Impaler

Ar dar bežaidžiate Counter-Strike 1.6?

CS apklausa  

94 nariai prabalsavo

  1. 1. Labiausiai patinkančios TRYS modifikacijos?

    • GunGame
      23
    • War3:FT
      11
    • Zombie Plague
      19
    • DeathRun
      7
    • JailBreak
      9
    • Surf
      19
    • Paprastą, be jokių modų
      74
  2. 2. Mėgstate CSDM režimą?

    • Taip
      45
    • Ne
      49
  3. 3. Tarkim startuoja CS serveris, už atitinkamas privilegijas VIP/Super VIP/Admin siųstumėte mokamas SMS?

    • Taip
      19
    • Ne
      75


Rekomenduojami pranešimai

Žaidžiu cs jau trečius metus be pertraukų. Iš pradžių kada tik palošiau labai įtraukė, nors laikui bėgant atsibodo, bet kadangi jau pasiekęs tokį lygį, kad pliuse visada sėdžiu tai visai smagu žaisti. Taip ir nesustoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidžiau prieš porą metų, turėjau servą n shit. Būtų gal nieko su playmanais sumest, jei būtų aktyvumas serve, be lago ir prižiūrimas. :nono:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidžiu cs jau trečius metus be pertraukų. Iš pradžių kada tik palošiau labai įtraukė, nors laikui bėgant atsibodo, bet kadangi jau pasiekęs tokį lygį, kad pliuse visada sėdžiu tai visai smagu žaisti. Taip ir nesustoju.

Dude.. you're ridiculous.. Nueik i mIRC, va tada suzaides gth ar cm pasijusi menkas, lyg drugelis pries drakona

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oj atsimenu kiek naktu prie sito akis pravarvinta :whistling: nezinau kaip yra dabar, bet kai as pries pora metu zaisdavau esporte gatheriai geriausi budavo, kokia dabar situacija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oj atsimenu kiek naktu prie sito akis pravarvinta :whistling: nezinau kaip yra dabar, bet kai as pries pora metu zaisdavau esporte gatheriai geriausi budavo, kokia dabar situacija?

Amune labiau man patikdavo :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dude.. you're ridiculous.. Nueik i mIRC, va tada suzaides gth ar cm pasijusi menkas, lyg drugelis pries drakona

O kas sako, kad aš "masofkej" žaidžiu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakykit jus man, kuo cs 1.6 geresnis už css ar dėl to, kad visų kompai 10 metų senumo ir nepaveža, nes kiek mano akys išžiūri tai man css grafika ir detalumas daug geresnis, koks tikslas žaist senesnę žaidimo versija ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakykit jus man, kuo cs 1.6 geresnis už css ar dėl to, kad visų kompai 10 metų senumo ir nepaveža, nes kiek mano akys išžiūri tai man css grafika ir detalumas daug geresnis, koks tikslas žaist senesnę žaidimo versija ?

Man ir CSS labiau patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakykit jus man, kuo cs 1.6 geresnis už css ar dėl to, kad visų kompai 10 metų senumo ir nepaveža, nes kiek mano akys išžiūri tai man css grafika ir detalumas daug geresnis, koks tikslas žaist senesnę žaidimo versija ?

Manau daugeliui, jis ir tuo patinka, kad nera tos grafikos stebuklingos, gal ir realumo nedaug , bet nostalgija ir idomus prisiminimai tiesiog vercia ji dar vis palost ar prisimint kaip gera zaidima ir laiko praleidimo buda :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

CS ne siaip zaidimas, tai gyvenimo budas.. Losiu nemodintuose serveriuose, kartais HNS (Hide'n Seek).

Tiesiog vieniem patinka klasikinis CS, o kitiem CSS. Taip jau yra pasiskirste zaidejai, bet kokiu atveju CS bus prisimintas kaip saudykliu legenda ir manau ta pati sena 1.6 versija tures zaideju -10 metu i prieki, o gal ir daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

brrrrr...!!!! Nebe :D ir kitiem nepatariu :D prazhaidziau daug metu, gal 5 kokius.. :) sekesi neblogai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as asmeniskai nelosiu, bandziau kelis kartus priprasti bet pwnindavo mane sausai ten visi tai taip ir atsoko noras, ebto nemaciau tolko sedet ir visa para kapoti de dusta arba koki iceworld

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.