SilentMove

PS3 CFW

Rekomenduojami pranešimai

Kazkaip nepaleidziu nei vieno geimo,meta juoda ekrana ir uzstringa konsole ant jo,reikia jau perkraut konsole.Siaip pas mane zaidimai sumesti dar su JB ir naudojamais menendzeriais,tai gal man del to neveikia tie zaidimai,nors siaip tame naujame rogero manageryje zaidimai matomi esami ps3 hdd viduje isirinkus zaidima paspaudziu grizta i xmb,idetas originalus zaidimas rome spaudziu jau ant jo ir vsio lyg jau pakrauna zaidima ir ismeta lentele game data corupt ir t.t,o jei leidziu is app_home/PS3_GAME papkes be disko bd rome tai isvis pakimba konsole,ka pamegint man dar padaryt? Speju cia kazkas man su menendzeriu gal negerai,pajungus isorini hdd su zaidimu,paciame menendzeryje spaudziu copy,kad zaidima isimest i vidini harda ir nieks nevyksta,toks jausmas kad uzdisablinta kazkas ir nematau kad galima butu aktyvuot ftp ir dar kas idomiausia idejus originalu zaidima jo jau ir nepaleidzia raso data is corupt,tai kame cia reples?

P.S. Na kazkiek jau ir apsitvarkiau nebuvo lv2 failo,greiciausia jis cia kaltas ir buvo,kiek meginau vis dar dalis zaidimu nepasileidzia.

Redagavo Baksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad neturiu jokio orginalo:)kas esat pasileides ir losiat online multiplayer CALL OF DUTY BLACK OPS parasykit kaip pasileidot kokia CFW naudojat koki backap manageri:)labai aciu uz atsakyma

Redagavo Tomazz25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Dziugu matyt, kad Hakeriai savo ar ne savo tiksliais sukure mums CFW. Reiks manau ir man isbandyti, jusu praktika pasinaudojus. Tik man idomu, kur patikrinti ar konsole tinkama visiems siems procesams atlikti? Pas mane yra: CECH-CO4 Kiek GB nepasakysiu. Ar 40 ar 55. Kazkaip ligiai 60 nera. Bet galiu klystu.

 

Ne į temą

Beje, teko man perskaityti visas zinutes, deja, kad suprasciau apie ka cia kalba eina. Ir aisku, man uzstrigo ANTI-piratautoju pasisakymai. Kadangi pro akis to neimanoma praleisti, tai pasakysiu viena dalyka, kad reikia remtis ne tik kaip galvojate, bet ir faktais pasidometi. Niekas nepasigincys, kad piratavimas isaugo negu jis buvo prie gerus 5metelius. Na, o kaip pvz., paimsiu stai sita straipsniuka:

 

Vos prieš mėnesį pasirodęs „Call of Duty: Black Ops“ jau spėjo užsidirbti vieną milijardą dolerių. Pirmą darbo savaitę buvo nupirkta kopijų už 650 mln. dolerių. Tai iš tiesų labai didžiulis pradinis startas.

„Call of Duty: Black Ops“ pasirodė lapkričio 9 d.. Pramoga skirta PC, “Wii“, „Xbox 360“ ir „PlayStation 3“ kompiuteriams.

 

Kaip matote, nuo musu piratavimo nelabai nuubagejo Activision. Tad uztenka kalbeti, kad musu nykstukine salis daro kazkokia itaka legalams ar kurejams. Net drisciau pasakyti, kad per maza itaka tokiems kurejams Piratai daro. Dabar su tokia suma gales 3metelius atsipute sedeti ir po 2m. Kazka naujo sukurti.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PZD tuos CFW buvo lyg viskas gerai,eilini kart meginau paleist Rogero manageri ir vsio kaip pakibo tai nieko ir padaryt nebegaliu,perkrovus ps3 lyg leciau pradjo veikti XMB ir isijunge po kurio laiko,tai db net ta recovery meniu nieko padaryt nebegaliu,issikviest dar issikviecia tas meniu,bet jokio tolko jau paspaudziu update system,pajungiu flasha,tai jau lyg noretu updeitintis ,paeina vos keli procentai ir issijungia ps3 ir mirksi ta lempute,vienu zodziu supiso jauciu man ta cfw konsole,ar cia nebus tik tas vadinamas konsoles uzbrikinimas.

Gal yra kokiu minciu ar pasiulymu?

Redagavo Baksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PZD tuos CFW buvo lyg viskas gerai,eilini kart meginau paleist Rogero manageri ir vsio kaip pakibo tai nieko ir padaryt nebegaliu,perkrovus ps3 lyg leciau pradjo veikti XMB ir isijunge po kurio laiko,tai db net ta recovery meniu nieko padaryt nebegaliu,issikviest dar issikviecia tas meniu,bet jokio tolko jau paspaudziu update system,pajungiu flasha,tai jau lyg noretu updeitintis ,paeina vos keli procentai ir issijungia ps3 ir mirksi ta lempute,vienu zodziu supiso jauciu man ta cfw konsole,ar cia nebus tik tas vadinamas konsoles uzbrikinimas.

Gal yra kokiu minciu ar pasiulymu?

Pabandyk per recovery menu paleisti 3, 4, 5 punktus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat ir meginau pasileidziu ta recovery meniu siaip ne taip,budavo tik paleidus ji man po kelta sekundziu issijungdavo,palaikiau ps3 be maitinimo koki puse valandos vel meginau,tai jau daejau iki tos vietos kur atsinaujint paspaudziu atnaujint randa jis ta flasha ir jau pradeda naujintis ir besinaujinant issijungia konsole buvo daeje kazkur iki 18% tuom ir baigiasi,o cia pvz nepadetu tarkim kitas hdd naujas,ar dar yra budu kaip ka padaryt,na svarbiausia,kad besinaujinant neisijungtu konsole kas man ir nutinka.

