sausainisLTU

Krepšinis

Rekomenduojami pranešimai

Europoje jis taip neskraidys,pas mus yra maziau kontaktinio krepsinio tokio monstrisko ir taip lipant per galvas Londone jo greiciau lauks bauda puolime nei 2 taskai...man netgi atrodo,kad per Olimpines Gasolis tures savo revansa pries Grifina :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bus matyti, bet kai salia grifito bus, bronius, kobe, durantas, wesbrookas, paulas, tai kontratakos bus ju varikliukas... nebedaug liko 20 dienu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepervertinkit Griffino kaip ir visi kiti. Jis tikrai nebuvo vertas rinktinės, nes jis nieko nesugeba. Turi gerą šuolį ir viskas. Jokio metimo, jokio aikštės matymo. Kadangi ant jo visi deriniai, tai ir turi tokią statistiką. Ir teisėjai būna jo pusėj, nes kai ant kažko krauna, dažniausiai padaro pražangą puolime. Tikiuosi olimpiadoj teisėjai nebus subinlaižiai ir baus atitinkamai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepervertinkit Griffino kaip ir visi kiti. Jis tikrai nebuvo vertas rinktinės, nes jis nieko nesugeba. Turi gerą šuolį ir viskas. Jokio metimo, jokio aikštės matymo. Kadangi ant jo visi deriniai, tai ir turi tokią statistiką. Ir teisėjai būna jo pusėj, nes kai ant kažko krauna, dažniausiai padaro pražangą puolime. Tikiuosi olimpiadoj teisėjai nebus subinlaižiai ir baus atitinkamai.

 

kiek clippersu rungtyniu siemet matei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek clippersu rungtyniu siemet matei?

 

Kažkur 9 tiesiogiai ir šiaip dar kelias. Visas žaidimas paremtas jo stipriu šuoliu, todėl man jis ir nepatinka. Iš vidutinio nepataiko, baudų irgi.. Gal tau patinka jis, bet man jis žiauriai nesižiūri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkur 9 tiesiogiai ir šiaip dar kelias. Visas žaidimas paremtas jo stipriu šuoliu, todėl man jis ir nepatinka. Iš vidutinio nepataiko, baudų irgi.. Gal tau patinka jis, bet man jis žiauriai nesižiūri.

 

patinka del savo dejimu, nera jis stebuklingas, bet teigti, kad be dejimu jis daugiau nieko nemoka yra mazu maziausia kvaila, vat kad koks james white be dejimu mazai ka aisktej nuveikia tai sutinku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, jis visiems tik dėl dėjimų ir patinka, visus apakino ir daugumai kažkoks Dievukas. Ir mano draugų yra, kuriems Griffinas atseit vienas kiečiausių, visada kapojamės su jais. Čia jau jei patinka kažkas, tai nuomonės nepakeisi. :thumbsup4:

Taika, nereikia pradėt karo kažkokio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Pergale . Mes jau Olimpinese :thumbsup4: Palyginus su vakar tai visai lengvai,ale kunigelio komentaru pritruko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė aint nothing to f*ck with. :D

Sveikinu visus, sudaužėm kaip obuolius mano vardo (tik vyriško žinoma) šalies komandą. Buvo iš ties gražu žiūrėti, tik nepatiko, kad ketvirtam kėliny teisėjai kažkokias lievas pražangas mums davė, bet svarbiausia laimėjom! Buvo tiek gražių dėjimų, tritaškių, prasiveržimų. Gražu tiesiog. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt teisejams pagailo ju...Beje Maciulis Tissot laikrodi gavo kaip geriausias rungtyniu zaidejas berods...Smagu :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka Playmanai keliaujam y Olimpiada!!!!!!!!!!!!!!!Valio Valio!!!!!! Visus sveikinu su nerealia pergale ir didziausiu prizu kelialapiu!!!!!!!!!!!! :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Londonas beveik toj pačioj laiko juostoj, tai tikrai 3h nakties nebebus, o bus vakarais nuo kokių 17-22h :) Tad jau bemiegės naktys praeity!! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.