ZZ1

Halo 3

Rekomenduojami pranešimai

na o apie nfs ps tai visai nieko :rolleyes: tik palost reik. pvz dragai zeba belenkaip!!!!! kai varai max uzsiturbines su koke ford gt 500 kuri turi 700arkliu ir kyla priekis, paseki 403km tai man pvz labai zeba. arba driftai su rx 7 visiskai uzturbinta, ir nos, padangos tip svyla taip zeba. arba street clenger leki su doge viper gt belekaip uzturbinta ir paseki 410km/h. tokeis graiceis man taip zeba lakstyt. ten viskas zeba tik isilost reike. ot :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na o apie nfs ps tai visai nieko ;) tik palost reik. pvz dragai zeba belenkaip!!!!! kai varai max uzsiturbines su koke ford gt 500 kuri turi 700arkliu ir kyla priekis, paseki 403km tai man pvz labai zeba. arba driftai su rx 7 visiskai uzturbinta, ir nos, padangos tip svyla taip zeba. arba street clenger leki su doge viper gt belekaip uzturbinta ir paseki 410km/h. tokeis graiceis man taip zeba lakstyt. ten viskas zeba tik isilost reike. ot ;)

kaip galvoji cia halo 3 tema ar nfs ps tema GALVOK tas cia kalba apie need for speeda atsirado cia mat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yo!

Kai pirma kart uzsileidau halo3 tai pasirode , kaip kazkas sake ordinary zuikiu saudykle,bet poto,po kokiu poros misiju - pasirodo halo3 visame savo grazume,

dabar suprantu kodel tiek jo pasaulyje nupirkta,

Ypac patiko kai nuxujarini vora judanti robota:)..ieini i jo vidu,ir jis atsigauna ir pradeda judet,Vaizdelis superb,

tiek ir ziniu:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat sendien baigiau Halo 3,hm...po pirmu 15min ispudis buvo toks kad,net pagalvojau ar cia tikrai tas isgirtasis,perkamiausias halo3?Tikrai nesupratau kuo jis zavi dauguma,bet zaidziau toliau nes jai jau isirasiau tai pabaigsiu.Toliau zaidimas vietomis tikrai itraukia ir vel atstumia,na jau minetas ally DI tikrai nekoks amzinai susidurdavau su problema kad mano vairuotojas vazinedavo pirmyn-atgal bet ne ten kur istiesu reikia,priesu ivairove labai menka- amzinai begiojnatys liliputai ir bezdiones su sarvais,na veliau dar kokie tai ateiviai labai primine HAlf-life padarelius kurie uzgrobia zmoniu kunus.Grafika nieko stulbinancio vietomis netgi labai vienoda,patalpose nesunku pasiklysti,ypac viename is paskutiniu lygiu.Pliusa zadime mano manymu sudaro didelis ginklu pasirinkimas,masinu taipogi,turbut visa grazuma zaidimas atskleidzia multiplayer rezime,jo neteko isbandyti.Pagal single player zaidimui duociui tik 6/10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir dar taip visus ''perliukus'' sulošęs šitį įsijungiau maniau palošiau, tai 3 misijas perėjau ir taip užkniso, kad jį sulaužyt noriu. Toks š**** kad net 4/10 neduočiau. Va Darkness perėjau tai nėr ką lygint. Story lb įdomus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O po halo veikejo master chief kauke kaip ir uz daugelio paslapciu slepiasi taspats asmuo

Nuotrauka

 

ir dar...

 

Nuotrauka

Redagavo Kasuga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki gal galit paaiskinti kaip ji zaisti online niekaip nesigauna man prisijunkt prie kokio matcho buvau tik 1 karta su draugu losem dviese o kaip pire kitu matchu prisijunkt neisivaizduoju jei galit paaiskinkit plz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziauriai geras zaidimas... Cia zmones kurie sako kad sotry lievas ar priesai kazkokie lievi, tai tiesiog nesupranta. Del istorijos tai net yra 3 knygos anglu kalba isleistos, kiekvienam zaidimo daliai po knyga. Visi traileriai susije tarpusavi, fragmentai is knygos.

