H117

Eh..Galvoju isigyti namu konsole. (Xbox 360)

Rekomenduojami pranešimai

Galvojau galvojau ir supratau kad PSP Slim man nereikia.

Taigi,Xbox 360 man pasirode labiausiai norimas,tai turiu klausimu.

Ar verta jam dabar taupyt,ir nusipirkt(labai geru atveju,arba tevu parama), ar palaukti naujesnio box'o ir palaukus kol jis bus nulauztas imti? (zinant kad greitai pats nesusitaupysiu,labiau prie sirdies antras variantas)

Ir jei paimciau Halo 3 pack'a,ar nebutu problemu nuflashint?

Ir aplamai kokie diskasukiai nuflashinami,i ka tureciau atkreipt demesi?

X360 as labiausiai noriu ir del Fable 2 isejimo,ir kitu geimu(daug,bet Fable toks labiausiai laukiamas(bent jau man) )...

Si tema gali but netik apie X360,bet aplamai,apie namu konsoles.Tai laukiu patarimu,pasiulymu.

Tai butu mano pirma namu konsole,tai noreciau dziaugtis ilgai :D

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvojau galvojau ir supratau kad PSP Slim man nereikia.

Taigi,Xbox 360 man pasirode labiausiai norimas,tai turiu klausimu.

Ar verta jam dabar taupyt,ir nusipirkt(labai geru atveju,arba tevu parama), ar palaukti naujesnio box'o ir palaukus kol jis bus nulauztas imti? (zinant kad greitai pats nesusitaupysiu,labiau prie sirdies antras variantas)

Ir jei paimciau Halo 3 pack'a,ar nebutu problemu nuflashint?

Ir aplamai kokie diskasukiai nuflashinami,i ka tureciau atkreipt demesi?

X360 as labiausiai noriu ir del Fable 2 isejimo,ir kitu geimu(daug,bet Fable toks labiausiai laukiamas(bent jau man) )...

Si tema gali but netik apie X360,bet aplamai,apie namu konsoles.Tai laukiu patarimu,pasiulymu.

Tai butu mano pirma namu konsole,tai noreciau dziaugtis ilgai :D

sakai reiks ilgai taupyti,o nenori tada imt lizingu jei jau taip,tas patkas taupyt ir paskui pirkt,tai geriau dabar paimt ir jau zaist ,o paskui kas menesi atiduot tai ka butum taupes,tik kad daikta turetum jau dabar nes zaidimu yra tikrai geru ir nemazai,o jei zadi laukti net sekencios boxo konsoles,tai cia dar anksti kalbeti isvis apie kazkokius nulauzimus ir pan,nes jau tikrai nebebus DVD laikmena,manau kol dar turim visi tuos dvd rekorderius kompuose,labai geras dalykas yra juos isnaudoti kuo geriau,o x360 geimus isirasinet tai tikrai geras ju panaudojimas :D ,jei imsi lietuvoj,imk Premium ir nenus jokiu problemu ji nulauzti,jei neturi HD,o nori zaist HD imk dar ir VGA kabeli butinai,na nzn,as tai negaleciau laukti kol atsiras pinigu,jei ju nera tai ju gali duoti bankas ir gali tureti tai ko nori dabar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man 13m,tie variantai kaip ir neiseina.rasiu gal iseiti.

turbut imsiu tiesiog premium,nes kaip supratau antro Halo 3 pulto nusipirkt nerasiu niekur. :D

Visi box'o rom'ai nuflashinami ar ne?

kiek supratau nuflashinami Samsung,Hitaichi?

ir kokie romai is viso boxe buna?

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man 13m,tie variantai kaip ir neiseina.rasiu gal iseiti.

turbut imsiu tiesiog premium,nes kaip supratau antro Halo 3 pulto nusipirkt nerasiu niekur. :D

Visi box'o rom'ai nuflashinami ar ne?

kiek supratau nuflashinami Samsung,Hitaichi?

ir kokie romai is viso boxe buna?

na juk yra x360 temoj aprasyta viskas apie pati boxa,kokie buna dvd ir pan. na tai gerai kad tau mazai metu tai imk issimoketinai per tevus tada jei gali,siaip paciam flashint geriausia hitachi ar samsunga,jei pats nori

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats irgi ilgai maščiau apie X360 ir Wii,bet tiesog labiau prie širdies yra Wii B) Linksmiau kažkaip :) Šiandien Klaipidej buvau,PS3 ir X360 matčiau,tai palyginus Wii mažylis :) Tik vat niekur nieko apie Nintendo nemačiau.Tiesiog siuličiau imt Wii savo nuožiura,man patčiam yra 13 metų,bet ir jau suaugę žmonės giria Wii ir nori vėl ir vėl žaist :) Palyginus Wii nulaužimas pigesnis,dabar naudoja DVD diskus,tai pigiau išeina,bet greit prasides ir DL laikai :) Pilnas GC palaikimas,Opera bei kiti geri dalykai Wii konsolėje :) Aš už Wii! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman

Ne į temą

na juk yra x360 temoj aprasyta viskas apie pati boxa,kokie buna dvd ir pan. na tai gerai kad tau mazai metu tai imk issimoketinai per tevus tada jei gali,siaip paciam flashint geriausia hitachi ar samsunga,jei pats nori

sry kad neapsiskaiciau B)

@slaptas

vat vis galvoju.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@slaptas

vat vis galvoju.. :)

Vat dalykas tame kad tu turi PSP ir gali spaudit mygtukus ;) O as Wii turu,o kai norisi pailsėt po Boogie paprakaitavimo tai norisi mygtukus paspaudit,tokia proga žadu NDS Lite isigyt :) Tai vat spresk:

Sporto centras,žaidimu kompjuteris viename

ar

DVD grotuvas ir HD-DVD,žaidimu kompjuteris viename.

Aš renkuosi 1 varijanta B) Geriausia turi PSP,tai įsigyk PS3.Gražuolis jis yra :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman

Ne į temą

sry kad neapsiskaiciau B)

@slaptas

vat vis galvoju.. :)

na cia pasirinkimas grynai pagal zaidimus,o ne pagal konsole,x360 ir wii visiskai skirtingi zaidimai ir skirtingai publikai skirtos konsoles,o kad paprasti dvd pigiau tai cia joks neprivalumas,tiesiog next gen grafika jau niekaip netelpa i 4.7 gb

ka nori zaisti ta ir rinkis,labai paprasta apsisprest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat dalykas tame kad tu turi PSP ir gali spaudit mygtukus B) O as Wii turu,o kai norisi pailsėt po Boogie paprakaitavimo tai norisi mygtukus paspaudit,tokia proga žadu NDS Lite isigyt :) Tai vat spresk:

Sporto centras,žaidimu kompjuteris viename

ar

DVD grotuvas ir HD-DVD,žaidimu kompjuteris viename.

Aš renkuosi 1 varijanta :) Geriausia turi PSP,tai įsigyk PS3.Gražuolis jis yra :)

PS3 isviso nenoriu,nors dabar jau yra galimybe zaisti atsisiustus zaidimus.Tiesiog kazkaip neman :)

 

na cia pasirinkimas grynai pagal zaidimus,o ne pagal konsole,x360 ir wii visiskai skirtingi zaidimai ir skirtingai publikai skirtos konsoles,o kad paprasti dvd pigiau tai cia joks neprivalumas,tiesiog next gen grafika jau niekaip netelpa i 4.7 gb

ka nori zaisti ta ir rinkis,labai paprasta apsisprest

labiau linkstu prie x360,dabar teliko rimtai apsisprest ar tikrai noriu. :)

rakinu,dekui ;)

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.