wraith123

Ka geriau pirkti ar PS3 slim ar senesne versija Ps3 ?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki planuoju pirkti Ps3 tik nezinau kuria versija . Noreciau ji pritaikiti prie savo kino teatro . Perku ji del to kad jis skaito Blu-Ray diskus ir taip zaidimams. Girdejau kad ps3 fat neatkuria Dolby Audio HD o Slim atkuria ? Tai kuri versija labiau tinka Hd filmams? Ir kuria parekomenduotumete man .

Is anksto Aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na logiskai mastant, tai Slim geriau, nes ant naujos versijos visada kazka pagerina, pakeicia ir pan. Tai imk gal Slima. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki planuoju pirkti Ps3 tik nezinau kuria versija . Noreciau ji pritaikiti prie savo kino teatro . Perku ji del to kad jis skaito Blu-Ray diskus ir taip zaidimams. Girdejau kad ps3 fat neatkuria Dolby Audio HD o Slim atkuria ? Tai kuri versija labiau tinka Hd filmams? Ir kuria parekomenduotumete man .

Is anksto Aciu

PS3 Fat nepalaiko Dolby TrueHD ir DTS-HD, PS3 Slim palaiko. Slim'as naujesnis, mažesnis gedimo šansas, tačiau PS3 Fat palaiko PS2 žaidimus, bei turi kortelių skaitytuvą. Jei naudosi labiau kaip media center, tai geriau imk Slim, aišku čia tik mano nuomonė, turėtum nuspręsti pats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 Fat nepalaiko Dolby TrueHD ir DTS-HD, PS3 Slim palaiko. Slim'as naujesnis, mažesnis gedimo šansas, tačiau PS3 Fat palaiko PS2 žaidimus, bei turi kortelių skaitytuvą. Jei naudosi labiau kaip media center, tai geriau imk Slim, aišku čia tik mano nuomonė, turėtum nuspręsti pats.

Tik seni ps3 fat palaiko ps2 zaidimus ir turi korteliu skaitytuvus, naujesni nuo 2008 pradzios nebeturi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 Fat nepalaiko Dolby TrueHD ir DTS-HD, PS3 Slim palaiko. Slim'as naujesnis, mažesnis gedimo šansas, tačiau PS3 Fat palaiko PS2 žaidimus, bei turi kortelių skaitytuvą. Jei naudosi labiau kaip media center, tai geriau imk Slim, aišku čia tik mano nuomonė, turėtum nuspręsti pats.

Be to nevisi ps3 fat' ai palaiko ps2 žaidimus ir turi kort. skaitytuva, tik senesnieji. Wikipedijoj yra info apie visus ps3 modelius ir fat ir slim http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3...e-HDbitstream-3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad nusipirkes bet kuri is ju nepralosi :) cia tokia labiau win win situacija,bet jei as dabar pirkciau ps3 imciau fata nes jie biski pigesni,palaiko linuxus,ir man asmeniskai biski grazesni.bet viskas cia dar karta pakartosiu priklauso nuo taves,filmu ir blu ray atzvilgiu jie ira is esmes identiski.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad nusipirkes bet kuri is ju nepralosi :) cia tokia labiau win win situacija,bet jei as dabar pirkciau ps3 imciau fata nes jie biski pigesni,palaiko linuxus,ir man asmeniskai biski grazesni.bet viskas cia dar karta pakartosiu priklauso nuo taves,filmu ir blu ray atzvilgiu jie ira is esmes identiski.

Tai aisku. Gi ne nauja konsole tas PS3 slim, tik pamazintas ir truputi "daikciuku" prideda. Istiesu jie nelabai skiriasi ir kaip osmosas sake - cia win-win situacija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad nusipirkes bet kuri is ju nepralosi :) cia tokia labiau win win situacija,bet jei as dabar pirkciau ps3 imciau fata nes jie biski pigesni,palaiko linuxus,ir man asmeniskai biski grazesni.bet viskas cia dar karta pakartosiu priklauso nuo taves,filmu ir blu ray atzvilgiu jie ira is esmes identiski.

