Shotgun

Rock Band + Guitar Hero

Rekomenduojami pranešimai

Turiu GHII gitarą,idealiai veikia su visomis GH dalimis,su visomis RockBand dalimis, ir su Rock Revolution (cia toks ne itin kaip kritikams pasirodęs Konami geimas berods 09 gamybos,bet vis tiek neblogai man suėjęs).Turiu GH WT būgnus,tai taipat idealiai veikia su visais geimais,dar turiu GH WT mikrafą tinkantį absoliučiai visiems geimams,kurie tik reikalauja jo (net ir tokiems kaip LIps ir panašūs š...).Šių dalykėlių + dar yra tai kad jie visi puikiai veikia ir prie pc :D

O tiems kas nori normalia kaina įsigyti gitarą ar būgnus,tai siūlau kreiptis į Vitaną (xbox-games.lt , beje šiame puslapyje kiek pastebėjau jis tikrai reklamuojasi :P )m kainos tikrai padorios ir paderinamos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kiek maciau, tai Rock Band bugnai turi 4 tuos bugnus, o Guitar Hero tai 3 bugnus ir 2 lekstes, tai kaip cia gaunasi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau kaip ten gali būt padorios kainos jei jos kelis kart užkeltos :D už pirmo rock band drum seta 300lt, kai wallmart po 20 doleriu paradvinėja ir pilni ebayai jų :P pats apturėjau dauguma xbox 360 gitarų, turiu tikra elektrini drum kitą prisijungęs ir nei karto nieko nepirkau iš tokių perpardavinėtojų, nes ebay'ui viską galima rasti žymiai pigiau

 

To G1iedrius tai rock band ir natų mažiau turi, bet rock band drum kitą galima praplėst iki 4 bugnų ir 3 lėkščių, nu iki realaus drum seto, aš pats toki ir naudoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau kaip ten gali būt padorios kainos jei jos kelis kart užkeltos :D už pirmo rock band drum seta 300lt, kai wallmart po 20 doleriu paradvinėja ir pilni ebayai jų :P pats apturėjau dauguma xbox 360 gitarų, turiu tikra elektrini drum kitą prisijungęs ir nei karto nieko nepirkau iš tokių perpardavinėtojų, nes ebay'ui viską galima rasti žymiai pigiau

 

To G1iedrius tai rock band ir natų mažiau turi, bet rock band drum kitą galima praplėst iki 4 bugnų ir 3 lėkščių, nu iki realaus drum seto, aš pats toki ir naudoju.

O optimliam zaidimui kokio seto reikia?

Ir kiek ebay matau, tai nieks i LT nesiuncia

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O optimliam zaidimui kokio seto reikia?

Ir kiek ebay matau, tai nieks i LT nesiuncia

Manau pigiausias ir geriausias drum setas būtu band hero, su juo visi žaidimai veikia, tik nežinau tiksliai kaip dėl RB1, nes kiek žiūrėjau ant RB1 neveikia gh būgnai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siunčia, nedaug kas bet siunčia, o geriausia tokias prekes su autobusiukais kurie pastoviai iš uk į lietuvą važiuoją parsigabent, aš už elektrinį drum kitą (40kg) sveriančią dėžę ir koki 4 kart didesnę nei GH:WT drum kito dėžė pargabenimą sumokėjau tik 100lt, tai parsigabent RB ar GH drum kitą išvis nedaug kainuotų.

Jei nori žaisti abu žaidimus tai reikia GH:WT drum kito

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siunčia, nedaug kas bet siunčia, o geriausia tokias prekes su autobusiukais kurie pastoviai iš uk į lietuvą važiuoją parsigabent, aš už elektrinį drum kitą (40kg) sveriančią dėžę ir koki 4 kart didesnę nei GH:WT drum kito dėžė pargabenimą sumokėjau tik 100lt, tai parsigabent RB ar GH drum kitą išvis nedaug kainuotų.

Jei nori žaisti abu žaidimus tai reikia GH:WT drum kito

O band hero drum setas neveikia ant RB ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, nebandžiau, pats GH:WT smegenis naudoju tai veikia ant visų žaidimų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai world tour turiu būgnus, tai tokie š.... jie yra, daug problemų tik ir čia ne man vienam, daugumai taip buvo, kad iškart iš dežės ištraukti būgnai buvo su defektais. Pirkau juos vasara (naudotus) ir remontavau juos jau apie 10kartų, labiausiai protą knisa pedalas, lengvai lūžta ir dažnai double hit daro, beveik neįmanoma streako išlaikyt ;) O šiaip pataisius kokį mėnesį palaiko ir poto vėl double hitai prasideda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai, kaip bugnininkui jie išvis juokingi ;) tiek RB tiek GH bugnai

Bet užtat pigiausias būgnų variantas tam žaidimui ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is kur pirkai juos?

Ilga istorija ;) ... Draugas pirko ps3 iš žmogaus ir buvo pridėtas visas GHWT rinkinys ir draugas už viską tik 500lt sumokėjo, o man už 100lt būgnus atidavė ir dar vėliau gitarą su žaidimu iškeitė į mano killzone2 (sakyčiau visai geras dealas, o draugui ps3 už 400lt išėjo) ;) Geriausia šiaip skelbimuose ieškot, kas parduoda :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Už GH WT būgnus sumokėjau 250lt ir dar mikrofoną GH radau dėžėje :)man visai normali ta kaina pasirodė lyginant so kokiais TopoCentrais...,bet tai buvo prieš 1,5metų...dabar pas baituką juos gali nupirkti už 225 http://www.prekes.net/preke/433811 , oBand Hero gitara,būnai,mikras ir žaidimas http://www.prekes.net/preke/448034,manau irgi įkandama kaina...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.