P.S O man MadLinai reikejo db updeitint kiek suprantu i originalia fw3.55 o nei i cfw?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kas isbandet call of duty black ops multipayer online nereikia nieko ten keisti ikeliant zaidima nes jis juk praso update 1.5?atrasykit kaip tiksliai pasileisti ji labai knieti palosti online su hiebra:)aciu

http://www.ps3hax.net/2011/01/release-eras.../#axzz1CELbpG9X

Kas gali lietuviskai pasakyti kaip naudoti ir ar tai reikalinga?

Redagavo ramunas1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galetumet rekomenduoti kokia cfw, kad veiktu multiman ar gaia manager, naudaujau geohot, bet ten neveikia, o kmeaw cfw praso orginalaus ps3 disko, kurio neturiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galetumet rekomenduoti kokia cfw, kad veiktu multiman ar gaia manager, naudaujau geohot, bet ten neveikia, o kmeaw cfw praso orginalaus ps3 disko, kurio neturiu

Bandyk Wutangrza + Geohot, arba parašyk savo CECH*** modelį ir jei viskas ok, bandyk įsirašyti Waninkoko. O šiaip apmaudu, kad neturi PS3 disko nei vieno, nes Kmaew kaip ir geriausia šiuo metu mano manymu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Katik isbandziau KMAEV WANINKOKO IR NIEKAIP VISTIEK NEPALEIDZIU CALL OF DUTY BLACK OPS EKRANAS JUODAS IR FSIO

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tomazz25 Su kokiu manager leidai žaidimą?

 

Tai vat ir meginau pasileidziu ta recovery meniu siaip ne taip,budavo tik paleidus ji man po kelta sekundziu issijungdavo,palaikiau ps3 be maitinimo koki puse valandos vel meginau,tai jau daejau iki tos vietos kur atsinaujint paspaudziu atnaujint randa jis ta flasha ir jau pradeda naujintis ir besinaujinant issijungia konsole buvo daeje kazkur iki 18% tuom ir baigiasi,o cia pvz nepadetu tarkim kitas hdd naujas,ar dar yra budu kaip ka padaryt,na svarbiausia,kad besinaujinant neisijungtu konsole kas man ir nutinka.

P.S O man MadLinai reikejo db updeitint kiek suprantu i originalia fw3.55 o nei i cfw?

Jei dabar esi su CFW, tai mesk OFW 3.55

Redagavo alpino

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykit, o norint paleist ta backup'a reik turet bet kokio zaidimo diska? Pas mane kmeaw cfw.

Redagavo Sarasnoos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat ir meginau pasileidziu ta recovery meniu siaip ne taip,budavo tik paleidus ji man po kelta sekundziu issijungdavo,palaikiau ps3 be maitinimo koki puse valandos vel meginau,tai jau daejau iki tos vietos kur atsinaujint paspaudziu atnaujint randa jis ta flasha ir jau pradeda naujintis ir besinaujinant issijungia konsole buvo daeje kazkur iki 18% tuom ir baigiasi,o cia pvz nepadetu tarkim kitas hdd naujas,ar dar yra budu kaip ka padaryt,na svarbiausia,kad besinaujinant neisijungtu konsole kas man ir nutinka.

P.S O man MadLinai reikejo db updeitint kiek suprantu i originalia fw3.55 o nei i cfw?

Rašyk OFW. Bet jeigu ten stringa updeitinant, tai bandyk daryt recovery file system ir tuos kitus punktus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargais negalais kazkokiu budu isimeciau OFW 3.55,bet niekas nuo to nepasikeite,trumpam panarsau po XMB,speju paziuret kokia stovi FW ir po kiek laiko uzsilagina ir issijungia pats kompas,o kai issijungia tai mirksi raudona lempute.Ir hdd kita isidejau spejau su paciu ps3 suformatuot ir vistiek uzsilagina xmb ir issijungia,netgi trumpam speju zaidima pazaist,bet velgi lagas ir sistemos issijungimas.

Jauciu uzsilenke cia mano konsole arba kazkas panasaus,gaila nesuprantu angliskai,pasiguglinu del to ps3 unbrick,bet nieko nesuprantu,netgi kiek supratau radau patarimus :http://psx-scene.com/forums/f177/un-bricking-your-ps3-system-64094/

Jei kas suprantat gal gali parasyt kas ten labai svarbaus minima,gal dar imanoma kazkokiu budu atgaivint ta konsole,ar meistru zinot kas tuom uzsiema,skelbimus ziurejau tai atryst daug galinciu,o suremontuot kazkaip ir nerandu tokiu.Kazin cia man uzsilkenke hardwariskai ar softwariskai,nors kai pameginu atnaujint dar kart konsole tai raso jog jos nebereikia naujint,pas jus tipo naujausia FW,tai sakau gal is soft puses ir atkrenta tas gedimas.

P.S O svarbiausia reikejo cia man skubet su tom CFW,juk turiu ir Jailbreak originalu ir ejo dauguma zaidimu,tik va norejosi labai pamegint Gran Turismo5 tai ir ryzausi atsinaujint fw,o po to ir modifikuota isidet,tai b* per ta GT5 ir prisizaidziau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.