juockis124

xbox 360 slim pirkimas

Rekomenduojami pranešimai

iš amazon.co.uk siuntimas vos 7 svarai :D

Nu jo, bet dar lauk iki Liepos 16d.kol pas juos pasirodys,o is ebay jami ir perki :D

Ps.Bet nemanau kad geras sprendimas tas slim (kol nenulauztas) nu bet cia jau kitur reikia diskutuoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maciau ebay jau pardavineja x360 slimus po 350 dolleriu+shipingas,kuris kuo daugiau mokesi tuo greiciau ateis.ir seip abejoju ar apsimoka pirkti dabar ta xbox 360 slim,palauk kol paaiskes ar jie negnda ir t,t.beje nepamirks kad jei pirksi is ebay tai x360 bus ntsc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamiršk X360 iš JAV, gausi kokia 400LT muitą, bent jau Elite toks buvo vienam draugui, o iš amazon.co.uk jokie siuntiniai neužstringa, man per 11 dienų X360 atėjo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, bet dar lauk iki Liepos 16d.kol pas juos pasirodys,o is ebay jami ir perki :D

Ps.Bet nemanau kad geras sprendimas tas slim (kol nenulauztas) nu bet cia jau kitur reikia diskutuoti.

Tai kaip tik gerai, kad nelaužtas. Bus laužtas ir prie xbox live pasijungti negalėsiu.

Ten apie gedimus kažkas rašė, tai aš jau anksčiau rašiau, kad kol susitaupysiu ir bus aišku ar yra gedimai ar ne, o apie eBay.com, tai nesiruošiu iš Amerikos pirkti, tik iš Anglijos. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku galima palaukti kol nulauztas bus.

o tuo paciu jau patvirtinta kad bus ir 200$ kainuojanti versija.

http://kotaku.com/5567850/microsoft-confir...ew-199-xbox-360

Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su iXtreme LT FW gali saugiai žaisti XBL :D

Nežinau, neturėjau niekad xbox tai nesiginčysiu. Man išvis labiau patinka kai originalus diskas, o įrašyti į kompaktus tai ką žn. Gali būt blogai įsirašo, po to stringa, o org. yra org. Nu žodžiu. Su savo PS2 užknisa, tai stringa vieni žaidai, kiti ne... ;(

 

Norėjau paklausti. Kas yra Kinect? (nevarykit dabar visi čia, kad nk nežinau :D)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm gan gera kaina to naujojo xbox 360 slim . Kazin is amazon per kek darbo dienu galetu si preke pasekti mano namus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm gan gera kaina to naujojo xbox 360 slim . Kazin is amazon per kek darbo dienu galetu si preke pasekti mano namus ?

sakau maždaug 11-12 dienų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sakau maždaug 11-12 dienų.

Per kokia ten šaraške siuntiai???Man is Kinijos telefonai eidavo su EMS 5-7d. (na zinoma paskiau tiek pat laiko prastovi cia LT muitineje).Na o kas liecia ES salis tai manau turi greiciau susisukti negu 11-12d. Cia nesenai siunciau is Vokieciu preke su DHL tai iki pat namu duru atveze per 4d.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va kas yra kinect

Ne į temą

Neblogas komentaras yra

 

Chuck norris can KISS MY ASS!!! :D

Redagavo ViPeRkillz
off-topic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.