Rayman

SSRS pagaminta Pong namų konsolė "Elektronika" (1988)

Rekomenduojami pranešimai

Pagaliau radau laiko parašyt apie pong konolę "Elektronika", pagamintą SSRS 1988 m. Ji turi du pultelius, ant kurių yra tik po ratelį, daugiau jokių mygtukų. Turi šautuvą, su kuriuo nemoku elgtis arba jau neveikia. Yra keli režimai, kuriuos nusistatyt galima naudojant jungiklius ant konsolės. Garsas eina ne iš TV, bet iš jos pačios. Normali pong konsolė, tik bėda ta, kad ji buvo išleista tik 1988! Kai tuo tarpu JAV tokie daikčiukai buvo mąsiškai paplitę apie 1975-uosius. Negana to, ji baisiai reta. Internete nepavyko rast jokios informacijos. Tai puikiai iliustruoja, koks buvo atsilikimas žaidimų srityje už "geležinės uždangos". Kai žmonės vakaruose pliekė su NES, geriausiu atveju sovietiniai žmonės turėdavo nešiojamas "Na, palauk" konsoles, nors pavyzdžiui mano tėvai net tokių nežinojo.

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo Rayman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b*** aš atsimenu dar tokią mačiau pas savo dėdukus ,tik ji neveikė :) ,jaučiu dėdė kažkur radęs buvo. Bet kai pamačiau ,pamaniau ,kad čia kažkoks aparatas iš ligoninės :) (nu tikrai neatrodo nei kaip NES ar kitos konsolės)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Luigi, dėkui už informaciją! Rusiškai nemoku, bet išvers. Pirkau iš vieno vaikinuko už 40lt. Sakė čia jo tėvų palikimas. Šiaip manau nedaug už tokią retenybę, ypač kai aš kolekcionierius. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu isitikynes, kad cia buvo klonas man atrodo avgn turejo panasu daikta kai dare review apie pong konsoles. Kol kiti zaide NES, SMS, NES, MD, sovietai tik i ping pong lygi pateko baisus laikai buvo SSRS

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu isitikynes, kad cia buvo klonas man atrodo avgn turejo panasu daikta kai dare review apie pong konsoles. Kol kiti zaide NES, SMS, NES, MD, sovietai tik i ping pong lygi pateko baisus laikai buvo SSRS

AVGN neturi nė vienos sovietinės konsolės kol kas. O kad klonas, tai nesiginčiju. Sovietai iš vakarų kopijuodavo namų kompiuterių technologijas, paskui tie "Na, palauk" nešiojami irgi buvo nukopijuoti nuo Nintendo Game & Watch.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AVGN neturi nė vienos sovietinės konsolės kol kas. O kad klonas, tai nesiginčiju. Sovietai iš vakarų kopijuodavo namų kompiuterių technologijas, paskui tie "Na, palauk" nešiojami irgi buvo nukopijuoti nuo Nintendo Game & Watch.

Ne kalbu, kad avgn man atrodo turejo originala kuri sitas imitavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko gyvai matyt tokį daiktą, lošdavo chebra "kompiuterinėse", šalia buvo atari 2600 ir atari 800xl, tai ant šito pongo net nežaisdavau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as sitoki lygiai kazkur pas senelius turiu palikes. Buvo parvezes man senelis kazkada senei..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko gyvai matyt tokį daiktą, lošdavo chebra "kompiuterinėse", šalia buvo atari 2600 ir atari 800xl, tai ant šito pongo net nežaisdavau..

O kokie čia metai maždaug galėjo būti? Ir čia turbūt kokiam Vilniuj ta kompiuterinė, kad net Atari 2600 buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokie čia metai maždaug galėjo būti? Ir čia turbūt kokiam Vilniuj ta kompiuterinė, kad net Atari 2600 buvo.

čia ta kompiuterinė buvo Kėdainiuose o metai... maždaug 1990 manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia ta kompiuterinė buvo Kėdainiuose o metai... maždaug 1990 manau.

viskas normaliai JAV jau nesa buvo 85 turejus, vakar suejo 25 metai nesui ;] tai viskas ciki ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau radau laiko parašyt apie pong konolę "Elektronika", pagamintą SSRS 1988 m. Ji turi du pultelius, ant kurių yra tik po ratelį, daugiau jokių mygtukų. Turi šautuvą, su kuriuo nemoku elgtis arba jau neveikia. Yra keli režimai, kuriuos nusistatyt galima naudojant jungiklius ant konsolės. Garsas eina ne iš TV, bet iš jos pačios. Normali pong konsolė, tik bėda ta, kad ji buvo išleista tik 1988! Kai tuo tarpu JAV tokie daikčiukai buvo mąsiškai paplitę apie 1975-uosius. Negana to, ji baisiai reta. Internete nepavyko rast jokios informacijos. Tai puikiai iliustruoja, koks buvo atsilikimas žaidimų srityje už "geležinės uždangos". Kai žmonės vakaruose pliekė su NES, geriausiu atveju sovietiniai žmonės turėdavo nešiojamas "Na, palauk" konsoles, nors pavyzdžiui mano tėvai net tokių nežinojo.

Nostalgija. Ash tokia susirinkinejau, bet pritrukau daliu. Tais laikais parduotuvese beveik nieko nebuvo galima gauti. O jei ir gaudavai, tai ta, ka "ishneshdavo" ish kariniu gamyklu (kitur ryshiu nebuvo). Taip ir liko neuzbaigtas projektukas :D

Pagrindine mikrushke dar kazkur metosi :) Ne maziau nei 10 rubliu palikau. Uz 1 rubli galedavai apsiest taip, kad vos paeidavai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.