G1edrius

Need for Speed: Hot Pursuit

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Aj kažkaip vistiek manau, kad smagus žaidimas bus laikui praleisti, jej nori sunkiau žaist imi shift nori normaliai atsipalaiduot šitą.

Tai xboxeriam visa laik nusispjaut, už 5 lt žaidima gauna ;), be grafikos šitam hot pursuite daugiau nieko gero neturi parodyt, viskas jau praeituose buvo, undercove jau geriau už šita, bent tiuningas dar yra, bet kas žaide visas nfs dalis žais ir šita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi Porche Unleashed, va ten tai Racing geimas. Dar atsimenu del jo nusipirkau vaira ant PS1 ir visai pasikeite geimas, jo sunkumas ir ydomumas... O cia tai Burnout, NFS vardu.

Ne į temą

Audriau, ydomu kas pats neseniai buvai?
Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech.. O tikrai tikejausi, kad bus kaip Hot Pursuit 2.. Mano nuomone

Reikia Split Screen

Nereikia Oper World

Reikia perdazymo (bet ne tiuningo)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

open world nereikalingas.

uztektu idomesniu trasu.

vaizdas is vidaus butinas. nes senuose nfs tai buvo vienas is pagrindiniu dalyku kuom nfs issiskirdavo is kitu race game'u.

perdazymas irgi reikalingas. ato kaip atrodys jei visos vieno modelio masinos bus vienos spalvos? :rolleyes:

ir greicio pojutis reikalingas.

o toliau tai kaip jiem patiem susivaidens taip tegu daro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai vykęs sumanymas perdaryti seną Hot Pursuit. Mano manymu, ta dalis yra geriausia iš visų, o jau nuo Undergroundų šūdą malti pradėjo. Galėtu ir kitas senesnes dalis atnaujinti pvz. Porsche tą, labai geras buvo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai vykęs sumanymas perdaryti seną Hot Pursuit. Mano manymu, ta dalis yra geriausia iš visų, o jau nuo Undergroundų šūdą malti pradėjo. Galėtu ir kitas senesnes dalis atnaujinti pvz. Porsche tą, labai geras buvo. :)

O man undergroundas kaiptik labai patiko..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man undergroundas kaiptik labai patiko..

na čia pagal skonį. Man jau tų tiuningų tikrai per daug ir žaidimas jau per daug perdėtas buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na čia pagal skonį. Man jau tų tiuningų tikrai per daug ir žaidimas jau per daug perdėtas buvo.

Tai jai masinos net nudazyt negali, tai kur cia idomumas?

 

Need for speed nuo senu laiku visiem istriges kaip gatviu lenktynes, turincios ta toki kabliuka su gera istorija. O tokiems leidiniams kaip SHIFT pritruksta "F" raides ir gaunasi tikras SHIT.. Tegul padaro , kad ir ne geriausia grafika, bet ta toki sena gera NFS, kuris uzkabliuoja ir zaisdamas lauki kur ta istorija pasisuks. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jai masinos net nudazyt negali, tai kur cia idomumas?

 

Need for speed nuo senu laiku visiem istriges kaip gatviu lenktynes, turincios ta toki kabliuka su gera istorija. O tokiems leidiniams kaip SHIFT pritruksta "F" raides ir gaunasi tikras SHIT.. Tegul padaro , kad ir ne geriausia grafika, bet ta toki sena gera NFS, kuris uzkabliuoja ir zaisdamas lauki kur ta istorija pasisuks. :)

Vis tiek seni NFS geriausi. Mano nuomonės nepakeisi... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis tiek seni NFS geriausi. Mano nuomonės nepakeisi... :)

Undergroundai daugelio net ir ekspertu pripazinti NFS virsune :) O manau pats pakeisi nuomone kai gausi galimybe palygint naujaji hot prosuit su senuoju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Undergroundai daugelio net ir ekspertu pripazinti NFS virsune :) O manau pats pakeisi nuomone kai gausi galimybe palygint naujaji hot prosuit su senuoju :)

Tai aš gi ir neaukštinu naujo Hot Pursuit, juk jis net nepasirodęs. Aš tik manau, kad jis bus geras, o manymai nieko nereiškia kol pats neišbandai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš gi ir neaukštinu naujo Hot Pursuit, juk jis net nepasirodęs. Aš tik manau, kad jis bus geras, o manymai nieko nereiškia kol pats neišbandai. :)

Zinant EA, jie sugeba filmukus padaryt , nuotraukas, bet realiai zaidimas blogiau atrodo :) Todel nustojau ziuret tuos teaserius, jau geriau paskaitau ka naujo sugalvoji idiegt, bent ideja ziuri ar sudomins :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinant EA, jie sugeba filmukus padaryt , nuotraukas, bet realiai zaidimas blogiau atrodo :) Todel nustojau ziuret tuos teaserius, jau geriau paskaitau ka naujo sugalvoji idiegt, bent ideja ziuri ar sudomins :)

Aš tai iš vis nei vieno teaserio dar nemačiau :) .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.