ZZ1

Halo 3

Rekomenduojami pranešimai

ZZ1, jokia Halo dalis nesiekė kažkokios fps'ų revoliucijos, ką jie siekė, tai padaryti žaidimą maksimaliai smagiu konsolių savininkams. Na o Halo 3 - tai pa'tweak'intas pirmųjų dalių variantas su puikiai pragalvotais lygiais ir jau ne tokiais pasikartojančiais kaip ankstesnėse dalyse.

 

Apskritai man visuomet patiko sci-fi shooter'iai, pvz. Unreal II, tad šis shooter'is tiesiog negalėjo nepatikt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip zaidimo ivertinimai visur tiesiog kolosaliai auksti. na bet xbox 360 draugas gamespot visdelto nenueme karunos karaliui GOW (beje karuna jis dalinasa kartu su Oblivion) :D minimalia persvara (aisku kad ji tik simboline) GOW pralenke halo3.

 

beje halo kurejei nesieke revoliucijos visdelto buvo jaja atnese geriausias shooteriu tradicijas i konsoles.

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rugsėjo 28d. Lietuvoje. Nupiratinta versija jau nuo rugsėjo 20d. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš perėjau visa HALO3 singe player režimu. Geras žaidimas, tik per trumpas pasirodė. Gal kas žinote kiek jis turi lygių.? Nes kai žiurėjau pasiekimų archyvą daug misijų buvo neatkoduota.???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turbut todel, kad perejai ant normal. ant hard bus nauji pasiekimai, bet tie patys lygiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai patiko sitas geimas,itraukiantis,idomus,kol kas netgi labiausia itraukes mane x360 zaidimas kokius esu zaides,galbut atitinka mano skoni ir norus,taigi as ji tikrai vertinu geriausiai,kaip ir nauja HL2 episode2,tas irgi veza

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tik halo 1 perejes gaila nezaisiu halo 3 single kol nepasiusiu ir nepeireisiu halo 2 juk ant 360 halo 2 versija irgi yra laukiu kaip boxa nupisrksiu irkarto halo 2 ir halo 3 susiuos neralus zaidas GOD is playing halo3 too

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia man vienam jis nepatiko? :rolleyes:

na cia kiekvienam pagal skoni zinai,pvz yra kam Prostreet patinka :D

bet siaip kaip saudykle tai tikrai geras ir idomus,daug galimybiu, idomu kad gali naudotis visom matomom prieso ir savo transporto priemonem,tas tikrai inesa daug gerio i zaidima,vien faktas kad gali atemes is prieso koki hipertanka pats ji pavaisint savo ginklais :D cia tai pasilinksmint galima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.