scalman

Dragon Age II

Rekomenduojami pranešimai

Pirmojoje dalyje viskas su tuo gameplay buvo panasiai kaip ir dabar antroje, kaip sakote spaudinejimas keliu mygtuku ir taskymasis,yra ir gerai suderinta su zaidimo komunikavimo sistema, kas nepastebejo, tam matyt zaidimas tikrai ne prie sirdies, be to buna taip, kad i demo patenka lygiai nebutinai esantys zaidimo pradzioje, o jeigu taip, tai buna ir rpg zaidimuose tokiu akimirku, kai mazai atsiranda strangers per tavo veikejo kelione, jie tikriausiai ta ir idejo, bet is esmes viska ir parode ka ir norejau pamatyti- viskas isliko ir dar labiau patobulejo, o taip pat buvo nuslifuota ir grafika, fizikos tokiam zaidimui ir nereikia, svarbiausia grazios aplinkos, zavincios akis .Jei norit pasakyti, kad kuriam nors rpg, yra kazkas daugiau, tai pasakykit nors viena, butu idomu suzinoti, nes is tikruju, tai net tame paciame Mass Effect abiejose dalyse, tas pats mygtuku spaudaliojimas, kaip cia kai kurie zmones raso.Ir kur jus zmogeliai matet, kad kas per pc zaisdamas zaidima nespaudinetu mygtuku, tai gal jus tokie ponai ir turit sensorinius monitorius, ai jo gi jau ir kinect ant pc atsirado, tai gal juo jau pradejote naudotis? :thumbsup4: O vienas is minusu tam DAO 2, tai kad viskas vyksta per dideliu greiciu, galejo padaryti, siek tiek leciau, visu pirmiausia vien del to, kad pats gameplay valandu skaicius isaugtu.Dar mane prajuokino vieno zmogelio komentaras del priesu:

ir kaip matosi net niekur nereikia eit.stovek vienam taske ir pas tave tik begs visi o tu tik kaposi.

Tai palauk gal pasakysi, kad esi nezaides DAO?Ten irgi tas pats su priesais buvo, kad jie visi subegdavo prie taves, ir palauk gal tu nori pasakyti, kad geriau tie priesai uzsibugintu, kol tu isskersi esanciu keleta prie taves, man bent jau zaidimas ispudingiau atrodo be bugu budamas svarus. Redagavo RealEfect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau bet mano nuomone butu tokia.

 

Is esmes Boiwaras kai kure DAO sake kad tai bus Baldurs gate paremtas grajus (nu geimplayjus). Tai ziurim ka gaunam.

 

DAO buvo gerokai supaprastintas, kad butu prieinamas masem, nors siek tiek ir taktikos reikejo ir t.t. Dabar DA2 bent is DEMO pasirode safsem dumbem game for kids... Sorry bet man kaip oldschool rpg fanui tai cia kaip spyris i kiausus besisypsant ir klausiant ar skauda :thumbsup4: (Taktikos gali nenaudot safsem, nes baisiai lengva ir kazkaip nejauti pointo net, aplinkos skurdokos, mygtuku smashinimas.....) AIsku kaip su pilnu giemu bus nzn, bet aukso nesitikiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su jusu abieju nuomonemis, bet ka siuo metu daugiau zaist? Dabar labai populiarus yra zaidimai kur tiesiog begioji kapoji ir tiek. Ziurint placiau apie 80% visu sukurtu zaidimu yra zudymas... Vaikiskuose zaidimuose ir tai pilna smurto. Mano nuomone DA2 pagal demo tikrai neblogas zaidimas ir tikiuosi kad jo story mode nebus prastesnis uz pirmaja dali. Dar ka noriu pasakyt, kad man asmeniskai yra 2tipai tokiu zaidimu. Yra tiesiog betikslis begiojimas ir masinis kapojimas(n3,dinasty warriors ar koks ten) juose vienu smugiu 30priesu numusi, o pvz mass effect 2 ir dabartinis DA2 visiskai kitoks cia paleides viena skila nenuzudysi prieso+skirtingas pasirinkimas zaideju ir ju galimybiu. Taciau nespresk apie zaidima is jo demo versijos, nes jos tikslas tave sugundyti kaip sugunde ninety nine nights(n3) demo versija... Taip gailiuosi sugadines diska!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su jusu abieju nuomonemis, bet ka siuo metu daugiau zaist? Dabar labai populiarus yra zaidimai kur tiesiog begioji kapoji ir tiek. Ziurint placiau apie 80% visu sukurtu zaidimu yra zudymas... Vaikiskuose zaidimuose ir tai pilna smurto. Mano nuomone DA2 pagal demo tikrai neblogas zaidimas ir tikiuosi kad jo story mode nebus prastesnis uz pirmaja dali. Dar ka noriu pasakyt, kad man asmeniskai yra 2tipai tokiu zaidimu. Yra tiesiog betikslis begiojimas ir masinis kapojimas(n3,dinasty warriors ar koks ten) juose vienu smugiu 30priesu numusi, o pvz mass effect 2 ir dabartinis DA2 visiskai kitoks cia paleides viena skila nenuzudysi prieso+skirtingas pasirinkimas zaideju ir ju galimybiu. Taciau nespresk apie zaidima is jo demo versijos, nes jos tikslas tave sugundyti kaip sugunde ninety nine nights(n3) demo versija... Taip gailiuosi sugadines diska!

