ZZ1

Halo 3

Rekomenduojami pranešimai

desimtmecio intriga: ar pagaliau isvysime MasterChief be salmo :blink::(

as manau tai bus arnoldas Schwarzeneggeris ;)

 

Nuotrauka

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jus primeskit koks man abidneks norvegijoj nusipirkau x360 parsiveziau i radviliski dabar jis guli 1 metras nuo manes zaidimu internete pilna ir visi tokie nerealus o zaist negaliu nes nzn kur nusifleshint,nes pats bijau bandyt o x360 skaiciau kad tik vilniui ir kaune tenuflashina o man ten nera kaip nusigaut,tai dabar net neisivaizduoju ka daryt,man rods neistversiu ir darysiu mission imposible for me:) pats fleshinsiu :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pamastymas apie tai ar halo3 bus susijes su nauja banu banga. manau bus. stai tokiu scenarijumis microsoftas galetu isgaudyti labai daug niekadeju live sistemoje:

kiek zinau microsoftas turi galimybe unikaliu numeriu identifikuoti kiekviena orginalia disko kopija. tiesiog i kiekviena isleidziama diska isiunamas unikalus numeris. dabar tarkim paslepia microsoftas pikta programos koda zaidimo diske, kuris betkuriuo metu aktyvuojasi ir siuncia disko kopijos numeri live milicininkams. tada bilas betkada pasiziuri i live ir mato- aha vienu metu live losia 50000 xboxu su viena ir ta pacia disko kopija. microsoftui net nereikia suzinoti, kuris is ju visu orginalas- ban visiems. na o jei tikrojo orginalo savininkui uztektu protelio apeliuotis i microsofta, jam butu uzduotas vienas paprastas klausimas: Kaip brangusis gavai savo halo kopija iki launch.

isvada tai tik liudna: losti piratine halo versija live pries launch yra tiek pat rizikinga deja, kaip ir losti po launch. beje tokiu metodu niekaip nepadeda visos ixtreame apsaugos: diskas pats apie save pranes live policininkams, beje jis pasakys tik savo koda, o bilas matys daugybe vienodu kopiju prisijungusiu prie live is skirtingu masinu. Kopijos bus vienodos, nes torrentais plintas vos kelios halo3 kopijos.

toks scenarijus turi skyliu: pavyzdziui pavyzdingas amerikietis turi xboxu kompine ir tik viena vieninteli halo3 diska. tokiu budu diskas keliauja per kelis xboxus, o bilas mato viena ir ta pacia kopija paleidziama is keliu skiringu masinu. Bet skirtumas tas, kad kompines savininkas vienu metu paleidzia tik viena diska, tai yra jei diska jis perkelia i kita boksa, tai jau kita istorija, nes viskas vyksta skirtingu laiku.

tuo tarpu p2p tinklais paplitusios kopijos vienu metu identifikuosis live kaip identiskos, microsoftas kuri laika gali indeksuoti tokius boksus, tada bum-banas neatsargiems.

 

taigi net jei boksas stovi jusu kambaryje, tai yra microsoft teritorija: jie gali lysti i boksa kadanori per labai stipriai sifruojama tinklo srauta, gali daryti ten ka nori isgauna is jo ko jiems reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ačiū, nes pradėjau siųst ir tik kur pažiūriu screenai iš mp :) Nu gal ne kur bet susidariau nomuonę, tai galvoju jmj :} Nu šiandien išbandysim šitą žaidimą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai leidziant Halo 3 geriau istraukt is boxo neto laida ir viskas bus ciki,o veliau palauksim naujienu,atsiliepimu kaip ten bus su tuo Halo 3 online

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuoj einu HALO 3 bandyt, parašysiu įspūdžius. :)

 

Na va, įsirašiau, išmėginau. Nieko gero, tikrai. Bent jau man taip atrodo. Tarkim pirmą kart įsidėjus stranghold daug įdomiau buvo negu įsidėjus Halo3. Ir šiaip palošs 40min nusibodo, gal dar kada ir prisėsiu. Grafika gera, bet kažkokia nesmaoninga kosminė šaudyklė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi išmėginau - grafika tikrai nuvylė - geresnė už Halo 2 bet dar toli iki Gears of War ar iki Dakness kokio. Geimplėjus irgi identiškas Halo 2 - šaudai viską kas juda ir tiek. Scenarijaus nežinant pirmų dalių neįmanoma suprast, žodžiu, nieko ypatingo pasirodė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

saudykle kai saudykle, zvaigzdziu karai kazkokie. ne superiniai ispudziai ir pas mane. aisku galiu isbandyti tik compaing sp mode. grafika tikrai silpna, pavyzdziui senukas perfect dar zero tikrai ne prasciau atrodo ir zaidziasi smagiau. nepatinka man kai prie ginklu zvangesio deriama orkestrine muzika.

