wader

Kokios muzikos šiuo metu klausote?

Rekomenduojami pranešimai

@impaler , va kur muzika. tokia dazniausia masinoj ar sode is telefo. kad neimt youtubes appso tai per Ymusic pasileidziu tuos pacius youtubes klipus tik kad be video. 

arba tiesiog per pcradio app pasileidziu electronic zanre frisky radio kad ir koki

https://pcradio.ru/radio/frisky-radio

dar cia ir renderiai eina kiekvienam kuriniai sklirtingi, tas nuo 7:20 min nerealiai atrodo

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausau labai daug ne žaidimų muzikos, tiek metalo, tiek elektronikos. nemanau, kad apie tai čia vieta. bet nusprendžiau parašyti tais kartais, kai klausysiu žaidimų muziką. 

pastarosiom dienom kažkaip patraukė prie senų PS2 žaidimų (jau nebe pirmą kartą šitą sakau :D), tai playliste suku pirmųjų Devil May Cry soundtrackus. patinka ypač pirmų dviejų dalių, nes dar nėra vokalų, kurie trečios dalies ost'e mane nervina. beje, pasakysiu visišką blasfemiją, bet man patinka DMC2 :D. nes gera atmosfera ir geras garso takelis bei estetika. aišku, pačio žaidimo ten nėra daug. o štai DMC5 išvis nepatiko nei žaidimas, nei garso takelis, kuris pasirodė bjaurus (labai nemėgstu drum and bass muzikos). o DMC4 kaip žaidimas man labai patinka, bet soundtrackas per daug zanūdnas pasirodė. 

nu ir dar pasigirsiu, kad mėnesio eigoje gausiu 18 PS2 žaidimų, tarp kurių pirmi trys DMC, Chaos Legion (nerealiai džiaugiausi, kai pamačiau, jog Jeisonui jis nereikalingas + irgi nerealus soundtrackas, visiem rekomenduoju), pirmi God of War, Drakengard, RE Code Veronica X, Onimusha Dawn of Dreams, MGS 2 ir 3 (šitą turiu ant 3DS, bet noriu ir originalaus leidimo), FF X-2 ir XII, Ace Combat gal trys dalys, MOH Frontline ir t.t. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 6 valandas, Suveln parašė:

klausau labai daug ne žaidimų muzikos, tiek metalo, tiek elektronikos. nemanau, kad apie tai čia vieta. bet nusprendžiau parašyti tais kartais, kai klausysiu žaidimų muziką. 

pastarosiom dienom kažkaip patraukė prie senų PS2 žaidimų (jau nebe pirmą kartą šitą sakau :D), tai playliste suku pirmųjų Devil May Cry soundtrackus. patinka ypač pirmų dviejų dalių, nes dar nėra vokalų, kurie trečios dalies ost'e mane nervina. beje, pasakysiu visišką blasfemiją, bet man patinka DMC2 :D. nes gera atmosfera ir geras garso takelis bei estetika. aišku, pačio žaidimo ten nėra daug. o štai DMC5 išvis nepatiko nei žaidimas, nei garso takelis, kuris pasirodė bjaurus (labai nemėgstu drum and bass muzikos). o DMC4 kaip žaidimas man labai patinka, bet soundtrackas per daug zanūdnas pasirodė. 

nu ir dar pasigirsiu, kad mėnesio eigoje gausiu 18 PS2 žaidimų, tarp kurių pirmi trys DMC, Chaos Legion (nerealiai džiaugiausi, kai pamačiau, jog Jeisonui jis nereikalingas + irgi nerealus soundtrackas, visiem rekomenduoju), pirmi God of War, Drakengard, RE Code Veronica X, Onimusha Dawn of Dreams, MGS 2 ir 3 (šitą turiu ant 3DS, bet noriu ir originalaus leidimo), FF X-2 ir XII, Ace Combat gal trys dalys, MOH Frontline ir t.t. :D 

Kadangi pamiršai linkus tai here you go 

 

Aš prieš kokius 13 metų nusipirkau Chaos Legion PS2 kopiją nors ir neturiu su kuom jo paleisti :D Kaip norėčiau remake'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, kažkaip net nepagalvojau apie link'us :D. na, ASTRAL CHAIN žaidimas (ekskliuzyvas Switcho) turi daug panašumų į Chaos Legion, bet visgi tai ne tas pats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujausias mano atradimas ghostemane :)

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vienas perliukas:

 

ps. dvyniai man i kazka ziauriai panasus... kaip manot? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

masinoj tai per telefo pcradio app buna electronic music grupe arba 80's ziurint su kuo vaziuoju. nors ir paciam kartais 80's buna kietai. arba visai elektronine tada. nu jau visai tokia. 

bet youtubej visada randi kokiu nesamoniu tai dienai 

 

ne nu gera daina senos ir naujos muzikos. ?

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.