ZZ1

Halo 3

Rekomenduojami pranešimai

Is pradziu atrode nuobodus toks :kryziukas: Bet poto pazaidus taip ytrauke kad 3h neatsitraukes losiau <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai nezaidet pirmu dvieju daliu tai ir nesuprantat apie ka ten jis, kai pirma dalis isejo dar zilitonu zaidet :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai nezaidet pirmu dvieju daliu tai ir nesuprantat apie ka ten jis, kai pirma dalis isejo dar zilitonu zaidet :)

Na gal ir zaidem :) bet, nezinau, man ir pirma ir antra dalis lygiai taip pat neidomios kaip ir trecia, misijos labai panasios ir labai nuobodzios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is tikro single campain mane irgi bisky nuwyle... ypac ta ideja kad Halo 3 Odst bus naujas ciuwas o master chief pasimire :notworthy:

o prie live dar neprisijungeu tik pries pora dienu x sawo gawau bet multiplayer tai turetu geras but... daxuje modu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paprašyti pagalbos.

 

Gal kas žinote, kaip užstatyti bot'us žaidžiant 1 vs 1 su draugu COOP sistemoje (jei tai įmanoma). Nes pvz aš žaidžiu su draugu map'e tačiau tik mes du esame ten ir po kurio laiko darosi nebeįdomu žaist, norisi kad būtų bot'ų. Tai ar įmanoma tai padaryti?

 

AČIŪ užpagalbas ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatiko man sitas zaidimas , left 4 dead daug geresnis :throw:

Ne į temą

O Batman su nba2k10 nenori sulygintI? Nes tiek pat panasumu turi kiek H3 su L4D...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka reiskia tas bundle copy?

 

ar zaidziat kas nors halo 3?

bundel copy reiskia kad sis zaidimas buvo pridetas prie consoles kaip BONUS'as ir negali buti atskirai parduodamas, todel ir parasyta aiskiai, kad parduotuves neispakuotu xbox'o dezes ir neparduotu zaidimo atskirai nuo xboxo.

 

na halo jau seniai bezaidziau, gal reiks prisest ir damust kazkaip likusius ach.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.