Del grafikos, tai cia gi Sci-fi, ko jus dar norit 2552 metai, nejieskokit tikroviskumo cia jum ne COD4.

Norint patirti tikra zaidimo malonuma reikia pereiti ant sunkaus levelio, tada ir pasijaucia priesu AI.

Ir jokie ten ne liliputai ir ne bezdziones, kitokios susivienijusios rases, knygoj viskas smulkiai aprasyta apie jas.

Perzaide holo 3 ant greicio ir jei nezaide h1 ar h2 ir dar neisigilinant i viska, jus tik ledkalnio virsune pamatot.

O tokia kritika is jusu lupu tiesiog juokinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As palosiau kazkur 2 minutes ir atsibodo B)

Ne į temą

i tavo Gamercard'a ir gamerscor'a paziurjus tai matosi kad tu visus zaidimus po 2 min pazaidi, nei vieno neperejes kaip reikiant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As palosiau kazkur 2 minutes ir atsibodo B)

Kurgi tau neatsobos su 900 gamer score xD

xboxa gal vakar nusipirkai ?

Neperejas game`o isvis geriau nieko nesakytum... netavo proteliui... ;]

 

Ir apskritai tokie zaidimu kritikai (cia priestai pasulapiause) kur pleso visiem akis kad negalingas game ir pereje tik pora misiju, pasilaikykit savo menkus komentarus sau , tik tiek galiu pasakyt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurgi tau neatsobos su 900 gamer score xD

xboxa gal vakar nusipirkai ?

Neperejas game`o isvis geriau nieko nesakytum... netavo proteliui... ;]

 

Ir apskritai tokie zaidimu kritikai (cia priestai pasulapiause) kur pleso visiem akis kad negalingas game ir pereje tik pora misiju, pasilaikykit savo menkus komentarus sau , tik tiek galiu pasakyt...

Tikrai geras žaidimas kabins nuo pat pradžių ir nereiks pereit 20 misijų kad pamatytum visą žaidimo gražumą. O kaip sakiau geimsas laaabai nevykęs (mano ir kaip manau nemažai žmonių iš čia nomuonę). :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jus cia jau kaip sakant galit uzdust :notworthy: Xboxa vel nusipirkau tik sestadieni, tad nebuvo laiko tu zaidimu perzaist dar. Halo isijungiau tik pabandyt, bet nenustebino.

 

Ne į temą

Gordo, sakai, kad neperejau geimo ir nekalbeciau. Tai ka, as tik perejes geima galiu pasakyt kad jis geras ar blogas ? Palosiau 2min ir man to uzteko. Ir manai paziurejus i Gamerscore galima pasakyt koks jis zaidejas, kiek supranta ir t.t ? Oi klysti... Gordo, tavo gamercard'o vapse nematau.
Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai geras žaidimas kabins nuo pat pradžių ir nereiks pereit 20 misijų kad pamatytum visą žaidimo gražumą. O kaip sakiau geimsas laaabai nevykęs (mano ir kaip manau nemažai žmonių iš čia nomuonę). :]

kaip jis gali but nevykes jie tiekj kopiju parduota, tik neseniai GTA IV ji aplenke.

cia yra ne vienas zaidimas cia yra saga, visa istorija imtinai, todel zmones ja zaidzia ir nori pamatyt pabaiga.

o zaidziant online tai is vis geris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jis gali but nevykes jie tiekj kopiju parduota, tik neseniai GTA IV ji aplenke.

cia yra ne vienas zaidimas cia yra saga, visa istorija imtinai, todel zmones ja zaidzia ir nori pamatyt pabaiga.

o zaidziant online tai is vis geris.

siaip keista kad tiek daug kopiju parduota, bent man tai jis tikrai nera nieko isskirtinis ir tikrai neitraukia :notworthy: na bet kiekvienas turi savo skoni :notworthy:

Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.