sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Splinter cell blacklist, tada ne perėjau pilnai ant ps3 dabar kartoju ant PC

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Splinter cell blacklist, tada ne perėjau pilnai ant ps3 dabar kartoju ant PC

Man tai labai patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tokie žaidimai kaip Splinter cell arba MGS geresnis už bet koki FPS šaudykle ar koki kito žanro žaidimą

Stealth žaidimai visada buvo numeris vienas man :) paskui jau eina tokio žanro kaip 2D grafika arba 2,5D

Aišku labai patinka ir trečio asmens žaidimai tokie TR, Uncharted ir kiti ,aišku SC ir MGS tai pat yra trečio asmens žaidimas 


@ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik užbaigiau Castle of Illusion Starring Mickey Mouse (Xbox 360), tai galiu pasakyti, kad tai puikus pavizdys kai žaidimo perdirbinys tikrai nenusileidžia orginalui :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Need for Speed : Rivals, kolkas zaidziasi gerai, tik priprast reikia prie hud'o nuo most wanted( ne 2012) paprasto hud'o su minimum info prie sio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien startuoju rinkti maksimaliai Tomb Rider: Definitive Edition trofėjus (PS4) ir tęsiu Killzone Mercenary (PS Vita) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Batman: Arkham Knight Išpradžiu, jį taip įdomiai nežaidžiau, kaip pirmas dalis, gal todėl, kad nieko naujo neparodė, neskaitant grafikos, ir batmobile..... Kai susitikau su "Arkham Knight" blogiuku jis mano susidomėjimą pakėlę įdomu sužinoti iš kur jis pažysta batman. Šaip dabar pradžioje labai verčia daug naudotis jo ta mašina..

 

P.s Nu beveik 50% main story, kaip supratau perėjau, bet ištikro nuo vakar kai gavau žaidima lošiau tikrai ne po keletą valandų jis dabar tikrai įtraukė, nes tas joker kur visa kelia lydi Batmano galvoja (Ta prasme batman mato jį visur, dėl kažkokios priežasties, nors miręs joker, bet jo nesustabdo vaidentis batminui.)...  Įštikro įdomia padaryta dar jo juokeliai pralinksmina. :P

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dishonored, jau nežinau kiek kartų aš jį perėjęs, bet anonsavo antrąją dalį, tai kaip aš pirmos vėl nepereisiu.  :genius:

Redagavo Mldc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.