bet realiai gameplay tas kuris eina per kovas tai tikrai nesikeis.dabar paimk vien tik tas vietas kur vyksta kovos..tas pats dynasty warriro ar kiti slash and dash zaidimai.spaudyk knopke kad ir uzsimerkes ,laimesi.svarbu spaudyt kuo daugiau kartu.o po kovos paziureti story scenu ,dialogo.siek tiek paeiti dar ,ir vel i kova. bet ko cia noret jrpg irgi tape ne kitokie.pvz star ocean, atsibodo lost po kiek laiko.begioji valandom,o kaunies gal 2 minutes,bet nieko daryt nereikia tik spaudinet viena arba daugiausia 2 knopkes.ir visa kova.tai va kad toks gameplay praslystu jis turi but sujungtas labai gerai apmastytu ir idomiu story ir ivairiom netiketom krytpim kad pasisuktu,tada demesi nukreipia kitur ir galima losti ir kapokle tada. bet dazniausiai istorija buna gana ..na banali..na wou yra pasirinkimai ka sakyt..bet vienas variantas protingas buna o kitu net rinktis nesinori. kai padarai seiva ir nebelosi ar yra ka prisimint is tokio zaidimo,apie ka pagalvot pamsatyt kaip losi toliau ar ka ispudingo matei?..jei nera, tai zaidimas tuscias, tokiu as toliau lost nebegaliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats durniausias zaidimas kuri esu loses tai bionetta ten tai tikrai spausdavau X ir A ir visus nugaledavau nors net nezinodavau kur mano givybes :thumbsup4: o kalbant apie sita zaidima tai pvz kuo skiriasi jis nuo assassins creed(kovu atzvilgiu) as manau kad tik tuo kad ten jei pats prisidirbi tai ir tave musa ir kad ten reciau biski reikia ta daryt bet as ji palosiau 1diena ir man jis atsibodo tas begiojimas per miestus plaukiojimai ir panasiai, o cia kaip koks online game mmorpg perkiesi sarvus pasirinkes klase keliesi lvl tik kad zinai kad uz tave stipresniu nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikėjo Bayonettos ant easy lošt :rofl: ant hard pažėčiau kaip tu bent pirmą lygį pereitum nemires +20 kartų :mad2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Ar aš gerai supratau ,ap nėra a ne? :D

Edit: wave 10 ,omg ,rydiena bus bemiegė :D

Redagavo EvalCo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is gameplay puses daug nesitikiu (maciau kokia demo buvo), bet tikiuosi istorija gera papasakos ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kas losia ps3 versija drgon age 2 papasakokit kaip pasileidot kazko man neina:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kas losia ps3 versija drgon age 2 papasakokit kaip pasileidot kazko man neina:)

Ne į temą

Fixa isimeti ir losi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dar nera ant pc platformos isleista sio game?Nes bent jau as populiariausiuose torrent portaluose iekojau, tai neradau, bet gal kasnors kazka zino apie tai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gryzau is sules pavarges! isijungiu linkomanija! dragon age 2 ideta!!!!!!!! beja te agbx kur geltonai isirasai dabar o kai buna official release vel idedi diska i kompa ir vel prascanini ir viska sutvarko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fakasss gali placiau papasakoti kaip pasileisti koki fixa reikia isimesti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia jokiu fix'u praskanuoji su abgx ir isirasai i diska o kai official release bus vel praskanuoji idejas diska i pc :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.