EoX

xbox diskasuktis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki esu toks kaip zales ant to xbox esu loses per neta kazka moku bet uzsimaniau flashinti tai man ji flashino palosiau keles dienas ir man jis tiesiog nebenori imti flashintu zaidimu o orginalius skaito turiu 2 org ir juos skaito o flashintus nuskaito pasidaro juodas akranas ir ismeta errora nuvalykite diska umm diskas naujut naujutelis kiek valiau nk nesigavo idedu org biski subraizytas skaito umm geras tai wa manau kad kazkas buvo tame diskasukty gal kazkas susibraize kad nebeima flashintu zaidu o org skaito.

Redagavo EoX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu toks kaip zales ant to xbox esu loses per neta kazka moku bet uzsimaniau atsiflashinti tai man ji atflashino palosiau keles dienas ir man jis tiesiog nebenori imti flashintu zaidimu o orginalius skaito turiu 2 org ir juos skaito o flashintus nuskaito pasidaro juodas akranas ir ismeta errora nuvalykite diska umm diskas naujut naujutelis kiek valiau nk nesigavo idedu org biski subraizytas skaito umm geras tai wa manau kad kazkas buvo tame diskasukty gal kazkas susibraize kad nebeima flashintu zaidu o org skaito.

Ne į temą

:oops: ok, pabandysiu suprast :) tu turejai nuflashinta boxa ir ji nunesei kazkam, kad tau ji grazintu i originalu fw ? ar kaip cia ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tu ir protingas.. sakau kad kazkas atsitiko diskasukiui niekur jo nenesiau ot zmones.. kazkas susibraize ar kas ten atsitiko kad nebeima flashintu zaidu.. o org ima wa galiu pasakyt losiau patenkintas su xboxu brolis 2 metu pribego pradejo krutint xboxa fsio keistas garsas zaidas freezed isigandes isiungiau kita diena org ok flashed not working..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tu ir protingas.. sakau kad kazkas atsitiko diskasukiui niekur jo nenesiau ot zmones.. kazkas susibraize ar kas ten atsitiko kad nebeima flashintu zaidu.. o org ima wa galiu pasakyt losiau patenkintas su xboxu brolis 2 metu pribego pradejo krutint xboxa fsio keistas garsas zaidas freezed isigandes isiungiau kita diena org ok flashed not working..

Tai tau tą diską subraižė ir su juo žaisti nebegalėsi. Ar ir kiti ne org žaidimai neveikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu ant tiek zalias (atsiprasant) ar apsimeti....

Tiesiai sviesiai.

NEORGINALIUS ZAIDIMUS SKAITO TIK FLASHINTAS XBOXAS, O KAIP SUPRATAU TU JI ATFLASHINAI!!!!!!

Redagavo pataloska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi i zaidai nebeveike ne org .. vien ta pati errora meta o kai idedu orginala veike va pvz turiu Splinter cell conviction org patenkintas losiu o flashintu nebeima.. P.S blogai parasiau.. jis flashintas.. nemanai kad gal padariau klaida ir blogai parasiau tai pradeda klykt..

Redagavo EoX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi i zaidai nebeveike ne org .. vien ta pati errora meta o kai idedu orginala veike va pvz turiu Splinter cell conviction org patenkintas losiu o flashintu nebeima..

nu tai taip ir reikejo is pradziu rasyt, o kad ten steni kazka "atflashint sugalvojau, flashinti zaidimai" cia lazerio problema, nebenuskaito piratiniu disku, ardyk xboxa ir pavalyk akute lazerio ir reiks potint, pasukti truputeli toki varzteli ant lazerio, kad jis pastipretu ir lengviau skaitytu diskus :oops: beje ten tas diskas, kuris buvo xboxe judinimo metu jau bevertis, jis yra visiskai subraizytas ir daugiau nebeveiks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu sory man net juokas paeme :oops:

 

O jeigu neleidzia flashintu disku tai blogai nuflashintas man atrodo... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jisai turejo nefleshinta xboxa kiek supratau, tada jy nufalshino, pora dienu piratkes veike, bet po tu poros dienu kai ikisi piratke jam ismeta errora, o orgus skaito puikiai.

 

 

Ne į temą

Jei kuri nauja tema tai buk malonus parasyk viska konstruktyviai kad nekiltu tokiu nesusipratimu. Isvis nesupratau priciom vidury sakinio ta "umm" imeti?
Redagavo xNingenx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jisai turejo nefleshinta xboxa kiek supratau, tada jy nufalshino, pora dienu piratkes veike, bet po tu poros dienu kai ikisi piratke jam ismeta errora, o orgus skaito puikiai.

Ne į temą

Jei kuri nauja tema tai buk malonus parasyk viska konstruktyviai kad nekiltu tokiu nesusipratimu. Isvis nesupratau priciom vidury sakinio ta "umm" imeti?
Kiečiau atrodo. :oops:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu sory man net juokas paeme :oops:

 

O jeigu neleidzia flashintu disku tai blogai nuflashintas man atrodo... :)

Cia yra lazerio problema :) o ne blogas flash, jei butu blogas flash, jam isvis neveiktu joks zaidimas, beje jis sake, kad anksciau veike viskas, reiskias flashas buvo geras ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jis gerai flashintas problema yra diskasuktis man ji b* baisu ardyt zmones sako kur remontuoja 100lt...ir sake kad gal lesius priliete ir susibraize o ta diska pirma diena ismeciau per langa.. kuri suvariau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jis gerai flashintas problema yra diskasuktis man ji b* baisu ardyt zmones sako kur remontuoja 100lt...ir sake kad gal lesius priliete ir susibraize o ta diska pirma diena ismeciau per langa.. kuri suvariau

Ne į temą

Tai visa box'ą per langa švystelt reikėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jis gerai flashintas problema yra diskasuktis man ji b* baisu ardyt zmones sako kur remontuoja 100lt...ir sake kad gal lesius priliete ir susibraize o ta diska pirma diena ismeciau per langa.. kuri suvariau

na jei atgrubnagis esi, tai geriau neardyk ir nesk kitiem remontuoti :oops:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.