mp3magas

Namų darbai, mokslai.

Rekomenduojami pranešimai

Aš tai teikiu pirmenybę mokslams o tada jau kitiem dalykam, pažaist visada suspėsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nežadi niekur stot, tai sveikinu, gyvenk taip toliau. Jo, čia tie vidurkiai tokie tai komedija, taip kad gali nepasakot :)

Asmeniškai studijų programą išsirinkau, taigi ten ir stot bandysiu. Matematikos egzaminas sudaro 0,4 konkursinio balo, tai nors ir pavėluotai, bet jau papildomai vaikščiot pradėjau. Šiek tiek dar patinginiauju, bet po biškį bandau susiimt ir kibt į mokslus :D

Stoti tikrai planuoju, be sito dabar niekur. Laikysiu matematika, anglu, lietuviu ir informatika valstybinius, seip reiketu fizikos, bet jos visai neraukiu :D Atrodo nesimokant niekaip, bet su minimaliu darbu, senesniu metu egzaminus sprendziu tikrai gerai, manau visi bus islaikyti tikrai neblogai. Gasdina, tik Lt rasinys, kad nepatektu vel tema apie meile, nes nei kuo remtis, nei ka rasyti neisivaizduoju, nors meginom rasyt praeitu metu tema tai kazkaip pagal egzamino vertinima 57 balus istenejaum pazymys netenkina, bet zinau kad islaikyti galiu lengvai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažiau, negu reikėtų, ypač, kai egzaminai ne už kalnų. Apie 3val. gaunas rimto mokymosi, o prasėdžiu visą dieną beveik. Prie žaidimų tik savaitgaliais gaunu :(

 

Panaši problema ir pas mane , nuo pernai perėjau į naują mokyklą ir jau beveik niekas nesiseka , pažaist retai kada išeina , nes bandau skirt laiką mokslams (o tėvai ir mokytojai su aplinkiniais dėl mokslų sudaro didelį spaudimą ir išmušinėja iš vėžių) :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

12 klase,beveik nedarau namu darbu, nesimokau beveik, visas darbas tik mokykloj, o namie minimaliai ir visko uztenka turet 8- 8.5 vidurki. As jau mieliau pazaisiu kanors nei darysiu namu darbus, priedo rimtai sportu uzsiiemu ir grizus namo tik vienas galvoje, pavalgyt ir pailset.

Identiška situacija buvo, tik 9 vidurkis. 18,12 stojamasis balas. ez. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Identiška situacija buvo, tik 9 vidurkis. 18,12 stojamasis balas. ez. :D

Visa vaikyste svajojau, kad baiges mokykla uzsiimsiu kazka su IT, nes tai mane traukia ir yra idomi sritis. Bet uzkabino sportas nesveikai, pasikeite mastysena, dabar svajone visai kitos, turiu puikius genus ir tai man tikrai sekasi, niekada net nebuciau pagalvojes, kad viskas taip apsisuks :D Dabar, net nezinau ka daryti ar megint lyst i IT ar eit i kuno kultura kazkur. Hardest desicion ever :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa vaikyste svajojau, kad baiges mokykla uzsiimsiu kazka su IT, nes tai mane traukia ir yra idomi sritis. Bet uzkabino sportas nesveikai, pasikeite mastysena, dabar svajone visai kitos, turiu puikius genus ir tai man tikrai sekasi, niekada net nebuciau pagalvojes, kad viskas taip apsisuks :D Dabar, net nezinau ka daryti ar megint lyst i IT ar eit i kuno kultura kazkur. Hardest desicion ever :D

Kūno kultūra :D galėsi mokytoju mokykloj dirbt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa vaikyste svajojau, kad baiges mokykla uzsiimsiu kazka su IT, nes tai mane traukia ir yra idomi sritis. Bet uzkabino sportas nesveikai, pasikeite mastysena, dabar svajone visai kitos, turiu puikius genus ir tai man tikrai sekasi, niekada net nebuciau pagalvojes, kad viskas taip apsisuks :D Dabar, net nezinau ka daryti ar megint lyst i IT ar eit i kuno kultura kazkur. Hardest desicion ever :D

Kokia sporto šaka?

Identiška situacija buvo, tik 9 vidurkis. 18,12 stojamasis balas. ez. :D

Kaip čia taip įmanoma? Protingas gal labai esi :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip čia taip įmanoma? Protingas gal labai esi :D.

Nu vidutinis, ką žinau, daugiau dėmesio skyriau tik keletui pamokų, kurios žinojau, jog bus svarbesnės ir egzai daugiau reikšmės turės, bet vistiek nuo 10 klasės kaip pradėjau vis mažiau laiko prie namų darbų praleist tai dvyliktoj klasėj išvis beveik nieko nedarydavau, o vidurkis kilo vis, nes kaip sakau - jau žinojau kur reiktų akcentuotis labiau ir į ką rimčiau žiūrėt ir išlaikyt gerą vidurkį jau mokėjau. O egzai irgi gan neblogai paėjo - 79 matkės, 98 anglų, 71 lt, 48 informės. Dar ėjau paprikolu fizikos laikyt tai 21 surinkau. Aišku jeigu būčiau norėjęs stot kažką į mediciną ar socialinius tai faktas, kad reiktų mokintis biologiją, chemiją (kurių nekenčiau ir turėjau žemesnėse klasėse 4-6 :D) ar istoriją, ir jau būčiau nepraslydęs be namų darbų, bet su matke ir lietuvių niekad didelių problemų neturėjau tai taip ir gavosi. Kad jau taip paklausei tai teko išsiplėst. :D

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Vartotojas258 Kulturizmu noriu uzsiimineti, tikai mokykloj treneriu nenoriu dirbt :D Butu labai gerai salej kokioj isisukt, butu svajoniu darbas. Dar keliu metu reikia disproporcijai panaikinti ir manau meginsiu kurnors sudalyvauti, nes kojos nesveikai dideles pas mane, nes mazas buvau labai stambus, dabar ant mases sedziu tai koja 71 cm neimanoma lietuvoj dzinsu rast normaliu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Sveiki, labai reikia pagalbos su fizika:D Pasiprašiau užduočių, kad pasikelt vidurkį galėčiau, viena iš jų išsprendžiau, bet likusių niekaip. Būsiu labai dėkinga jeigu padėsit.

1. Kranas pakėlė 2,5m3 tūrio betoninę plokštę į 16m aukštį. Kokį darbą atliko kranas?

2. Kokį darbą reikia atlikti tolygiai keliant vandenyje į 3m aukštį stiklo bloką, kurio ilgis 1m, plotis 0,6m, storis 0,005m?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.