laumius

New Call of Duty, X-Men in 2011

Rekomenduojami pranešimai

New Call of Duty, X-Men in 2011

Transformers, Spiderman, and 'Hero' games also next year.

As expected, Activision will continue to annualize many of its major franchises.

 

The publisher confirmed in its third-quarter earnings call this afternoon plans to release a new Call of Duty game for the holiday next year. It's unclear as of now if the game will be done by Infinity Ward or newly formed Sledgehammer Games, however.

 

"In the back-half of 2011, we'll launch a new, large-scale Call of Duty first-person action title," said Activision Publishing CEO Eric Hirshberg.

 

"The creative talent and resources that we now have devoted to the Call of Duty brand are unprecedented and given the gameplay we've seen to date, we could not be more excited about next year's release."

 

Hirshberg also confirmed several other titles slated for release next year, including games in the 'Hero' franchise, new Spider-Man and Transformers titles, and X-Men: Destiny, which is being developed by Silicon Knights.

SUPER

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi patinka, kad tiek daug žaidimų leidžia... :)

Tik tuos COD per dažnai leist pradėjo, beveik kas pusę metų ir trumpais SP...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi patinka, kad tiek daug žaidimų leidžia... :)

Tik tuos COD per dažnai leist pradėjo, beveik kas pusę metų ir trumpais SP...

Kuris tau cod'as per puse metu isejo? Kiekviena dalis iseina kiekvienu metu 11-ta menesi, ir toli grazu jie neprasteja, o tik gereja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi patinka, kad tiek daug žaidimų leidžia... :)

Tik tuos COD per dažnai leist pradėjo, beveik kas pusę metų ir trumpais SP...

Koks dar kas puse ? :DD kas metus siaip leidzia ... bet anksciau buvo taip, kad vienus metus kuria treyarch, kitus Infinity Ward :) Dabar tikriausiai vien tik treyarch kurs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks dar kas puse ? :DD kas metus siaip leidzia ... bet anksciau buvo taip, kad vienus metus kuria treyarch, kitus Infinity Ward :) Dabar tikriausiai vien tik treyarch kurs

kazkokia sledghammer nupirko Activision ar kzk panasaus Cod kurimui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.