Neseniai išėjes atnaujinimas panaikino linux ar kitų os palaikymą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 Fat nepalaiko Dolby TrueHD ir DTS-HD, PS3 Slim palaiko. Slim'as naujesnis, mažesnis gedimo šansas, tačiau PS3 Fat palaiko PS2 žaidimus, bei turi kortelių skaitytuvą. Jei naudosi labiau kaip media center, tai geriau imk Slim, aišku čia tik mano nuomonė, turėtum nuspręsti pats.

nereik sneket nesamoniu ir klaidint zmoniu,senas PS3 palaiko ir gi Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio garso standartus tik per PCM nekompresuotam pavidale.ka turi padaryti jau reciveris,slimas tuo tarpu jau dekoduoja pats ir bitstreamina tiesiogei ta naujausia garso standarta.realiai visi reciveriai turi ta dekodavimo dalyka ir pajungus sena phata per PCM turesi ta naujaisia garsa taip pat.ir kokybe nesiskirs irgi.pagrindinis dalykas cia yra energijos susvartojimas.ciajau ps3 slimo temoj yra lentele su suvartojimo palyginimais/voa cia tai didziausias skirtumas ir yra.ir aisku naujesnis geriau.na palyginus senukas 60gb PS3 kuris turi PS2 palaikyma suvartoja 2x energijos kaip slimas.na ziurint ko reikia.jei ps3 nereikia tai manau neverta ir i phata ziuret.geriau slimas.taupys elektra vis del to.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereik sneket nesamoniu ir klaidint zmoniu,senas PS3 palaiko ir gi Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio garso standartus tik per PCM nekompresuotam pavidale.ka turi padaryti jau reciveris,slimas tuo tarpu jau dekoduoja pats ir bitstreamina tiesiogei ta naujausia garso standarta.realiai visi reciveriai turi ta dekodavimo dalyka ir pajungus sena phata per PCM turesi ta naujaisia garsa taip pat.ir kokybe nesiskirs irgi.pagrindinis dalykas cia yra energijos susvartojimas.ciajau ps3 slimo temoj yra lentele su suvartojimo palyginimais/voa cia tai didziausias skirtumas ir yra.ir aisku naujesnis geriau.na palyginus senukas 60gb PS3 kuris turi PS3 palaikyma suvartoja 2x energijos kaip slimas.na ziurint ko reikia.jei ps3 nereikia tai manau neverta ir i phata ziuret.geriau slimas.taupys elektra vis del to.

Ps3 turi ps3 palaikyma? Nu cia ydomiai. O seip geriausia imti slima, naujesnis, geresnis, patikimesnis.. Dabar gamina tik juos, ir slim'a galima tikrai pigiai paimt. (LM'e zmones paime po 500-600lt) Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi gauti senaji fat su ps2 palaikymu jau yra beveik nerealu, tia ir galvoti daug nereikia, nes istiesu, sumazejes energijos suvartojimas ir sumazejusi ylod gresme yra gan nemazi pliusai, visa kita - meh. Gan smarkia inusivyliau slim skleidziamo garso atzvilgiu, galvojau, jog gerokai sumazinus silumos ishsiskyrima sumazes ir ventiliatoriaus apsukos, bei jo skleidziamas triuksmas, deja deja, viskas liko praktiskai tokiam paciam lygyje, nes regis sumazejo ir pats ventiliatorius, o apsukos del to nenukrito...

 

Ir kaip sake scalman, senieji ps3 be jokiu problemu palaiko dolby true hd ir dts ma, tik tiek, kad senieji modeliai i recieveri gali paduoti jau tik isspausta 5.1-7.1 pcm stream, o naujieji turi bitstreaming option, skirtumas realiai tik tame, koki logotipa rodys reciever'io panele, ar pcm, ar dolby true hd/dts ma, bet realiai audio kokybe nesiskirs, nes naudojant hdmi viskas lieka digital lygmenyje ir nereikia sukt galvos pas ka geresni dac, pas ps3 ar pas reciever'i.

Redagavo tralialia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu visiems kad padejote. Gal turi kas nors ps3 pigiai parduoti isbandymui? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Slim geriau,patobulinta vis kaskas buna,ant naujesniu versiju . :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai irgi PS3 senesnė versija gražesnė, turiu vos ne pirmąjį modelį, kai tik pasirodė pirkau, galvojau, kad gal blogai padariau jog paskubėjau pirkdamas tačiau kol kas jokių minusų nematau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai irgi PS3 senesnė versija gražesnė, turiu vos ne pirmąjį modelį, kai tik pasirodė pirkau, galvojau, kad gal blogai padariau jog paskubėjau pirkdamas tačiau kol kas jokių minusų nematau.

Tai jos beveik nesiskiria, tik slim mažesnis ir elektros mažiau "valgo". Na gal yra dar tokių dalykų kaip daugiau usb ar pan., bet čia smulkmenos (man). :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.