juockis124

xbox 360 slim pirkimas

Rekomenduojami pranešimai

jei kam reikia esu uk galiu nupirkti uz jusu lt ir ydeti y autobusiuka keliu savaiciu begyje gaunate be jokiu muitu mokesciu ir siuntimo kaina labai maza

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per kokia ten šaraške siuntiai???Man is Kinijos telefonai eidavo su EMS 5-7d. (na zinoma paskiau tiek pat laiko prastovi cia LT muitineje).Na o kas liecia ES salis tai manau turi greiciau susisukti negu 11-12d. Cia nesenai siunciau is Vokieciu preke su DHL tai iki pat namu duru atveze per 4d.

tai koks atstumas tarp Vokietijos ir Lietuvos, ir tarp UK ir Lietuvos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip perkant is amazon viskas priklauso kur ten pas juos randasi preke. Geriausiu atveju gausi per ~3-4 dienas, blogiausiu per pora savaiciu (dabar butent laukiu birzelio 6 ivykdyto pirkimo, toks vaizdas, kad ten ji pradejo gamint tik man uzsakius, na bet bent jau pristatymo ETA irgi buvo nurodyta atitinkamai).

 

Siuo metu, xbox 360 slim preorder amazon co uk kainuotu:

Items: £205.95 (nors pradine kaina buvo 199)

Postage & Packing: £9.66

 

Order Total: £215.61

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei aš pavyzdžiui parkčiau xbox elite, tai eis visi nauji žaidimai, ar reikia būtinai slimą pirkti, kad naujus žaisti?

Man dizainas seno geresnis kažkaip atrodo, o to project natal, tai ir nenaudočiau... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei aš pavyzdžiui parkčiau xbox elite, tai eis visi nauji žaidimai, ar reikia būtinai slimą pirkti, kad naujus žaisti?

Man dizainas seno geresnis kažkaip atrodo, o to project natal, tai ir nenaudočiau... :D

Na ar sunku pasiskaityt praitas temas apie xbox slim veiks tie visi nauji zaidimai ir ant senesniu versiju... gi tas pats xboxas tik kad biski pasikeite...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ar sunku pasiskaityt praitas temas apie xbox slim veiks tie visi nauji zaidimai ir ant senesniu versiju... gi tas pats xboxas tik kad biski pasikeite...

Tai tuomet gal ir nepirksiu, nes senų nebegamis, kainos kris, tai vieną reiks nugriebti... :D

 

Norėjau paklausti gal kas bandė ką nors pirkti iš www.reklama netoleruojama ? Jei taip, tai pasakykite kaip kokybė ir pan... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tuomet gal ir nepirksiu, nes senų nebegamis, kainos kris, tai vieną reiks nugriebti... :)

 

Norėjau paklausti gal kas bandė ką nors pirkti iš www.reklama netoleruojama ? Jei taip, tai pasakykite kaip kokybė ir pan... :)

Pirkes. Malonus zmogus, rimtas ne koks mazgius, konsoles naujos, neapgauna, parodo ir data ir zaidimu pora prideda :)

Bet dabar kiek skelbimuose ziurejau galima rast ir pigiau, bet jei norisi greit isigyt konsole pirk pas ji, kainos mazaug tokios pacios kadangi dar ir savo priedu pridedavo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkes. Malonus zmogus, rimtas ne koks mazgius, konsoles naujos, neapgauna, parodo ir data ir zaidimu pora prideda :)

Bet dabar kiek skelbimuose ziurejau galima rast ir pigiau, bet jei norisi greit isigyt konsole pirk pas ji, kainos mazaug tokios pacios kadangi dar ir savo priedu pridedavo :)

Jei taip sakai, reiškia gerai. Skelbimų nenoriu, nes būna gauna ban xbox live ir sako, kad jo nėra. Norisi iš patikimų rankų pirkti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei taip sakai, reiškia gerai. Skelbimų nenoriu, nes būna gauna ban xbox live ir sako, kad jo nėra. Norisi iš patikimų rankų pirkti. :)

Taigi nesunku patikrint yra tas banas ar ne, o jeigu nerodo tai viskas aišku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.