoti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat palaikau olandus finale, nes man tikrai patiko stebėti kaip gražiai žaidė Sneijderis Inter'e ar Robben'as Bavarijoje. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei Olandai nebutu paeme Brazilu ir butu iseje kitu keliu i finala, tada sakyciau kad Ispanai ims, bet dabar astunkojis tas, ir dar tokia forma olandai rodantys vercia abejoti :whistling:

Aštunkojis Ispanus pasirinko, nes Utubei dar yra video.

 

Va jei netikit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas astunkojis gali tikrai but tik atsitiktinumas jeigu rezultatus atspetu kiek ivarciu imusta tada nu gal... O griztant prie Urugvajaus-Vokietijos maco tai tikrai mano per anksti nuvertint urugvaju visdelto jie turi forlana ir suareza jie manau pridarys daug bedu vokietijai kitas dalykas urugvajus turejo daugiau laiko pailset ir atsigaut po pralaimejimo ,o vokieciai maziau taigi manau urugvajus turi netgi geresnius sansus laimeti nu bet aisku jei vokieciai demonstruos gera zaidima kaip pries argentina urugvajui bus sunku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesitikėjau tokio Urugvajaus. Vokiečiai pradžioje kaip zombiai lakstė, nieko gero nerodė, bet po įvarčio normaliai pradėjo, o Urugvajus panašų tempą laiko. Atsiemu žodžius, kad Vokiečiai laimės, nes visko dabar gali būti... :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir sakiau Forlanas su Suarezu draske vokietijos gynyba is tikro manau urugvajus butu laimejes jeigu ne ju vartininkas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rungtynės tikrai nesveikos buvo. Pačiam gale Forlanas dar įmušti galėjo, bet pritrūko. Tikrai nustebau, net nesitikėjau to, kaip jie tvarkė vokiečių gynybą... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka liko laukti ispanu pergales ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paims olandus ispanai pamatysi :}

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip galima spręst prieš rungtynes? Visi sakė, kad Vokietija šimtas procentų ims trečią vietą. O ką? Urugvajus labai gerai žaidė ir taip pat galėjo laimėti. O rungtynėse su ispanais buvo matyti viena didelė vokiečių trenerio Liovo klaida. Žaidimas prasidėjo nuo gynybos. Jei būtų žaidę kaip prieš Ąngliją ar Argentiną, tai Ispanai nebūtų išimtis ir būtent jie būtų žaidę su Urugvajum. Bet deja. Klaidos nebeištaisysi ir Ispanija finale. Aš taip pat neteigiu, kad olandai laimės. Bet man tiesiog nepatinka tokie užtikrinti pasakymai "Ispanai ims olandus". Jokių argumentų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip galima spręst prieš rungtynes? Visi sakė, kad Vokietija šimtas procentų ims trečią vietą. O ką? Urugvajus labai gerai žaidė ir taip pat galėjo laimėti. O rungtynėse su ispanais buvo matyti viena didelė vokiečių trenerio Liovo klaida. Žaidimas prasidėjo nuo gynybos. Jei būtų žaidę kaip prieš Ąngliją ar Argentiną, tai Ispanai nebūtų išimtis ir būtent jie būtų žaidę su Urugvajum. Bet deja. Klaidos nebeištaisysi ir Ispanija finale. Aš taip pat neteigiu, kad olandai laimės. Bet man tiesiog nepatinka tokie užtikrinti pasakymai "Ispanai ims olandus". Jokių argumentų.

Visiskai pritariu. Nu is tikro nei viena nei kita nerode to ka gali bet manau olandai tikrai geriau atrode ,o ispanai beveik visose rungtynese tik beviltiskai saudo ir laukia kada pataikys aiksu jiem pasiseka , bet manau siuo metu olandai labiau nusipelne pergales zinant kad iveike tokia komanda kaip brazilija mano nuomone jie to labiau nusipelne.Kitas dalykas kiek as maciau didziaja dali darbo atlieka Vija nu gal ne paskutinese rungtynese bet visdelto kiti labai epizodiski, o olandai zaidzia tikrai grazu komandini zaidima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip galima spręst prieš rungtynes? Visi sakė, kad Vokietija šimtas procentų ims trečią vietą. O ką? Urugvajus labai gerai žaidė ir taip pat galėjo laimėti. O rungtynėse su ispanais buvo matyti viena didelė vokiečių trenerio Liovo klaida. Žaidimas prasidėjo nuo gynybos. Jei būtų žaidę kaip prieš Ąngliją ar Argentiną, tai Ispanai nebūtų išimtis ir būtent jie būtų žaidę su Urugvajum. Bet deja. Klaidos nebeištaisysi ir Ispanija finale. Aš taip pat neteigiu, kad olandai laimės. Bet man tiesiog nepatinka tokie užtikrinti pasakymai "Ispanai ims olandus". Jokių argumentų.

lauksi dar keturis metus <<< va cia tai argumentas (tavo paties) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakiau taip, nes jis pats sakė, kad Ispanija laimės šimtu procentų. Ir paskaityk mano paskutinį pranešimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.