 

na bet inventoriaus pasirinkimas didziulis, ginklai idomus ir ju daug, daug kovos strateginiu elementu galima susigalvoti. bet visi tie dalykai siu dienu saudyklese jau ir taip "must tu be". gal cia as jau per daug ispindejau, tai toj vietoj sustosiu.

zaidziam toliau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai patiko grajus, nežinau apie ką čia chebra šneka, bet geimas tikra bomba! Didžiulė ginklų, transporto priemonių įvairovė ir viso to puikus balansas padaro geimą tikrai išskirtiniu. Geimo AI yra aukšto lygio, priešai slepiasi už uždangų, jei pralaimi - pabėginėja. Nuostabūs ir sprogimo efektai, žaidimo fizika. Pridedam dar siužetą lyg plaukusį iš geriausių sci-fi knygų, cutscenes'ai palydimi orkestrine muzika, po kurių perbėga šiurpuliukai kūnu. O kur dar multiplayer'is? Siūlau pasižiūrėti šį video: http://www.gamevideos.com/video/id/14942

 

9/10 be jokių kalbų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai patiko grajus, nežinau apie ką čia chebra šneka, bet geimas tikra bomba! Didžiulė ginklų, transporto priemonių įvairovė ir viso to puikus balansas padaro geimą tikrai išskirtiniu. Geimo AI yra aukšto lygio, priešai slepiasi už uždangų, jei pralaimi - pabėginėja. Nuostabūs ir sprogimo efektai, žaidimo fizika. Pridedam dar siužetą lyg plaukusį iš geriausių sci-fi knygų, cutscenes'ai palydimi orkestrine muzika, po kurių perbėga šiurpuliukai kūnu. O kur dar multiplayer'is? Siūlau pasižiūrėti šį video: http://www.gamevideos.com/video/id/14942

 

9/10 be jokių kalbų.

gerai, bet visa tai yra ir taip sakoma apie kiekviena nauja saudykle :daugiau ai, transporto, ginklu, sprogimu, ir supuliavusiu monstru daugiau. o stai naujoviu tokiu ko nemateme anksciau mazai ir jos neryskios.

pvz hl2 turejo gravity guna. hl2 orange box bus novatoriskas zaidimas portal. GOW turi active reload ir tt.

 

halo 3 man primine doom 3 -nieko naujo tiesiog visko dar daugiau.

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as dar nemeginau bet tikrai nereiktu lygint GOW su Halo3,kur GOW vaikstai is anksto sukurtais koridoriais ir niekur kitus nepasuksi,tai bepigu tokia grafika ir padaryt,o kur atviros erdves ,transporto priemones,ginklu ivairove ir siaip manau kad geras zaidimas,as kaip atejas is sony kiemo ir nezaides nei halo1,nei 2, tai manau kad situo projektu susidomesiu,nes tokios tematikos kaip zvaigzdiu karu man labai netgi prie sirdies,gal zmones per daug jau islepo nuo GOW vaizdu,bet as pats zaidziu siuo metu ta GOW ir visai ne prasciau zaist ir su kitais zaidimais.As dabar labiausia laukiu Orange boxo,o butent episode 2,bet butinai reiks ismegint ir sita tiek isgirta zaidima,bent jau ka maciau man patiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox 360 yra shooterlike konsole, nieko kito kaip tik superine kokybe zaidimu kurejai ne negali tiketis prastumti jos publikai. halo trys taip pat yra auksciausios klases shooteris, bet man nepavyksta jo isskirti auksciau galva uz kitus siai konsolei skirtus atstovus. per visa zaidimo campaing rezima negalejau sau pasakyti: ojomajo to dar nebuvo!

o stai transporto pasirinkimas tai jau tikrai malonumelis ir retas atvejas yra tai, kad visos transporto priemones puikiai pritampa prie zaidimo ir yra tikrai efektyvios. beje man patiko, kaip kompas valdo visus judancius aparatus- specialiai sesdava prie patranku, ne prie vairo. kompo valdomi aparatai puikiai nesileidzia apsaudomi, vazineja pirmyn ir atgal stengiasi isvengti atsidurti ugnies linijose. taip pat sugeba uzvaziuoti ant priesu, arba atsistoti tai, kad butu galima patogiau apsaudyti priesus.

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal online pažaidęs kiek pakeistum savo nuomonę? Nors regis tu išbanintas :D Man keista, kad tokie dideli įvertinimai, Gamespot 9.5, Gametraillers 9.8, tikėjaus, aukštų, bet čia :D

Redagavo Amber01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.